Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପୁରୀ ସ୍ବର୍ଗ ଦ୍ବାରରୁ ହଟିଲା କଟକଣା, ସଂକ୍ରମଣ କମୁଥିବାରୁ ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନର ନିଷ୍ପତ୍ତି
  • ||
  • ‘କୁଲଦୀପ ଯାଦବଙ୍କ ପାଇଁ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜିଂ ହେବ ଓ୍ବେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ ସିରିଜ୍, ଟିମ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆକୁ ଭରସା ରଖିବାକୁ ହେବ’: ହରଭଜନ ସିଂହ
  • ||
  • ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନ ଏବଂ ବଜେଟ୍‌ ଅଧିବେଶନ ପୂର୍ବରୁ କଂଗ୍ରେସ ଡାକିଲା ଗୁରୁତ୍ବପୂର୍ଣ୍ଣ ବୈଠକ, ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେବ ରଣନୀତି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥହେଲେ ଆଉ ୧୧,୧୫୭ଜଣ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୩୬୫୩ଜଣ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ବୈଦେଶିକ ବ୍ୟାପାର ମନ୍ତ୍ରୀ ଏସ.ଜୟଶଙ୍କରଙ୍କୁ କରୋନା, ନିଜକୁ କଲେ ଆଇସୋଲେଟ୍
  • ||
  • ମହାକାଶରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ହରାଇଛି ସ୍ପେସଏକ୍ସର ଫାଲକନ-୯, ବିପଦରେ ଭାରତର ଚନ୍ଦ୍ରଯାନ
  • ||
  • ବିଜେପିରେ ସାମିଲ ହେଲେ ଉତ୍ତରାଖଣ୍ଡର ପୂର୍ବତନ କଂଗ୍ରେସ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ କିଶୋର ଉପାଧ୍ୟାୟ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୮ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୫୦କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମିଲା ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୫୯୦୧ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୩୧୧୬୯ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଜିଲ୍ଲା ପରିଷଦ ନିର୍ବାଚନ ଲଢୁଛନ୍ତି ଡାକ୍ତରାଣୀ, ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ବିଜେପି ପ୍ରାର୍ଥୀ ମୋନାଲିସା
  • ||

ଦେବୋଲିନାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜୁ : ଜୀବନରେ ମାରି ଦେବାର ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଲେ ମୟୁର ବର୍ମା

31/05/2020 at 2:27 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୩୧/୫: ଟିଭି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦେବୋଲିନା ଭଟ୍ଟାଚାର୍ଯ୍ୟ ଏକ ସମସ୍ୟାରେ ଫସି ଯାଇଛନ୍ତି। ଅଭିନେତା ମୟୁର ବର୍ମା ପ୍ରଥମେ ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ସାଇବର କ୍ରାଇମରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଥିଲେ,ଏବେ ଦେବୋଲିନାଙ୍କ ଫ୍ୟାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଏହି ମାମଲାରେ ଟାଣିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ସାଇବର କ୍ରାଇମରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରାଯାଇଛି।

ମୟୁର ବର୍ମା ଟ୍ବିଟ୍ ଜରିଆରେ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ଯେ ଦେବୋଲିନାଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ସ ତାଙ୍କୁ ଜୀବନରେ ମାରି ଦେବାକୁ ଧମକ ଦେଇଛନ୍ତି। ମୟୁର ଟ୍ବିଟ୍ କରିଛନ୍ତି,‘ ଦୀର୍ଘ ଦିନରୁ ଦେବୋଲିନାଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ ତାଙ୍କୁ ଜୀବନରେ ମାରି ଦେବାକୁ ଧମକ ଦେଉଛନ୍ତି। ସେ ବହୁତ ଦିନରୁ ସହି ଆସୁଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଏବେ ଆକ୍ସନ୍ ନେବାର ସମୟ।’

ମୟୁର ଅଭିଯୋଗର କପି ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ଅଭିଯୋଗରେ ମୟୁର ଅନେକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟକର ଘଟଣା କହିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ କହିବା ମୁତାବକ ତାଙ୍କୁ କାମ କରିବାକୁ ରୋକା ଯାଉଛି।

ମୟୁର ଅଭିଯୋଗରେ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କୁ ଘରେ ପଶି ମାରିବାକୁ ଧମକ ଦିଆଯାଇଛି। ଏସବୁ ପାଇଁ ମୟୁର ଡରି ଯାଇଛନ୍ତି।

ଏହି ମାମଲାରେ ସାଇବର କ୍ରାଇମ୍ କଡ଼ା କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ କରିବାକୁ ମୟୁର ଦାବି କରିଛନ୍ତି। ଏହା ପୂର୍ବରୁ ମୟୁର ଦେବୋଲିନାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ସାଇବର କ୍ରାଇମରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଥିଲେ। ସେତେବେଳେ ସେ ଦେବୋଲିନାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ।

ଦେବୋଲିନାଙ୍କ ଯୋଗୁଁ ତାଙ୍କ ଇମେଜର ଅନେକ କ୍ଷତି ହୋଇଛି। ଦେବୋଲିନା ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ତାଙ୍କର ସେହି ପୋଷ୍ଟକୁ ଲାଇକ୍ କରୁଥିଲେ ଯେଉଁଥିରେ ତାଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲ୍ କିମ୍ବା ବଦନାମ୍ କରିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରାଯାଇଛି।

ଏସବୁ ବିବାଦ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଶୁକ୍ଳା ଏବଂ ଶେହନାଜ ଗିଲ୍‌ଙ୍କ ଗୀତ ଭୁଲା ଦୁଙ୍ଗା ସହ ଜଡ଼ିତ ହୋଇଛି। ଦେବୋଲିନା ଏହି ଗୀତରେ ସିଡନାଜଙ୍କ କେମିଷ୍ଟ୍ରିକୁ ନେଇ ପ୍ରଶ୍ନ କରିଥିଲେ। ଏହି କଥାରେ ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହୋଇ ମୟୁର ଦେବୋଲିନାଙ୍କ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆକୁ ଟାର୍ଗେଟ୍ କରିଥିଲେ। ମୟୁରଙ୍କୁ ରିୟଲିଟି ଶୋ ମୁଝସେ ଶାଦି କରୋଗେ ରେ ଦେଖାଯାଇଥିଲା। ତାଙ୍କୁ ଶେହନାଜଙ୍କ ଭଲ ବନ୍ଧୁ ବୋଲି କୁହାଯାଏ।

   Related Posts