Tuesday, April 23, 2019

News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ମ୍ୟାଚ ପରେ ହାଲିଆ ହୋଇ ଏୟାରପୋର୍ଟ ଭୂଇଁରେ ହିଁ ଶୋଇପଡିଲେ ଧୋନୀ, ସାଙ୍ଗରେ ଥିଲେ ପତ୍ନୀ

ଜୟପୁର ୧୧/୪ : ଇଣ୍ଡିଆନ ଟି-୨୦ ଲିଗ ମ୍ୟାଚର ଦ୍ୱାଦଶ ସିଜନରେ ଚେନ୍ନାଇ ୬ଟି ରୁ ୫ଟି ମ୍ୟାଚ ଜିତି ୧ ନମ୍ବର ଟିମ ହୋଇଛି | ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ଖେଳ ଯାଇଥିବା ୨୩ତମ ମ୍ୟାଚରେ ଧୋନୀଙ୍କ ଚେନ୍ନାଇ ଟିମ କୋଲକାତାକୁ ପରାସ୍ତ କରିଥିଲା | କୋଲକାତା ମାତ୍ର ୧୮୦ ରନ କରିଥିଲା | ଧୋନୀଙ୍କ ଟିମ ୭ ଉଇକେଟରେ ଜିତିଥିଲେ |


ମ୍ୟାଚ ପରେ ଚେନ୍ନାଇ ଟିମ ସକାଳୁ ସକାଳୁ ଜୟପୁର ଯାଇଥିଲା | ଧୋନୀଙ୍କ ଇନ୍ସଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଏକ ଫଟୋ ସେୟାର କରାଯାଇଥିଲା | ଫଟୋରେ ସେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ସାକ୍ଷୀ ଏୟାରପୋର୍ଟରେ ମୁଣ୍ଡ ତଳେ ବ୍ୟାଗ ରଖି ତଳେ ସୋଇଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା | ଧୋନୀ ଏହି ଫଟୋ ନିଜ ଇନ୍ସଟାଗ୍ରାମ ପେଜରେ ସେୟାର କରିଥିଲେ | ସେ ଲେଖିଥିଲେ ଯେ, ଯେତେବେଳେ ଆଇପିଏଲ ସମୟର ଅଭ୍ୟାସ ହୋଇଯାଏ ଏବଂ ସକାଳୁ ସକାଳୁ ଫ୍ଲାଇଟ ଧରିବାକୁ ଥାଏ ସେତେବେଳେ ଅବସ୍ଥା ଏହିଭଳି ହିଁ ହୋଇଥାଏ | କାରଣ ସମୟରେ ପହଁଞ୍ଚିବାକୁ ଥାଏ ଏବଂ ବିଶ୍ରାମ ନେବା ମଧ୍ୟ ଜରୁରୀ ହୋଇଯାଇଥାଏ |


ଦେଖୁ ଦେଖୁ ଧୋନୀ ଏବଂ ସାକ୍ଷୀଙ୍କ ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଯାଇଥିଲା | ଏହି ଫଟୋକୁ ଚେନ୍ନାଇର ଅଫିସିଆଲ ଆକାଉଣ୍ଟ ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରିଥିଲା | ଲୋକେ ମଧ୍ୟ ଧୋନୀଙ୍କ ସାଧାରଣ ଜୀବନ ଶୈଳୀକୁ ଖୁବ ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ସଲାମ ଜଣାଇଛନ୍ତି |


ଧୋନୀ ଅଧିକାଂଶ ସମୟରେ ଥକା ହୋଇଯାଇଥିଲେ ବିଶ୍ରାମ ନେବା ପାଇଁ ଭୂମି ଉପରେ ହିଁ ଶୋଇ ପଡନ୍ତି |

After getting used to IPL timing this is what happens if u have a morning flight https://t.co/3zWrBEWYob— Mahendra Singh Dhoni (@msdhoni) April 10, 2019


556 Views

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର