Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୨୫ ବର୍ଷ ପରେ ଦୁର୍ଲଭ ନାଗାର୍ଜୁନ ବେଶରେ ସଜେଇ ହେବେ ଶ୍ରୀଜିଉ, ଆରମ୍ଭ ହେଲା ପ୍ରସ୍ତୁତି
  • ||
  • କୋଇଲା ଖଣି ଆବଣ୍ଟନ ଦୁର୍ନୀତି ମାମଲାରେ ପୂର୍ବତନ କେନ୍ଦ୍ର ମନ୍ତ୍ରୀ ଦିଲ୍ଲୀପ ରାୟଙ୍କୁ ମିଳିଲା ଜାମିନ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ମାଟି ତଳୁ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଅସ୍ତ୍ରଶସ୍ତ୍ର ସହ ବିସ୍ଫୋରକ ସାମଗ୍ରୀ ଜବତ
  • ||
  • ରାଜନଗର : ଭୋଗ ଖାଇ ୧୫୦ ଅସୁସ୍ଥ, ୩୦ ଜଣଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଗୁରୁତର
  • ||
  • ପାରାଦୀପ : ସମୁଦ୍ରରେ ବୁଡିଗଲା ମାଛଧରା ଟ୍ରଲର, ୫ ମତ୍ସ୍ୟଜୀବୀ ଉଦ୍ଧାର, ୪ ନିଖୋଜ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୪ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୪୮୦କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଟ୍ରେନ୍‌ରେ କଟି ବାପା-ଝିଅ-ପୁଅର ମୃତ୍ୟୁ, ଆତ୍ମହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ବାଇକ୍‌କୁ ଧକ୍କାଦେଲା ହାଇଓ୍ୱା ଟ୍ରକ, ଆରୋହୀ ମୃତ
  • ||

ଡିଜି ପାହ୍ୟାର ଅଫିସର୍ ନିଜ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ କରୁଥିଲେ ମାରପିଟ୍: ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଭିଡିଓ ପଠାଇ ନ୍ୟାୟ ମାଗିଲେ ଆଇଆର୍‌ଏସ୍ ପୁଅ

28/09/2020 at 12:05 PM

ଭୋପାଲ ୨୮/୦୯ : ମଧ୍ୟ ପ୍ରଦେଶରେ ଡିଜିପି ସ୍ଥରର ଅଧିକାରୀ ପୁରୁଷୋତ୍ତମ ଶର୍ମାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଆଉ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ଘରୁ ଧରିଥିଲେ । ଏହାପରେ ପୁରୁଷୋତ୍ତମ ଶର୍ମା ନିଜ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ମାରପିଟ କରିଥିଲେ । ଅଧିକାରୀଙ୍କ ପୁତ୍ର ଗୌତମ ଶର୍ମା ଉଭୟ ଘଟଣାର ଭିଡିଓ ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀ, ମୁଖ୍ୟ ସଚିବ ଓ ଡିଜିପିଙ୍କୁ ପଠାଇ ପିତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରିବାକୁ ଗୁହାରି କରିଛନ୍ତି ।

ପିତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଦୃଢ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ସେ ଦାବି କରିଛନ୍ତି । ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା କୌଣସି ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ ହୋଇନାହିଁ । କିନ୍ତୁ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି । ଭିଡିଓ ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀ ସ୍ଥର ଯାଏଁ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି । 

ଏହି ମାମଲାରେ ଡିଜି ସ୍ଥର ଅଧିକାରୀ ପୁରୁଷୋତ୍ତମ ଶର୍ମାଙ୍କ ପ୍ରଥମ ବୟାନ ଆସିଛି । ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ମାରପିଟ ଅଭିଯୋଗକୁ ସ୍ୱୀକାର କରୁଛନ୍ତି । ଏହି ମାମଲାରେ ସରକାର ଯାହା କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରିବେ ତାକୁ ବି ସେ ସ୍ୱୀକାର କରିବେ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି । ସେ ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହା ତାଙ୍କର ପାରିବାରିକ ମାମଲା ଏବଂ ନିଜ ପତ୍ନୀ ସହ ସମ୍ପର୍କକୁ ନେଇ ସେ କ୍ଷୁବ୍ଧ ।

ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ସ୍ୱାମୀ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଗତ ୧୨ ବର୍ଷ ହେଲା ଝଗଡା ଚାଲିଛି । ଉଭୟ ଗୋଟିଏ ଛାତ ତଳେ ରହୁଥିଲେଏ ବି ଅଲଗା ଅଲଗା କୋଠରୀରେ ରୁହନ୍ତି । ପୁରୁଷୋତ୍ତମ ଶର୍ମାଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିବା ତାଙ୍କ ପୁତ୍ର ଆଇଆରଏସ ଅଧିକାରୀ । ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ପଠାଇଥିବା ଭିଡିଓ ସିସିଟିଭିରୁ ରେକର୍ଡ ହୋଇଛି ।

ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ମାରପିଟ ଘଟଣାର ଭିଡିଓ ଗତ ରାତିର ଅର୍ଥାତ ରବିବାର ରାତିର । ଭିଡିଓରେ ସ୍ପଷ୍ଟ ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଛି ଯେ ପୁରୁଷୋତ୍ତମ ଶର୍ମାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଘରର ଚାକରଙ୍କୁ କହୁଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ଘଟଣାର ଭିଡିଓ ରେକର୍ଡ କର । ଏହି ଭିଡିଓ କ୍ଲିପକୁ ନେତା, ଗଣମାଧ୍ୟମ ଓ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ପଠାଯାଇଛି ।

   Related Posts