Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ କରୋନାରୁ ଆରୋଗ୍ୟ ହେଲେ ୨୦୧୦ ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • ମୋଦୀ ସରକାରଙ୍କ ବଡ ନିଷ୍ପତ୍ତି: ଜାମ୍ମୁ-କାଶ୍ମୀରରେ ଯେ କେହି ବି ଜାଗା କିଣି ପାରିବେ, ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଜାରି କଲା ଗୃହ ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ୧୨୭୨ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୨୪୭ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୨୮୩୯୪୨ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : କେନାଲରୁ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ଶୌଚ ହେବାକୁ ଯାଇ ବୁଡିଯାଇଥିବା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ସ୍ତ୍ରୀର ଚରିତ୍ରକୁ ସନ୍ଦେହ କରି ଠେଙ୍ଗାରେ ପିଟି ପିଟି ମାରିଦେଲା, ଅଭିଯୁକ୍ତ ସ୍ବାମୀ ଫେରାର
  • ||
  • ଅନୁଗୋଳ : ଶ୍ରମିକଙ୍କ ସନ୍ଦେହଜନକ ମୃତ୍ୟୁ, ବିଷାକ୍ତ ମଦ ପିଇ ମୃତ୍ୟୁ ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ଯୁବକଙ୍କ କ୍ଷତ ବିକ୍ଷତ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଲେ ପରିବାର ଲୋକ
  • ||
  • ଜଲାପୁଟ ଜଳ ଭଣ୍ଡାରରେ ମାଛଧରା ଡଙ୍ଗା ବୁଡି ୩ ନିଖୋଜ, ଉଦ୍ଧାର କାର୍ଯ୍ୟ ଜାରି
  • ||
  • ପାକିସ୍ତାନ : ପେଶାଓ୍ୱାରରେ ବୋମା ବିସ୍ଫୋରଣରେ ୭ ମୃତ, ୫୫ ଆହତ
  • ||

ମାରାଡୋନାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ କଥା : ୧୩ବର୍ଷରେ ମହିଳାଙ୍କ ସହ ଦୈହିକ ସମ୍ପର୍କ , UFOତାଙ୍କୁ ଉଠାଇ ନେଇଥିଲା …

24/12/2019 at 3:46 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୪।୧୨: ନିଜ ଆଚରଣ ଓ ଉଚ୍ଚାରଣ ପାଇଁ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହୁଥିବା ଲିଜେଣ୍ଟ ଫୁଟବଲ୍‌ର ଡିଆଗୋ ମାରାଡୋନା ତାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନର କିଛି କଥା କହି ପୁଣି ଚର୍ଚ୍ଚିତ ହୋଇଛନ୍ତି । ସେ ମାତ୍ର ୧୩ବର୍ଷ ବୟସରେ ପ୍ରଥମ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଥିଲେ । ତାଙ୍କଠାରୁ ଢେର ବୟସ୍କା ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ସହିତ ୧୩ ବର୍ଷ ବୟସର ବାଳକ ମାରାଡୋନା ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରିଥିଲେ। ଏପରିକି ସେ ନିଶାଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇ ନିଖୋଜ ହୋଇଥିବା ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଥରେ ଅଜଣା ଉଡନ୍ତା ଯାନ (UFO) ଅପହରଣ କରିନେଇଥିବା କଥା କହିଛନ୍ତି ମାରାଡୋନା । ତାଙ୍କର ଏହି ବ୍ୟକ୍ତିଗତ କଥା ଏବେ ଆଲୋଚନାକୁ ଖୋରକ ଯୋଗାଇଛି ।   

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଆର୍ଜେଣ୍ଟିନାର ମହାନ ଫୁଟବଲ ଖେଳାଳି  ଡାଏଗୋ ମାରାଡୋନା ମାତ୍ର ୧୩ବର୍ଷ ବୟସରେ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ସହ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଥିବା କଥା କହିଛନ୍ତି । ଏକ ଘରୋଇ ଟିଭି ଚ୍ୟାନେଲକୁ ସାକ୍ଷାତକାର ଦେଇଥିବା ସମୟରେ ଏହି ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ ସେ କହିଛନ୍ତି । ତାଙ୍କୁ ଯେତେବେଳେ ୧୩ବର୍ଷ ବୟସରେ ତାଙ୍କ ଠାରୁ ବୟସରେ ବଡ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରିଥିଲେ ।  ଏପରିକି ସେ ନିଶାଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇ ନିଖୋଜ ହୋଇଥିଲେ । ତିନିଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଗୋଟିଏ ଉଡନ୍ତା ଯାନ  (UFO) ଅପହରଣ କରିନେଇଥିଲା । ତେବେ ତିନିଦିନ ପରେ ମାରାଡୋନା ଯେତେବେଳେ ଘରକୁ ଫରେଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ପରିବାର ଲୋକ କେଉଁଆଡେ ଯାଇଥିଲ ବୋଲି ପ୍ରଶ୍ନ କରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ମାରାଡୋନା ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତର ଦେଇ କହିଥିଲେ କି, ସେ ନିଖୋଜ ସମ୍ପର୍କରେ କିଛି କହିପାରିବେ ନାହିଁ କହିଥିଲେ।

ସେହିପରି ୨୦୧୦ ଫୁଟବଲ ବିଶ୍ବକପ ସମୟରେ ଆର୍ଜେଣ୍ଟିନା ଜର୍ମାନୀ ଟିମ୍ ଠାରୁ ପରାସ୍ତ ହୋଇଥିଲେ । ମ୍ୟାଚରେ ପରାସ୍ତ ପରେ ଲିୟୋନାଲ ମେସି ନିଜ ଗାଧୋଇବା ସମୟରେ ସାଓ୍ବାର ତଳେ କାନ୍ଦୁଥିବା ସେ ଦେଖିଥିଲେ ବୋଲି ମାରାଡୋନା କହିଛନ୍ତି । ମାରାଡୋନା ସେତେବେଳେ ଆର୍ଜେଣ୍ଟିନା ଜାତୀୟ ଫୁଟବଲ ଟିମ୍‌ର ମ୍ୟାନେଜର ଭାବେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିଲେ । କେତେକ ସମୟରେ ମାରାଡୋନା ରାତିରେ ଶୋଇବା ପୂର୍ବରୁ ଫୁଟବଲ ଖେଳିଥାନ୍ତି ବୋଲି ସାକ୍ଷାତକାରରେ କହିଛନ୍ତି ।

   Related Posts