Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମୃତ୍ୟୁ ହାରରେ ସାମାନ୍ୟ ହ୍ରାସ : ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ କରୋନା ନେଲା ୩୯ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ୩୪୭୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୋଟ୍‌ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • କାମାକ୍ଷାନଗରରେ ଦୁଇ ସାହି ମଧ୍ୟରେ ଗୋଷ୍ଠୀ ସଙ୍ଘର୍ଷ : ଜଣେ ମୃତ, ୨ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ନୟାଗଡ : ୫ ଦିନ ପରେ ମିଳିଳା ନିଖୋଜ ଶିଶୁକନ୍ୟାର ମୃତଦେହ, ଶରୀରଠୁ ଅଲଗା ହୋଇ ପଡିଛି ମୁଣ୍ଡ
  • ||
  • ଖୋର୍ଦ୍ଧା : ଠାକୁରପଡ଼ାରେ ଯୁବକଙ୍କୁ ନିର୍ମମ ହତ୍ୟା ଘଟଣା, ୩ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୧୮ ଓ ୧୯ରେ ବଢିବ ବର୍ଷା, ୨୦ରୁ ବଦଳିବ ପାଗ
  • ||
  • କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୩୬୩୧ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||

ତିରୁମାଲା ମନ୍ଦିରରେ ଜଣେ ଅଜଣା ଶ୍ରଦ୍ଧାଳୁ ଦାନ କରିଛନ୍ତି ୨୦ଟି ସୁନା ବିସ୍କୁଟ

12/07/2020 at 4:50 PM

ତିରୁମାଲା ୧୨/୦୭ : ପାହାଡ ଉପରେ ଅବସ୍ଥିତ ଭଗବାନ ଭେଙ୍କଟେଶ୍ୱର ମନ୍ଦିରରେ ଜଣେ ଅଜଣା ଶ୍ରଦ୍ଧାଳୁ ୨୦ଟି ସୁନା ବିସ୍କୁଟ ଅର୍ପଣ କରିଛନ୍ତି | ତିରୁମାଲା ତିରୁପତି ଦେବସ୍ଥାନମର କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ ଅଧିକାରୀ ଅନିଲ କୁମାର ସିଂହଲ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଶନିବାର ଦିନ ହୁଣ୍ଡୀ ଖୋଲିବାରୁ ହୁଣ୍ଡୀ ଭିତରୁ ୨ କିଲୋଗ୍ରାମ ଓଜନର ସୁନା ବିସ୍କୁଟ ମିଳିଥିଲା | ସେ କହିଛନ୍ତି କରୋନା ଭାଇରସ ଯୋଗୁଁ ଲାଗୁ ହୋଇଥିବା ଲକଡାଉନ ପରେ ଜୁନ ୧୧ ତାରିଖରେ ମନ୍ଦିର ପୁନଃ ଖୋଲାଯାଇଥିଲା | ଏହାପରେ ମନ୍ଦିରରେ ଶ୍ରଦ୍ଧାଳୁ ମନ୍ଦିରରେ ପାଖାପାଖି ୧୬.୭ କୋଟି ନଗଦ ଟଙ୍କା ହୁଣ୍ଡୀରେ ପକାଇଛନ୍ତି | ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଗତ ମାସେ ଭିତରେ ପାଖାପାଖି ଅଢେଇ ଲକ୍ଷ ଶ୍ରଦ୍ଧାଳୁ ମନ୍ଦିରକୁ ଆସିଛନ୍ତି |

ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ପୂଜା ପାଇଁ ଅନଲାଇନ ଟିକେଟ ବୁକ କରିଥିବା ପାଖାପାଖି ୬୭ ହଜାର ଶ୍ରଦ୍ଧାଳୁ କରୋନା ଯୋଗୁଁ ଏବଂ ଅନ୍ୟ କିଛି କାରଣ ଯୋଗୁଁ ମନ୍ଦିର ଆସିପାରିନଥିଲେ | ମନ୍ଦିରର ୩ ହଜାର ୫୬୯ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ କରୋନା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଯାଞ୍ଚ କରାଯାଇଛି ବୋଲି ଅଧିକାରୀ ଅନିଲ ସିଂହଲ କହିଛନ୍ତି | ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ୯୧ କର୍ମଚାରୀ କରୋନା ପଜିଟିଭ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି |

   Related Posts