Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଡ୍ରଗ୍ସ ଲିଙ୍କ୍ ମାମଲାରେ NCBରେ ହାଜର ହେଲେ ଅନନ୍ୟା ପାଣ୍ଡେ, ଆର୍ଯ୍ୟନ ସହ ହ୍ବାଟସଆପ୍‌ ଚାଟ୍‌କୁ ନେଇ ମାରାଥନ୍‌ ଜେରା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : STF ପଞ୍ଝାରେ ବ୍ରାଉନସୁଗାର ବେପାରୀ, ୧କୋଟିରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ଧଳାଜହର ଜବତ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ମହାଲିଙ୍ଗ୍ ସନସାଇନ୍ ପବ୍ଲିକ୍ ସ୍କୁଲରେ ପ୍ରଶାସନର ତଦନ୍ତ, କାଗଜପତ୍ର ଯାଞ୍ଚ ସହ ଆୟବ୍ୟୟ ଅଟକଳର ଚାଲିଛି ଖୋଳତାଡ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୨ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୨୪ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପ : ସୁପର-୧୨ରେ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା, ୭୦ରନରେ ଆୟରଲ୍ୟାଣ୍ଡକୁ ଦେଲା ମାତ୍
  • ||
  • +୩ରେ ଲକ୍ଷେ ସିଟ୍ ଖାଲି, ଗୁରୁବାର ସ୍ପଟ୍ ଆଡମିଶନ ପାଇଁ ଆବେଦନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖରାଟିଆ ପାଗ, ୨୩ ସୁଦ୍ଧା ଫେରିଯିବ ମୌସୁମୀ
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରେ ରହିବନି ମୁକୁଳା ଡ୍ରେନ୍ : ଦୁଇ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ଲାଗିବ ତାରଜାଲି, ସମ୍ପ୍ରସାରଣ ହେବ ସଙ୍କୁଚିତ ନାଳ
  • ||

ବିଜୟୀ ପରେ ଭୋ..ଭୋ ହୋଇ କାନ୍ଦିଥିଲେ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପରକିଙ୍ଗସ୍‌ର ଲିଟିଲ୍ ଫ୍ୟାନ୍, ଏବେ ଧୋନି ଦେଲେ ଖାସ୍ ଗିଫ୍ଟ…

12/10/2021 at 11:39 AM

ଦୁବାଇ ୧୨।୧୦ :  ମ୍ୟାଚ୍‌ ଜିତିଲେ , ହୃଦୟ ବି ଜିତିଲେ । କୁନି ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ଧୋନିଙ୍କ ଖାସ୍‌ ଗିଫ୍ଟ । ଯାହାର ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ୍‌ ମିଡିଆରେ ଖୁବ୍‌ ଭାଇରାଲ ହେବାର ଲାଗିଛି ।   ଆଇପିଏଲ୍‌ ୨୦୨୧ରେ ରବିବାର ଖେଳାଯାଇଥିବା ପ୍ରଥମ କ୍ୟାଲିଫାୟାର ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଏହି ଦୃଶ୍ୟ ।

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ରବିବାର ଦିନ ଆଇପିଏଲ୍‌ର ପ୍ରଥମ କ୍ୟାଲିଫାୟାର ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ଦିଲ୍ଲୀକୁ ୪ ଓ୍ୱିକେଟ୍‌ରେ ପରାସ୍ତ କରି ଚେନ୍ନାଇ ଫାଇନାଲକୁ ଏଣ୍ଟ୍ରି କରିଛି । ମ୍ୟାଚ୍‌ ସମୟରେ ଏକ ହୃଦୟସ୍ପର୍ଶୀ ଭିଡିଓଟି ଟିଭି କ୍ୟାମେରାରେ କଏଦୀ ହୋଇଥିଲା । ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ଜଣେ କୁନି ଝିଅ ଚେନ୍ନାଇ ଟିମ୍‌କୁ ସପୋର୍ଟ କରୁଥିଲେ । ମ୍ୟାଚ୍‌ ରେ ଯେତେବେଳେ ସିଏସ୍‌କେ ଟିମ୍‌ ଅଡୁଆରେ ପଡିଥିଲା ।  ସେତେବେଳେ ଏହି କୁନି ଝିଅର ମୁହଁରେ ଟେନ୍‌ସନ୍‌ ଦେଖାଦେଇଥିଲା । କିନ୍ତୁ ଯେପରି ଧୋନି ଚୌକା ମାରି ଟିମ୍‌କୁ ବିଜୟୀ କରାଇଥିଲେ । ସେହି ସମୟରେ ହଠାତ୍‌ ଏହି କୁନି ଝିଅର ଆଖିରେ ଲୁହ ଆସିଯାଇଥିଲା । କୁନି ଝିଅଟି ଭୋ.. ଭୋ.. କରି କାନ୍ଦିବାକୁ ଲାଗିଲା । ମ୍ୟାଚ୍‌ ଶେଷ ହେବା ପରେ ଧୋନି , ସେହି କୁନି ଝିଅକୁ ଏକ ଖାସ୍‌ ଗିଫ୍ଟ ଦେଇଥିଲେ । ଧୋନି ମ୍ୟାଚ୍‌ ବଲ୍‌ରେ ନିଜ ଦସ୍ତଖତ କରି ସେହି କୁନି ଝିଅକୁ ଉପହାର ଦେଇଥିଲା । ଧୋନିଙ୍କର ଏହି ଭିଡିଓଟି ଖୁବ୍‌ ଭାଇରାଲ ହେବାର ଲାଗିଛି । ଏଥିପାଇଁ ଧୋନି ଖାସ୍‌ ବୋଲି ଅନେକ ୟୁଜର୍ସ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ କମେଣ୍ଟ ଦେଇଛନ୍ତି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଆଇପିଏଲ୍‌ର ପ୍ରଥମ କ୍ୟାଲିଫାୟାର ମ୍ୟାଚ୍‌ ଦିଲ୍ଲୀ କ୍ୟାପିଟାଲ୍ସ ଓ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପରକିଙ୍ଗସ୍‌ ମଧ୍ୟରେ ଖେଳାଯାଇଥିଲା । ଏହି ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ସିଏସ୍‌କେ ବିଜାୟୀ ପାଇ ଫାଇନାଲ୍‌ରେ ପ୍ରବେଶ କରିଛି । ସେପଟେ ୧ୟ ଏଲିମିନେଟର ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ କୋଲକାତା ନାଇଟ୍‌ ରାଇଡର୍ସ , ରୟାଲ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବାଙ୍ଗାଲୋରକୁ ପରାସ୍ତ କରି କ୍ୟାଲିଫାୟାରରେ ପ୍ରବେଶ କରିଛି । ଏବେ ଦିଲ୍ଲୀ କ୍ୟାପିଟାଲ୍ସ ଓ କୋଲକାତା ନାଇଟ୍‌ ରାଇଡର୍ସ ମଧ୍ୟରେ ୨ୟ କ୍ୟାଲିଫାୟାର ଖେଳାଯିବ । ଯିଏ ଏହି ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ବିଜୟୀ ହେବ, ସେ ଚେନ୍ନାଇ ସହିତ ଫାଇନାଲ ମୁକାବିଲ ଖେଳିବ ।

   Related Posts