Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମୃତ୍ୟୁ ହାରରେ ସାମାନ୍ୟ ହ୍ରାସ : ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ କରୋନା ନେଲା ୩୯ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ୩୪୭୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୋଟ୍‌ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • କାମାକ୍ଷାନଗରରେ ଦୁଇ ସାହି ମଧ୍ୟରେ ଗୋଷ୍ଠୀ ସଙ୍ଘର୍ଷ : ଜଣେ ମୃତ, ୨ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ନୟାଗଡ : ୫ ଦିନ ପରେ ମିଳିଳା ନିଖୋଜ ଶିଶୁକନ୍ୟାର ମୃତଦେହ, ଶରୀରଠୁ ଅଲଗା ହୋଇ ପଡିଛି ମୁଣ୍ଡ
  • ||
  • ଖୋର୍ଦ୍ଧା : ଠାକୁରପଡ଼ାରେ ଯୁବକଙ୍କୁ ନିର୍ମମ ହତ୍ୟା ଘଟଣା, ୩ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୧୮ ଓ ୧୯ରେ ବଢିବ ବର୍ଷା, ୨୦ରୁ ବଦଳିବ ପାଗ
  • ||
  • କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୩୬୩୧ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||

ନିଶୁଆ ଧୋନୀ: ବିଗ୍ ବିଙ୍କ ସହ ଆଡ୍ ଭିଡିଓର ଲୁକ୍ ଏବେ ଭାଇରାଲ

20/07/2020 at 4:05 PM

ରାଞ୍ଚି, ୨୦|୦୭: ଗତ ଏକ ବର୍ଷ ଧରି କ୍ରିକେଟରୁ ଦୂରରେ ରହିଥିବା ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନୀ ଏବେ ନୂଆ ଲୁକ୍‌ରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ଯେଉଁଥିରେ ତାଙ୍କ ମୁହଁରେ ନିଶ ବଢିଯାଇଛି । ସେ ନିଶ ରଖିଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଏହି ଲୁକ୍‌କୁ ନେଇ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଚର୍ଚ୍ଚା ଜୋର୍ ଧରିଛି ।

ଧୋନୀ ବିଜ୍ଞାପନ ପାଇଁ ଏହି ଲୁକ୍ କରିଥିବା କୁହାଯାଉଛି । ଏହାମଧ୍ୟରେ ମୋଟର୍ କମ୍ପାନୀ ଟିଭିଏସ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ସହ ଧୋନୀଙ୍କ ଏକ ଭିଡିଓ ରିଲିଜ୍ କରିଛି । ଏହି ଭିଡିଓକୁ ବହୁ ପୂର୍ବରୁ ସୁଟିଂ କରାଯାଇଛି । କାରଣ ଏବେ ବିଗ୍ ବି ଅମିତାଭ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ହେବା ପରେ ଚିକିତ୍ସିତ ହେଉଛନ୍ତି ।

ତେବେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିବା ଫଟୋ ଟିଜର ଭିଡିଓରେ ରହିଛି ନା ନାହିଁ ତାହା ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇନାହିଁ । କାରଣ ଉଭୟରେ ଧୋନୀଙ୍କ ଲୁକ୍ ଭିନ୍ନ ରହିଛି । ଗତ ବିଶ୍ୱକପ ପରଠୁ ଧୋନୀ କ୍ରିକେଟରୁ ଦୂରରେ ରହିଛନ୍ତି । ଏବେ ସେ ନିଜର ପରିବାର ସହ ଫାର୍ମ ହାଉସରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରୁଛନ୍ତି ।

ନିକଟରେ ଧୋନୀ ନିଜ ଫାର୍ମ ହାଉସରେ ଚାଷ କରୁଥିବା ନଜର ଆସିଥିଲେ । ଏପରିକି ସେ ଟ୍ରାକ୍ଟର୍ ଚଲାଉଥିବା ଫଟୋ ମଧ୍ୟ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା ।

   Related Posts