Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଟେଷ୍ଟ ପରେ ଓ୍ବାନ୍‌ ଡେ’ ସିରିଜ୍‌ କବ୍‌ଜା କଲା ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା, ଦ୍ବିତୀୟ ଦିନିକିଆରେ ଟିମ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆ ୭ ଓ୍ବିକେଟରେ ଧରାଶୟୀ, ଭାରତ ୨୮୭/୬(୫୦ ଓଭର), ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ୨୮୮/୩ (୪୮.୧ଓଭର)
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଶୁକ୍ରବାର ସୁସ୍ଥହେଲେ ୧୦,୩୯୦ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୨୬୧୦ଜଣ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ହରଭଜନ ସିଂହ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ନିଜକୁ କଲେ ଆଇସୋଲେଟ୍‌
  • ||
  • ଚୋରା ବାଲି କାରବାରରୁ ହତ୍ୟା, ଶ୍ରମିକଙ୍କ ଉପରେ ଚଢାଇଦେଲେ ଟ୍ରାକ୍ଟର !
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୦ ହଜାର ତଳକୁ ଖସିଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୯୮୩୩ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୮୭୨୯୫ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଶିବାଡ ଘାଟିରେ ଓଲଟିଲା ଇସପାତ୍, ୮ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଶୁକ୍ରବାରଠୁ ଲିଭିବ ଅମର ଯବାନ ଜ୍ୟୋତି : ୫୦ ବର୍ଷ ତଳେ ଶୁଭାରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ଇନ୍ଦିରା ଗାନ୍ଧୀ
  • ||
  • ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପ୍ : ଖେଳସୂଚୀ ଜାରି କଲା ଆଇସିସି, ଏହି ତାରିଖରେ ଭାରତ-ପାକିସ୍ତାନ ମହା ମୁକାବିଲା
  • ||
  • ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନିକିଆରେ କମ୍ ବ୍ୟାକ୍ କରିବ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ! ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ବିପକ୍ଷରେ ସିରିଜ୍ ବରାବର ଲକ୍ଷ୍ୟ
  • ||

ଧୋନୀଙ୍କ ମୃତ ପ୍ରେମିକା ପ୍ରିୟଙ୍କା ଝାଙ୍କ ଫଟୋ ଦେଖିଲେ ଆଖିରେ ପାଣି ଆସିଯିବ…

26/08/2019 at 4:22 PM

ମୁମ୍ବାଇ୨୬|୮:ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ ଟିମ୍‌ର ପୂର୍ବତନ କ୍ୟାପଟେନ ଓ ବର୍ତ୍ତମାନର ୱିକେଟକିପର ଏବଂ ବ୍ୟଟ୍ସମ୍ୟାନ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂହ ଧୋନୀଙ୍କୁ କିଏ ବା ନଜାଣେ। ତାଙ୍କ ପରିଚୟର ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ। ଧୋନୀ ନିଜ ଖେଳ ପାଇଁ ସାରା ବିଶ୍ବରେ ପରିଚିତ।

ଧୋନୀଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ବିଷୟରେ ଲୋକେ ଫିଲ୍ମ ଏମ୍‌ଏସ ଧୋନୀ ଦ ଅନ୍‌ଟୋଲ୍ଡ ଷ୍ଟୋରୀରୁ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଥିଲେ। ଫିଲ୍ମରେ ଧୋନୀଙ୍କ ସୁନ୍ଦରୀ ପ୍ରେମିକା ପ୍ରିୟଙ୍କା ଝାଙ୍କ ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ ଦେଖାଇଥିଲା। ଫିଲ୍ମ ମାଧ୍ୟମରେ ଲୋକେ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ବିଷୟରେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଥିଲେ।

ଧୋନୀ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଉଥିଲେ।ଫିଲ୍ମରେ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦିଶା ପଟ୍ଟାନୀ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି। ଫିଲ୍ମ ପୂର୍ବରୁ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ବିଷୟରେ ଅଧିକାଂଶ ଲୋକେ ଜାଣିନଥିଲେ।ଫିଲ୍ମରେ ଦିଶାଙ୍କୁ ଦେଖି ଅନେକ ଦର୍ଶକ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କୁ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଇଛା ପ୍ରକାଶ କରିଥିବେ।

ତେବେ ଧୋନୀଙ୍କ ମୃତ ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ଫଟୋ ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜ ହେବା ପରେ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା। ଧୋନୀଙ୍କର ଏହି ଫିଲ୍ମ ୧୦୦ କୋଟିରୁ ଅଧିକ ଆୟ କରିଥିଲା। ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ଧୋନୀଙ୍କ ପତ୍ନୀ ସାକ୍ଷୀଙ୍କ ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ ଦେଖାଯାଇଛି। ଫିଲ୍ମରେ ସାକ୍ଷୀଙ୍କ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ କିଆରା ଆଡଭାନୀ ନଜର ଆସିଥିଲେ।

ଉଭୟଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଲକ୍ଷ୍ମୀ ରାୟଙ୍କ ସହ ମଧ୍ୟ ଧୋନୀ ରିଲେସନଶିପ୍‌ରେ ଥିଲେ। ହେଲେ ତାଙ୍କ ବିଷୟରେ ଫିଲ୍ମରେ ଦେଖାଯାଇନଥିଲା।

 

   Related Posts