Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ଘଟଣା : ମହାଲିଙ୍ଗ୍ ଷ୍ଟାଡିୟମ୍‌ରେ ଅନୁଧ୍ୟାନ କଲେ ମହିଳା କମିଶନ ଅଧ୍ୟକ୍ଷା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ପୁରୀ ନୀଳାଚଳ ହୋଟେଲ ବିକ୍ରି ପାଇଁ ଚାଲିଥିଲା ଯୋଜନା, ୫୦ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ହେରଫେର ଅଭିଯୋଗରେ ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଶସ୍ତା ରାଜନୀତି କରୁଛି ବିଜେପି, ମମିତା ମେହେର ପ୍ରସଙ୍ଗକୁ ରାଜନୀତିର ରୂପ ଦିଆଯାଉଛି : ବିଜେଡି
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ : ଏକତରଫା ପ୍ରେମ : ନାବାଳିକା ଯାଉଥିବା ବାଇକ୍‌କୁ ଗୋଇଠା ମାରି ଗଡାଇଦେଲେ ଯୁବକ, ଏସ୍‌ପିଙ୍କ ଦ୍ବାରସ୍ଥ ହେଲେ ମା’
  • ||
  • ବାରଙ୍ଗ : ନନ୍ଦନକାନନରେ ବିରଳ ହିମାଳୟ ଅଣ୍ଡିରା ଭାଲୁ ‘ମୋତି’ର ମୃତ୍ୟୁ, ୫କୁ ଖସିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଫୁଲବାଣୀ : କନ୍ଧମାଳକୁ ଛୁଇଁଲା ପହିଲି ଶୀତ, କୁହୁଡି ଚାଦରରେ ଢାଙ୍କି ହେଲାଣି ସହର
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର : ଶିଶୁ କନ୍ୟାର ଉଲଗ୍ନ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ବୁଧବାରଠୁ ଝୁମର ନାଚ ଦେଖିବାକୁ ଯାଇ ନିଖୋଜ ଥିଲେ
  • ||
  • ପାକିସ୍ତାନ ବିପକ୍ଷରେ ଭାରତ ଫେଭରେଟ୍, ବିଜୟ ସମ୍ଭାବନା ଅଧିକ : ଅନୁମାନ ଲଗାଇଲେ ମହମ୍ମଦ ଅମିର
  • ||
  • କଣ୍ଟାବାଞ୍ଜି : ଝରଣୀ ଗାଁରେ ମମିତା ମେହେରଙ୍କ ପରିବାରକୁ ଭେଟିଲେ ରାଜ୍ୟ ମହିଳା ଆୟୋଗ ଅଧ୍ୟକ୍ଷାଙ୍କ ସହ ୪ଜଣିଆ ଟିମ୍
  • ||
  • ପନିପରିବା ଖାଇଦେଉଛନ୍ତି ବାର୍‌ହା, ଚିନ୍ତାରେ ଚାଷୀ
  • ||

IPL 2020: ଟିମ୍ ପାଇଁ ବଡ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଲେ ଧୋନୀ: ସବୁଆଡେ ହେଉଛି ପ୍ରଶଂସା

8/09/2020 at 11:07 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୮/୦୯ : ଆଇପିଏଲ୍‌ର ସବୁଠାରୁ ସଫଳ ଟିମମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର୍ କିଙ୍ଗ୍ସ ଅଧିନାୟକ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂହ ଧୋନୀ ନିଜ ଟିମ୍ ପାଇଁ ଏକ ବଡ ଏବଂ ସାହସୀ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛନ୍ତି | ଧୋନୀଙ୍କ ଏହି ନିଷ୍ପତ୍ତି ପରେ ସବୁଆଡେ ତାଙ୍କର ପ୍ରଶଂସା ହେଉଛି | ଧୋନୀଙ୍କ ଟିମକୁ ଆଇପିଏଲ୍ ୨୦୨୦ରେ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୧୯ ତାରିଖରେ ଓପନିଂ ମ୍ୟାଚ୍ ବଦଳରେ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୩ ତାରିଖରେ ନିଜ ଅଭିଯାନର ଡେବ୍ୟୁ କରିବାକୁ ବିକଳ୍ପ ମିଳିଥିଲା | ଇନସାଇଡ ସ୍ପୋର୍ଟ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଆଇପିଏଲ୍ ଗଭର୍ଣ୍ଣିଙ୍ଗ କାଉନସିଲ୍ ଚେୟାରମ୍ୟାନ୍ ବ୍ରିଜେଶ ପଟେଲ ସିଏସକେକୁ ଆଇପିଏଲର ଚଳିତ ସିଜନର ପଞ୍ଚମ ମ୍ୟାଚ ଖେଳିବାକୁ ବିକଳ୍ପ ଦେଇଥିଲେ | ଯାହାଫଳରେ ସିଏସକେକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେବାପାଇଁ ଅଧିକ ସମୟ ମିଳିପାରିବ | କିନ୍ତୁ ଧୋନୀ ଏହି ଅଫର ପାଇଁ ମନା କରିଦେଇଛନ୍ତି |

