Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବରିଷ୍ଠ ସାମ୍ୱାଦିକ ବିନୋଦ ଦୁଆଙ୍କ ପରଲୋକ, କରୋନାରେ ହୋଇଥିଲେ ଆକ୍ରାନ୍ତ
  • ||
  • ଚାଲିପାରିଲାନି ବିଧାନସଭା, ସୋମାବାର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୁଲତବୀ ଘୋଷଣା କଲେ ବାଚସ୍ପତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଚଉଷଠୀ ଯୋଗିନୀ ମା’ ନାରାୟଣୀଙ୍କ ମନ୍ଦିରରୁ ଚୋରି, ମା’ଙ୍କ ମୂର୍ତ୍ତିରୁ ସୁନା ଅଳଙ୍କାର ତାଡି ନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି ୬୯୭୦ଜଣ ଭିକାରୀ, ୪୧୨୮ ପୁରୁଷ ଓ ୨୮୪୨ ମହିଳା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ରାଜ୍ୟରେ ଓମିକ୍ରନ୍ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇନାହିଁ : DMET
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗୃହରେ ବିରୋଧୀଙ୍କ ପ୍ରତିବାଦ ପ୍ରସଙ୍ଗ, ବିଧାୟିକା ସ୍ନେହାଙ୍ଗୀନି ଛୁରିଆ କହିଲେ- ‘ଏହା ଗଣତନ୍ତ୍ର ପ୍ରତି ସୁସ୍ଥ ବାତାବରଣ ନୁହଁ’
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଦୁର୍ବଳ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ବାତ୍ୟା : ରାଜସ୍ବ ମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମମିତା ଝଡ ଧୀରେ ଧୀରେ ମହାବାତ୍ୟା ଆଡକୁ ମୁହାଁଇବ : ବିଷ୍ଣୁ ସେଠୀ
  • ||
  • ପୁରୀ : ପୁରୀ ବେଳାଭୂମିରେ ଲାଗିଲା ରେଡ୍ ଫ୍ଲାଗ୍, ଜନସାଧାରଣଙ୍କୁ ଯିବା ଲାଗି ବାରଣ
  • ||
  • ପଦାର୍ଥ ବିଜ୍ଞାନୀ ପଦ୍ମଭୂଷଣ ତ୍ରିଲୋଚନ ପ୍ରଧାନଙ୍କ ପରଲୋକ
  • ||

୨୦୧୯ ବିଶ୍ବକପ୍‌ ସେମିଫାଇନାଲରେ ରନ୍‌ ଆଉଟ ନେଇ କଣ କହିଛନ୍ତି ମାହି ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା

12/01/2020 at 4:46 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୨।୦୧: ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟର ଟିମ୍‌ର ପୂର୍ବତନ ଅଧିନାୟକ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନୀ ୨୦୧୯ ବିଶ୍ବକପ୍‌ ସେମିଫାଇନାଲରେ ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷରେ ରନ୍‌ ଆଉଟ ହୋଇଥିଲେ । କ୍ରିଜ୍‌ରୁ ମାତ୍ର ୨ଇଞ୍ଚ ଦୂରରେ ରହିଯାଇଥିଲେ ଧୋନୀ । ଯାହାକୁ ନେଇ ସେ ରନଆଉଟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ ଟିମ୍‌ର ସଦସ୍ୟ ମାର୍ଟିନ ଗପ୍ଟିଲଙ୍କ ଥ୍ରୋ ସିଧାସଳଖ ଓ୍ବିକେଟ୍‌ରେ ବାଜିଥିଲା । ତେବେ ବିଶ୍ବକପରେ ହୋଇଥିବା ସେହି ରନ୍‌ଆଉଟ ସଂପର୍କରେ ମୁହଁ ଖୋଲିଛନ୍ତି ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂହ ଧୋନୀ ।

ପୂର୍ବତନ ଅଧିନାୟକ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନୀ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ତାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଜୀବନରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ସମୟରେ ଅବସୋସ ରହିବ ଯେ, ମୁଁ ଡ୍ରାଇଭ କଣ ପାଇଁ କରିନଥିଲି । ଧୋନି ନିଜ ବର୍ଷ ୧୫ କ୍ରିକେଟ୍‌ କ୍ୟାରିୟରରେ ବହୁତ କମ୍‌ ଡ୍ରାଇଭ ଲଗାଇଥାନ୍ତି । ନିଜର ବିସ୍ଫୋରକ ବ୍ୟାଟିଂ ଓ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଦୌଡ ପାଇଁ ବେଶ୍‌ ଜଣାଶୁଣା । କିନ୍ତୁ ୨୦୧୯ ବିଶ୍ବକପ୍‌ ସେମିଫାଇନାଲରେ ନିଜର ଦ୍ରୁତ ଗତି ଧୋନୀଙ୍କ ସାଥ୍‌ ଦେଇନଥିଲା । ଧୋନୀଙ୍କ ଆଉଟ ହେବାପରେ ଭାରତ ସେମିଫାଇନାଲରେ ପରାସ୍ତ ହୋଇ ଟିମ୍‌ ବିଶ୍ବକପ୍‌ରୁ ବାହାରିଥିଲା ।

୨୦୧୫ ବିଶ୍ବକପ୍‌ ସେମିଫାଇନାଲ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ବିପକ୍ଷ ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ଧୋନୀ ରନ୍‌ ଆଉଟ୍‌ ମଧ୍ୟ ହୋଇଥିଲେ ।  ସେହିପରି ୨୦୧୯ ବିଶ୍ବକପ୍‌ ପୂର୍ବରୁ IPL ଫାଇନାଲ୍‌ରେ ମୁମ୍ବାଇ ବିପକ୍ଷ ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ଧୋନୀ ରନ୍‌ ଆଉଟ୍‌ ହୋଇଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ୨୦୧୯ ବିଶ୍ବକପ୍‌ରେ ଧୋନୀଙ୍କ ରନ୍‌ ଆଉଟ୍‌ ବହୁତ କଷ୍ଟଦାୟକ ଥିଲା ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ ପ୍ରେମୀଙ୍କ ପ୍ରତି। କାରଣ ଧୋନି ନିଜର ଶେଷ ବିଶ୍ବକପ୍‌ ଖେଳୁଥିବା ରୋହିତ ଶର୍ମା ମଧ୍ୟ ବିଶ୍ବକପ୍‌ରେ ଧୁଆଁଧାର ବ୍ୟାଟିଂ କରି ସର୍ବାଧିକ ରନ୍‌ କରିଥିଲେ ।

   Related Posts