Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବରିଷ୍ଠ ସାମ୍ୱାଦିକ ବିନୋଦ ଦୁଆଙ୍କ ପରଲୋକ, କରୋନାରେ ହୋଇଥିଲେ ଆକ୍ରାନ୍ତ
  • ||
  • ଚାଲିପାରିଲାନି ବିଧାନସଭା, ସୋମାବାର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୁଲତବୀ ଘୋଷଣା କଲେ ବାଚସ୍ପତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଚଉଷଠୀ ଯୋଗିନୀ ମା’ ନାରାୟଣୀଙ୍କ ମନ୍ଦିରରୁ ଚୋରି, ମା’ଙ୍କ ମୂର୍ତ୍ତିରୁ ସୁନା ଅଳଙ୍କାର ତାଡି ନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି ୬୯୭୦ଜଣ ଭିକାରୀ, ୪୧୨୮ ପୁରୁଷ ଓ ୨୮୪୨ ମହିଳା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ରାଜ୍ୟରେ ଓମିକ୍ରନ୍ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇନାହିଁ : DMET
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗୃହରେ ବିରୋଧୀଙ୍କ ପ୍ରତିବାଦ ପ୍ରସଙ୍ଗ, ବିଧାୟିକା ସ୍ନେହାଙ୍ଗୀନି ଛୁରିଆ କହିଲେ- ‘ଏହା ଗଣତନ୍ତ୍ର ପ୍ରତି ସୁସ୍ଥ ବାତାବରଣ ନୁହଁ’
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଦୁର୍ବଳ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ବାତ୍ୟା : ରାଜସ୍ବ ମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମମିତା ଝଡ ଧୀରେ ଧୀରେ ମହାବାତ୍ୟା ଆଡକୁ ମୁହାଁଇବ : ବିଷ୍ଣୁ ସେଠୀ
  • ||
  • ପୁରୀ : ପୁରୀ ବେଳାଭୂମିରେ ଲାଗିଲା ରେଡ୍ ଫ୍ଲାଗ୍, ଜନସାଧାରଣଙ୍କୁ ଯିବା ଲାଗି ବାରଣ
  • ||
  • ପଦାର୍ଥ ବିଜ୍ଞାନୀ ପଦ୍ମଭୂଷଣ ତ୍ରିଲୋଚନ ପ୍ରଧାନଙ୍କ ପରଲୋକ
  • ||

ପୁଣିଥରେ ଦୂରଦର୍ଶନରେ ପ୍ରସାରିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ଲୋକପ୍ରିୟ ଟିଭି ଧାରାବାହିକ ଶ୍ରୀ ଗଣେଶ, ଏହି ଦିନଠାରୁ ହେବ ଆରମ୍ଭ

21/06/2021 at 7:40 AM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୧/୦୬: କରୋନା ମହାମାରୀ ସମୟରେ ପୌରାଣିକ କଥାକୁ ଦର୍ଶକମାନେ ଖୁବ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି । ଲକଡାଉନ୍ ସମୟରେ ରାମାୟଣ ଏବଂ ମହାଭାରତ ଦୂରଦର୍ଶନରେ ପ୍ରସାରିତ ହେବାପରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଜୁବି କୋଚର ଏବଂ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଧୀରଜ କୁମାରଙ୍କ ଲୋକପ୍ରିୟ ପୌରାଣିକ ସିରିଏଲ୍ ଜୁନ୍ ୨୧ ରୁ ପୁଣିଥରେ ଦୂରଦର୍ଶନରେ ପ୍ରସାରିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଏହି ସିରିଏଲ୍ ୨୦୦୨ ରେ ସୋନିରେ ଲଞ୍ଚ କରାଯାଇଥିଲା ।

ଧୀରଜ କୁମାରଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, “ଭଗବାନ ଶ୍ରୀ ଗଣେଶ ଭାରତର ସଂସ୍କୃତି ଓ ଧର୍ମରେ ଗଭୀର ଭାବରେ ରୁଚି ରହିଛନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କ ଉପରେ ଆଧାରିତ ଆମର ଶୋ ଶ୍ରୀ ଗଣେଶ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଲୋକପ୍ରିୟ ହୋଇଥିଲେ। ୨୦୦୨ ରେ ସୋନିରେ ପ୍ରସାରିତ ହେବା ପରେ ଏହି ସୋ ୩.୪ ରେଟିଂ ପାଇ ଏହାକୁ ବଜାୟ ରଖିଥିଲା। ଲୋକମାନେ ଏହି ସିରିଏଲର ଗଭୀର ଗବେଷଣା, ଭବ୍ୟ ସେଟ୍ ଏବଂ ନିର୍ମାଣକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରିଥିଲେ । ବର୍ତ୍ତମାନ ବହୁ ବର୍ଷ ପରେ, ଦୂରଦର୍ଶନ ଏହାକୁ ପୁନର୍ବାର ପ୍ରସାରଣ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛନ୍ତି | କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ ହେବା ପୂର୍ବରୁ ଶ୍ରୀ ଗଣେଶ ହେଉଛନ୍ତି ପ୍ରଥମ ଦେବତା। ଆମେ ଖୁସି ଯେ ଦର୍ଶକମାନେ ପୁନର୍ବାର ଦୂରଦର୍ଶନ ଜାତୀୟ ନେଟୱାର୍କରେ ଏହି ଶୋ ଦେଖିବାକୁ ପାଇବେ ।

ଜାଗେଶ ମୁକେଶ ଶୋରେ ମହା ଗଣେଶ, ବିଶାଲ ଲାଲୱାନୀ ବାଲ ଗଣେଶ, ସୁନୀଲ ଶର୍ମା ଶିବ ଏବଂ ପାର୍ବତୀ ଭାବରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ। ଏହି ଶୋ କ୍ରିଏଟିଭ୍ ଆଇ ଲିମିଟେଡ୍ ଦ୍ୱାରା ନିର୍ମିତ ଏବଂ ଏହା ନମଃ ଶିବଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଉଦ୍ୟମ ଅଟେ ଏବଂ ପ୍ରତି ମଙ୍ଗଳବାର ଠାରୁ ଶନିବାର ସକାଳ ୯ ଟା ସମୟରେ ଦୂରଦର୍ଶନରେ ପୁନଃ ପ୍ରସାରଣ ହେବ । ଏହି ସିରିଏଲରେ ୩୦୦ ଟି ଏପିସୋଡ୍ ଗଠିତ ।

   Related Posts