ଧୋନୀ ଓପନିଂ ଦିନ ମୁମ୍ବାଇ ଇଂଡିଆନ୍ସ ବିପକ୍ଷରେ ସିଏସକେର ଅଭିଯାନ ଆରମ୍ଭ କରିବା ବିକଳ୍ପ ଚୟନ କରିଛନ୍ତି | ଖବର ଅନୁସାରେ ଆଇପିଏଲ ଗଭର୍ଣ୍ଣିଙ୍ଗ୍ କାଉନସିଲର ଜଣେ ସଦସ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ସିଡ୍ୟୁଲ୍ ରିଲିଜ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ସେ ସିଏସକେ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିଥିଲେ | ସିଏସକେର ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚ ସିଡ୍ୟୁଲ କରିପାରିଥାନ୍ତେ କିନ୍ତୁ ସେ ଓପନିଂ ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳିବାକୁ ହିଁ ଚାହୁଁନଥିଲେ | କେବଳ ସେତିକି ନୁହେଁ ଧୋନୀ ଓ ସିଏସକେ ସେହି ସିଡ୍ୟୁଲର ବିକଳ୍ପ ଚୟନ କରିଛନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ଲିଗ୍‌ର ପ୍ରଥମ ୬ ଦିନରେ ୩ଟି ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳିବାକୁ ଅଛି | ସିଏସକେ ଏକମାତ୍ର ଏ,ଇତି ଟିମ ଯିଏ ପ୍ରଥମ ସପ୍ତାହରେ ୩ଟି ମ୍ୟାଚ ଖେଳିବ | ପ୍ରଥମ ସପ୍ତାହରେ ସିଏସକେ-ମୁମ୍ବାଇ ଇଂଡିଆନ୍ସ, ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସ ଓ ଦିଲ୍ଲୀ କ୍ୟାପିଟାଲ୍ସ ବିପକ୍ଷରେ ଖେଳିବ | ତେବେ ଓପନିଂ ମ୍ୟାଚ ପୂର୍ବରୁ ସିଏସକେ ସବୁ ସମସ୍ୟାରୁ ବାହାରିଯିବ ବୋଲି ତାର ବିଶ୍ୱାସ ରହିଛି |

ଗତ କିଛି ଦିନ ହେଲା ବିଭିନ୍ନ କାରଣକୁ ନେଇ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗସକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି | ପ୍ରଥମେ କ୍ୟାମ୍ପରେ ୧୩ ସଦସ୍ୟ କରୋନାରେ ଆକ୍ରାନ୍ତ ହୋଇଥିଲେ | ପରେ ସୁରେଶ ରାଇନା ହଠାତ ଭାରତକୁ ଫେରି ଆସିଥିଲେ | ଏହାପରେ ହରଭଜନ ସିଂହ ମଧ୍ୟ ଆଇପିଏଲରୁ ହଟିଗଲେ | ଟିମ କରୋନାରୁ ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ସାରିଛି କିନ୍ତୁ ରାଇନାଙ୍କ ଯୋଗୁଁ ଟିମରେ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି | କୌଣସି ପାରିବାରିକ କାରଣ ଯୋଗୁଁ ସେ ଭାରତକୁ ଫେରି ଆସିଥିବା କୁହାଯାଉଛି |

   Related Posts