Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପୁଣି ନକଲି ଘିଅ କାରଖାନାରେ ରେଡ୍‌, ମାଲିକ ଫେରାର
  • ||
  • ବିଧାନସଭା ଆଗରେ ମାଆ ଓ ପୁଅଙ୍କ ଆତ୍ମାହୁତି ଉଦ୍ୟମ ଘଟଣା: ସ୍ପଷ୍ଟୀକରଣ ରଖିଲା ଜଗତସିଂହପୁର ପୋଲିସ
  • ||
  • ଲିଭର ପ୍ରତ୍ୟାରୋପଣ ପାଇଁ ସମ୍‌ ହସ୍ପିଟାଲ ଓ ଏସିଆନ ଇନ୍‌ଷ୍ଟିଚ୍ୟୁଟ୍‌ ଅଫ ଗ୍ୟାଷ୍ଟ୍ରୋଏନଟେରୋଲୋଜି (ଏଆଇଜି ) ମଧ୍ୟରେ ବୁଝାମଣା ସ୍ଵାକ୍ଷରିତ
  • ||
  • ଆନ୍ଦୋଳନରତ କୃଷକଙ୍କୁ ଗୃହ ମନ୍ତ୍ରୀ ଶାହାଙ୍କ ସନ୍ଦେଶ, ସରକାର ଆପଣଙ୍କ ଦାବି ଓ ସମସ୍ୟା ଉପରେ ଆଲୋଚନା କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର ମାସ ପାଇଁ ଗାଇଡ୍‌ ଲାଇନ୍ ଜାରି କଲେ ରାଜ୍ୟ ସରକାର
  • ||
  • ଭାଇ ହେଲା ଭଗାରୀ: ଜମିବାଡି ଲୋଭରେ ନିଜ ରକ୍ତ ସଂପର୍କର ଭାଇ-ପୁତୁରାକୁ ଦେଲା ହାଣି
  • ||
  • ଅଭୟକାନ୍ତଙ୍କ ଲିଙ୍କ୍‌ର ଖୋଳତାଡ଼: ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଯିବ ନୋଟିସ୍, କିଏ ବଫାଦାର- କିଏ ଗଡ଼ ଫାଦର?
  • ||
  • ପରୀ ହତ୍ୟା ମାମଲା: ଅରୁଣ ବୋଥ୍ରାଙ୍କ ନେତୃତ୍ବରେ ୫ ଜଣିଆ ଏସ୍‌ଆଇଟି ଟିମ୍‌ ଗଠିତ, ହାଇକୋର୍ଟଙ୍କୁ ଅବଗତ କଲେ ସରକାର
  • ||
  • ସୋର : ବେଙ୍ଗାଲୁରୁରୁ ଲୁଟ୍ ହୋଇଥିବା ୪ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ମିଳିଲା ଚାଉଳ ଡବାରୁ
  • ||
  • ତେଲକୋଇ : ମଞ୍ଚାରେ ଶୋଇଥିବା ବେଳେ ଲାଗିଗଲା ନିଆଁ, ପୋଡି ହୋଇ ମହିଳା ଗୁରୁତର
  • ||

ବଟ୍‌ଲରଙ୍କୁ ବାର୍ଥ ଡେ ଗିଫ୍ଟରେ IPL ଜର୍ସି ଦେଲେ ଧୋନୀ, ବଡ଼ ଫ୍ୟାନ୍‌ଙ୍କୁ କ୍ୟାପ୍ଟେନ୍‌ କୁଲ୍‌ଙ୍କ ନିଆରା ଉପହାରକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା

