Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : କମିଲା କୋଭିଡ୍ ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା : ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଯାଇଛି ୪ ମୁଣ୍ଡ, ୧୭୩୪ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୫୧୮ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୩୧୮୩୦୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ସୋର : ଡକାୟତ ଗ୍ୟାଙ୍ଗ୍ ଓ ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଖଣ୍ଡ ଯୁଦ୍ଧ : ୪ ଗୁରୁତର, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଭାରତରେ କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୪୧୮୧୦ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଉଦଳା : ଜମିବାଡି ବିବାଦକୁ କେନ୍ଦ୍ରକରି ଡବଲ ମର୍ଡର ! ସଂମ୍ପର୍କୀୟ ଭାଇ ଓ ପୁତୁରାକୁ ହତ୍ୟା କଲା ଭାଇ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ବିଜେଡିରୁ ବହିଷ୍କୃତ ହେଲେ ଗୋପାଳପୁର ବିଧାୟକ ପ୍ରଦୀପ ପାଣିଗ୍ରାହୀ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : କମ୍ବିଂ ଅପରେସନ ସାରି ଫେରୁଥିବା ବେଳେ ଲ୍ୟାଣ୍ଡମାଇନ ବିସ୍ଫୋରଣ : ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଡ କମାଣ୍ଡାଣ୍ଟ୍ ସହିଦ, ୯ଯବାନ ଆହତ
  • ||

ରାଜଧାନୀରୁ ପୁଣି ଧଳା ଜହର ଜବତ, ୩ ଗିରଫ

3/10/2020 at 8:34 AM

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୦୩।୧୦: ବିଭିନ୍ନ କଟକଣା ସତ୍ତ୍ୱେ ବି ରାଜଧାନୀ ଓ ଏହାର ନିକଟବର୍ତ୍ତୀ ଅଞ୍ଚଳରେ ଚାଲିଛି ଧଳା ଜହର କାରବାର । ପୋଲିସ ପକ୍ଷରୁ କଡ଼ା ଚେକିଂ ପରେ ବି ଚାଲିଛି ଏହି ଚୋରା କାରବାର । ଏହିପ୍ରରିପେକ୍ଷୀରେ ରାଜଧାନୀ ନିକଟରୁ ପୁଣି ଧଳା ଜହର ଜବତ ହୋଇଛି । କମିଶନରେଟ ପୋଲିସର କୁଏଟି ଓ ବାଲିଅନ୍ତା ପୋଲିସର ମିଳିତ ଅପରେସନରେ ଧରାପଡିଛନ୍ତି ୩ଜଣ ଧଳାଜହର ବେପାରୀ ।

ବ୍ରାଉନ୍ ସୁଗାର ବେପାରୀଙ୍କୁ ପିଛା କରି ଭୁବନେଶ୍ଵର ୧୬ ନମ୍ବର ଜାତୀୟ ରାଜପଥ ବାଲିଅନ୍ତା ଥାନା ପାହାଳ ଫାଣ୍ଡି ଅଧିନ ହସଂପାଳ ଛକ ପୁରୀ ମୁଖ୍ୟ କେନାଲ୍‌ ନିକଟରୁ କାବୁ କରିଛି ପୋଲିସ୍ । ତେବେ ଗିରଫ ହୋଇଥିବା ତିନି ବେପାରୀଙ୍କ ନିକଟରୁ ୩୨୦ ଗ୍ରାମ୍ ବ୍ରାଉନ୍ ସୁଗାର,୫୫ ହଜାର ଟଙ୍କା, ଦୁଇ ବାଇକ୍ ସହ ତିନୋଟି ମୋବାଇଲ୍ ଜବତ ହୋଇଛି ।

ଜବତ ହୋଇଥିବା ବ୍ରାଉନ୍ ସୁଗାରର ଆନୁମାନିକ ମୂଲ୍ୟ ୩୫ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାରୁ ଅଧିକ ହେବ । ଗିରଫ ହୋଇଥିବା ଅଭିଯୁକ୍ତମାନେ ହେଲେ ଜଳେଶ୍ଵର ଅଂଚଳର ସେଖ୍ ସାପୁ, ରାଜା ନାୟକ ଏବଂ ବାଲିଅନ୍ତା ଥାନା ପାହାଳ ଫାଣ୍ଡି ଜଗନ୍ନାଥପୁରର ବାପି ନାୟକ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି ।

ଏହି ତିନି ଜଣ ବିଭିନ୍ନ ଅଂଚଳରେ ବ୍ରାଉନ୍ ସୁଗାର କାରବାର୍‌ କରି ଆସୁଥିଲେ । ଏମାନଙ୍କ ଚେର ଜଳେଶ୍ଵର ରୁ ଭୁବନେଶ୍ଵକୁ ଲମ୍ବିଥିବା ଅନୁମାନ ମଧ୍ୟ କରାଯାଉଛି । କୌଣସି ସୂତ୍ରରୁ ଖବର ପାଇ ତିନି ବେପାରୀଙ୍କୁ ପିଛା କରି ସକାଳ ୮ଟା ସମୟରେ କାବୁ କରିଥିଲା QAT ଏବଂ ବାଲିଅନ୍ତା ପୋଲିସ୍ । ଗିରଫ ପରେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରାଯାଇଛି ।

   Related Posts