Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ହରଭଜନ ସିଂହ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ନିଜକୁ କଲେ ଆଇସୋଲେଟ୍‌
  • ||
  • ଚୋରା ବାଲି କାରବାରରୁ ହତ୍ୟା, ଶ୍ରମିକଙ୍କ ଉପରେ ଚଢାଇଦେଲେ ଟ୍ରାକ୍ଟର !
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୦ ହଜାର ତଳକୁ ଖସିଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୯୮୩୩ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୮୭୨୯୫ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଶିବାଡ ଘାଟିରେ ଓଲଟିଲା ଇସପାତ୍, ୮ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଶୁକ୍ରବାରଠୁ ଲିଭିବ ଅମର ଯବାନ ଜ୍ୟୋତି : ୫୦ ବର୍ଷ ତଳେ ଶୁଭାରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ଇନ୍ଦିରା ଗାନ୍ଧୀ
  • ||
  • ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପ୍ : ଖେଳସୂଚୀ ଜାରି କଲା ଆଇସିସି, ଏହି ତାରିଖରେ ଭାରତ-ପାକିସ୍ତାନ ମହା ମୁକାବିଲା
  • ||
  • ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନିକିଆରେ କମ୍ ବ୍ୟାକ୍ କରିବ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ! ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ବିପକ୍ଷରେ ସିରିଜ୍ ବରାବର ଲକ୍ଷ୍ୟ
  • ||

ଏହି କନେଷ୍ଟବଳଙ୍କୁ ପୋଲିସ ମହାନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ମାରିଥାନ୍ତି ସାଲ୍ୟୁଟ, ପ୍ରକୃତ କାରଣ ଜାଣିଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ

25/08/2019 at 12:30 PM

ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ୨୫|୮: ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ପୋଲିସ କନେଷ୍ଟବଳ ରାମଚନ୍ଦ୍ର କୁଶଓ୍ବାହଙ୍କୁ ନେଇ ବେଶ ଚର୍ଚ୍ଚା ଚାଲିଛି। ରାମଚନ୍ଦ୍ର କୁଶଓ୍ବାହ ପାଞ୍ଚ ଘଣ୍ଟା ପାଇଁ ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଭୂମିକାରେ ରହିଥାନ୍ତି। ଏହି ସମୟରେ ପୋଲିସ ଡିଜିପି କନେଷ୍ଟବଳ ରାମଚନ୍ଦ୍ରଙ୍କୁ ସାଲ୍ୟୁଟ ମାରିଥାନ୍ତି। ଏହି ପ୍ରଥା ପାଖାପାଖି ୧୦ ବର୍ଷ ହେବ ଚାଲିଆସୁଛି।

ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର କନେଷ୍ଟବଳ ରାମଚନ୍ଦ୍ରଙ୍କୁ ପୋଲିସ ବିଭାଗର ବରିଷ୍ଠ ଅଧକାରୀମାନେ ତାଙ୍କୁ ସାଲ୍ୟୁଟ ମାରିଥାନ୍ତି। ରାମଚନ୍ଦ୍ର ବି ସାଲ୍ୟୁଟ ବଦଳରେ ସାଲ୍ୟୁଟ ମାରି ବରିଷ୍ଠ ପୋଲିସ ଅଧକାରୀଙ୍କୁ ସମ୍ମାନ ଦେଇଥାନ୍ତି। ଆପଣ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଥିବେ ଜଣେ କନେଷ୍ଟବଳଙ୍କୁ କାହିଁକି ଉଚ୍ଚ ପଦସ୍ଥ ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀମାନେ ସାଲ୍ୟୁଟ ମାରନ୍ତି। ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ପ୍ରକୃତ ଘଟଣା ସଂପର୍କରେ…

ରାମଚନ୍ଦ୍ର କୁଶଓ୍ବାହ ବହୁଦିନ ହେବ ପୋଲିସ କନେଷ୍ଟବଳ ଭାବେ କାର୍ଯ୍ୟ କରି ଆସୁଛନ୍ତି। ସ୍ବାଧୀନତା ଦିବସ ଅବସରେ ତାଙ୍କୁ ଏକ ଅଲଗା ରୂପରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥାଏ। ସ୍ବାଧୀନତା ଦିବସର ଦୁଇଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଅର୍ଥାତ ଅଗଷ୍ଟ ୧୩ ତାରିଖରେ ଭୋପାଳରେ ସ୍ବାଧୀନତା ଦିବସ ଉପଲକ୍ଷେ ଏକ ଫୁଲ ଡ୍ରେସ ରିୟସେଲ ହୋଇଥାଏ। ଏଥିରେ ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଚରିତ୍ରରେ ରାମଚନ୍ଦ୍ର କୁଶଓ୍ବାହ ଅଭିନୟ କରିଥାନ୍ତି। ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ରାମଚନ୍ଦ୍ରଙ୍କୁ ଏନସିସି କ୍ୟାର୍ଡରଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ପୋଲିସ ମହାମହାନିର୍ଦ୍ଦେଶକଙ୍କ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସମସ୍ତେ ତାଙ୍କୁ ସାଲ୍ୟୁଟ ମାରିଥାନ୍ତି।

   Related Posts