21/10/2020 at 4:03 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୧/୧୦: ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗସ୍‌(ସିଏସ୍‌କେ) ଅଧିନାୟକ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂହ ଧୋନୀଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ ସାରା ବିଶ୍ବରେ ଅଛନ୍ତି। କ୍ୟାପ୍ଟେନ୍‌ କୁଲ୍‌ ଧୋନୀଙ୍କ ପାଇଁ ପାଗଳ ଯୁବପୀଢ଼ି। ଏପରିକି ଧୋନୀଙ୍କୁ ନିଜର ଆଦର୍ଶ ଭାବେ ଗ୍ରହଣ କରିଥିବା ଯୁବପୀଢ଼ି ତାଙ୍କ ଭଳି ଜଣେ ଭଲ ଖେଳାଳି ହେବାକୁ ପ୍ରୟାସ ଜାରି ରଖିଛନ୍ତି। କେବଳ ଯେ ଯୁବପୀଢ଼ି ଧୋନୀଙ୍କ ଜବରା ଫ୍ୟାନ୍‌ ତାହା ନୁହେଁ ଧୋନୀଙ୍କ ପାଇଁ ପାଗଳ ଷ୍ଟାର କ୍ରିକେଟରମାନେ ବି ଅଛନ୍ତି।

ଗତ ସିଏସ୍‌କେ ଓ ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସ(ଆରଆର) ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ଧୋନୀଙ୍କ ୨୦୦ ଆଇପିଏଲ ମ୍ୟାଚ୍‌ ପୁରା ହୋଇଛି। ଧୋନୀଙ୍କ ୨୦୦ ତମ ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ତାଙ୍କର ଜଣେ ଷ୍ଟାର କ୍ରିକେଟର ଫ୍ୟାନ୍‌ ବହୁତ ଖୁସି ହୋଇଛନ୍ତି। ଏହି ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ଯଦିଓ ସିଏସ୍‌କେ ହାରିଛି କିନ୍ତୁ ହୃଦୟ ଜିଣିଛନ୍ତି କ୍ୟାପ୍ଟେନ କୁଲ। ଆରଆର ପକ୍ଷରୁ ଖେଳୁଥିବା ଜୋସ୍‌ ବଟଲର ୪୮ ବଲ୍‌ରୁ ୭୦ ରନ୍‌ ସଂଗ୍ରହ କରି ଦଳକୁ ବିଜୟ ଦେବା​‌ରେ ସହାୟକ ହୋଇଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ତାହା ବଟଲରଙ୍କୁ ଯେତିକି ଖୁସି ଦେଇ ନଥିଲା ସେହି ଦିନଟି ଇଂଲଣ୍ଡ କ୍ରିକେଟରଙ୍କ ପାଇଁ ଥିଲା ଆହୁରି ଖାସ୍‌।

ବଟଲର ଧୋନୀଙ୍କର ଏକ ବଡ଼ ଫ୍ୟାନ୍ ଏକଥା ସମସ୍ତେ ଜାଣିଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଧୋନୀ ନିଜର ଷ୍ଟାର ଫ୍ୟାନଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ୨୦୦ ତମ ମ୍ୟାଚ୍‌ର ଜର୍ସି ଗିଫ୍ଟ କରିଛନ୍ତି। ଧୋନୀଙ୍କ ପାଖରୁ ଏଭଳି ଏକ ଉପହାର ପାଇ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଖୁସି ହୋଇଛନ୍ତି ବଟ୍‌ଲର। ବଟ୍‌ଲର ଜର୍ସି ପାଇବା ପରେ ନିଜ ଇନ୍‌ଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଫଟୋ ସେୟାର ଲେଖିଥିଲେ,‘ଗ୍ରୀଷ୍ମ ଋତୁରେ ଏହା ଏକ ଅତ୍ୟନ୍ତ ସୁନ୍ଦର ସ୍ମୃତି। ମୋର ଜଣେ ହିରୋଙ୍କ ହସ୍ତାକ୍ଷରର ସାର୍ଟ।’

ପୂର୍ବରୁ ଧୋନୀଙ୍କ ଅବସର ଘୋଷଣା ପରେ ବଟ୍‌ଲର ଲେଖିଥିଲେ,‘ମୋ ତଥା ବିଶ୍ବର ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଲୋକଙ୍କ ହିରୋ । ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ କ୍ୟାରିୟର ପାଇଁ ଶୁଭେଚ୍ଛା। ଆପଣଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ଖେଳିଥିବାରୁ ଏହା ମୋର ସୌଭାଗ୍ୟ।’

   Related Posts