Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପୂର୍ବ ଗୋଦାବରୀରେ ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଓଲଟିଲା ଭ୍ୟାନ୍, ୬ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ : ରାସ୍ତା ଉପରେ ପଡିଛି ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ, ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ୩୧ରେ ଆଉ ଏକ ଲଘୁଚାପ ! ଉତ୍ତର ଓ ଉପକୂଳ ଓଡିଶାରେ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ସ୍କର୍ପିଓ ଜାଳିଦେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ, ଗାଡିରେ ଥିବା ୩ ଜଣଙ୍କୁ ନିସ୍ତୁକ ମାଡ
  • ||
  • ପରାଜୟ ଧାରା ଭାଙ୍ଗିଲା ଚେନ୍ନାଇ, ୬ ଓ୍ୱିକେଟରେ ହାରିଲା କୋଲକାତା ନାଇଟ ରାଇଡର୍ସ
  • ||

ଚିଟଫଣ୍ତ କମିଶନ ଜଷ୍ଟିସ ଏମଏମ ଦାସଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକାଳ ବୃଦ୍ଧିକୁ ନେଇ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର କହିଲେ, କ୍ଷତିଗ୍ରସ୍ତଙ୍କ ଅର୍ଥ ଫେରସ୍ତ ନେଇ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ମିଛ କହିଆସୁଛନ୍ତି

3/02/2019 at 4:03 PM

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୩/୨ : ଚିଟଫଣ୍ତ କମିଶନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକାଳ ବୃଦ୍ଧିକୁ ନେଇ ଜୋର ଧରିଲା ରାଜନୀତି । ବିଜେପି ଓ କଂଗ୍ରେସକୁ ଟାର୍ଗେଟ କରିଛନ୍ତି ସରକାର । କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ ଟ୍ବିଟ କରି ସରକାରଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ କରିଛନ୍ତି । ଚିଟ ଫଣ୍ତ କମିଶନର ଜଷ୍ଟିସ ଏମଏମ ଦାସଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକାଳ ୬ ମାସ ବୃଦ୍ଧି କରି ଲୋକଙ୍କୁ ନ୍ୟାୟ ଦେବାରେ ବିଳମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି ସରକାର ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର । ଜଷ୍ଟିସ ଡିଲେ ଜଷ୍ଟିସ ଡିନାଏଡେ । ମନ୍ତ୍ରୀ ଓ ବିଧାୟକ ପୃଷ୍ଠ ପୋଷକତାରେ ଗରିବଙ୍କ ଝାଳ ବୁହା ଧନ ହରିଲୁଟ କରାଯାଇଛି । କ୍ଷତିଗ୍ରସ୍ତଙ୍କ ଅର୍ଥ ଫେରସ୍ତ ନେଇ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ମିଛ କହିଆସୁଛନ୍ତି ବୋଲି କହିଛନ୍ତି କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ । ଏପଟେ କଂଗ୍ରେସ ସରକାରକୁ ଘେରିଛି । କେବଳ ନିର୍ବାଚନ ଆସିଲେ ସରାକର ସମୟ ଗଡାଇବା ପାଇଁ ୬ମାସ ବୃଦ୍ଧି କରାଯାଇଛି । ସରକାରଙ୍କ ପାଖରେ ଆଉ କିଛି ବାଟ ନାଥିଲା ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ପିସିସି ସଭାପତି ନିରଞ୍ଜନ ପଟ୍ଟନାୟକ । ଅପରପକ୍ଷରେ ଏହାକୁ ନେଇ ବିଜେଡି ମଧ୍ୟ ଜବାବ ରଖିଛି ।

   Related Posts