Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମହାରାଷ୍ଟ୍ର : ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ୩୦ ଫୁଟ ଖାଇକୁ ଖସିଲା ବସ୍, ୫ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ୩୫ ଆହତ
  • ||
  • କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅବହେଳା ପାଇଁ ନିଲମ୍ବିତ ହେଲେ ଗୁଣୁପୁର ତହସିଲଦାର
  • ||
  • ଚେନ୍ନାଇ ସୁପରକିଙ୍ଗ୍ସକୁ ବଡ ଝଟକା, ଆହତ କାରଣରୁ ଆଇପିଏଲ୍‌ର ବାକି ମ୍ୟାଚ୍‌ରୁ ବାଦ୍ ପଡିଲେ ଡ୍ଵେନ ବ୍ରାଭୋ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୯୩୧ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ୧୨କୋଟି ଟଙ୍କାର ଜିଏସ୍‌ଟି ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ, ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ଛାନ୍‌ଭିନ୍‌ ଆରମ୍ଭ
  • ||
  • ବିଜାପୁରରେ ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର : ଜଣେ ନକ୍ସଲ ନିହତ, ୨ ଯବାନ ଆହତ
  • ||
  • ମାଓବାଦୀଙ୍କ ବର୍ବର କାଣ୍ଡ , ପୋଲିସ ଇନଫର୍ମର ସନ୍ଦେହରେ ଘରୁ ଡାକି ନେଇ ହତ୍ୟା
  • ||

ନ୍ୟୁଜ ସେଭେନର ମହାପ୍ରଭାବ : ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଫଟୋ ଭାଇରାଲ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ହେବ ବୋଲି କହିଲେ ଜେଲ ଡିଜି …

13/10/2019 at 3:29 PM

କଟକ ୧୩/୧୦: ଚୌଦ୍ବାର ଜେଲରୁ ଅପରାଧୀଙ୍କ ଫଟୋ ଭାଇରାଲ ଘଟଣାର ହେବ ତଦନ୍ତ । ଏହି ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ଜେଲ ଡିଜି ସତ୍ୟଜିତ ମହାନ୍ତି । ଚୌଦ୍ବାର ଜେଲ ଭିତରୁ ଦୁର୍ଦ୍ଦାନ୍ତ ଅପରାଧୀ ଦଶହରା ଶୁଭେଚ୍ଛା ଦେବାର EXCLUSIVE ଖବର ପ୍ରସାରଣ କରିଥିଲା ନ୍ୟୁଜ୍ ସେଭେନ ।  ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବୁଲୁଥିବା ଜେଲ ବିତରର ଫଟୋ । ଯାହାକି ଅନେକ ପ୍ରଶ୍ନ ଛିଡା କରିଛି ।ଅପରାଧୀଙ୍କ ହାତରେ ଆଣ୍ଡ୍ରଏଡ ମୋବାଇଲ ଜେଲ ଭିତରେ ଆସିଲା କିପରି । ପୂର୍ବରୁ ଚଢାଉ ବେଳେ ବହୁ ବାର ଫୋନ ମିଳିଥିବା ବେଳେ ଏବେ ଜେଲ ଭିତରକୁ ଆଣ୍ଡ୍ରଏଡ ଫୋନ ଆସିବା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଚକିତ କରିଛି ।

ଗତ ଦଶହରା ଦିନ ଦୁର୍ଦ୍ଦାନ୍ତ ଅପରାଧୀ କଟକର ରାଜା ବସ୍ତିଆ, ଡିକ୍ ରାହୁଲ ନାମକ ଫେସ ବୁକ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଏହି ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଥିଲା । କେବଳ ରାଜା ନୁହେଁ ବୋମା ମାଡ ଘଟଣାରେ ଲାଲବାଗ ଥାନା ପୋଲିସ ଦ୍ବାରା ଗିରଫ ହୋଇଥିବା ଦୁର୍ଦ୍ଦାନ୍ତ ଅପରାଧୀ ହାଡିଆ ଓରଫ ପ୍ରକାଶ ବେହେରା ମଧ୍ୟ ରାଜା ସହ ଫଟୋରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଗତ ଜୁଲାଇ ମାସରୁ ରାଜା ବସ୍ତିଆ ଜେଲରେ ରହିଥିବା ବେଳେ ଅଗଷ୍ଟ ମାସରେ ହାଡିଆ ଗିରଫ ହୋଇ ଜେଲରେ ରହିଛି । ଜେଲ ଭିତରୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ତଥା ଫେସବୁକରେ ଅପରାଧୀ ମାନେ ଏଭଳି ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇବା ଜେଲ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ଦକ୍ଷତା ଉପରେ ପ୍ରଶ୍ନ ବାଚୀ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି ।

ନିକଟରେ ପୂଜା ପୂର୍ବରୁ ଜିଲ୍ଲାପାଳ, ପୋଲିସ କମିଶନର, ଡିସିପି ସମସ୍ତେ ପରିଦର୍ଶନରେ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ଏଭଳି କାରବାର ଉପରେ କିଭଳି ନଜର ପଡିଲା ନାହିଁ ସେ ନେଇ ଉଠିଛି ପ୍ରଶ୍ନ । ଆସାଧୁ ଜେଲ କର୍ମଚାରୀ ଙ୍କ ପାଇଁ ଜେଲ ଭିତରେ ଅପରାଧୀ ମାନେ ବେଧଡକ ଭାବେ ସମସ୍ତ ବେଆଇନ କାର୍ଯ୍ୟ ଚାଲିଥିବା  ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ସେପଟେ ଜେଲ ଅଧୀକ୍ଷକ ରାଜ କିଶୋର ସାହୁ ଏ ନେଇ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ରଖିଛନ୍ତି ।… 

   Related Posts