Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଜି କରୋନାରୁ ଆରୋଗ୍ୟ ହେଲେ ୧୦୨୪୨, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ
  • ||
  • ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍‌କୁ ଫେରିବେ ନାହିଁ ଏବି ଡିଭିଲିୟର୍ସ, ସ୍ପଷ୍ଟ କଲା ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା କ୍ରିକେଟ୍ ବୋର୍ଡ
  • ||
  • ପିସିଆର ଭ୍ୟାନ୍ ଦେଖି ପୋଖରୀକୁ ଡେଇଁ ପଡିଲେ ଯୁବକ, ମିଳିଲା ମୃତଦେହ…
  • ||
  • ଧକ୍କା ଦେଲା କାର, ଚାଲିଗଲା ସାଇକେଲ ଆରୋହୀଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ନଦୀରୁ ନାବାଳିକାଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ହତ୍ୟା ନା ଆତ୍ମହତ୍ୟା ?
  • ||
  • ୧୧ ବର୍ଷ ପରେ ଗିରଫ ହେଲା ଦୁଃଶାସନ, ପାରୋଲରେ ଆସି ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲା
  • ||
  • ହୃଦରୋଗ ବିଶେଷଜ୍ଞ ଡକ୍ଟର କେ.କେ ଅଗ୍ରୱାଲଙ୍କ କରୋନାରେ ଦେହାନ୍ତ, ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଭେଣ୍ଟିଲେଟରରେ ଚାଲିଥିଲା ଚିକିତ୍ସା
  • ||
  • ଧୋନୀଙ୍କ ତଲଓ୍ୱାରବାଜୀ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ପରେ କମେଣ୍ଟ କଲେ ରବୀନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ନେଲା ଆଉ ୨୨ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ୨୩୫୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭାକସିନ୍ ନେବା ପରେ ଏହି ସବୁ ସାଇଡ୍ ଇଫେକ୍ଟ ଦିଏ ବିପଦର ସଙ୍କେତ, ହୋଇପାରେ ସାଙ୍ଘାତିକ : ସତର୍କ କଲେ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର
  • ||

ଶେହନାଜ ଗିଲଙ୍କ ସହ ସବୁ ସମ୍ପର୍କ ଭାଙ୍ଗିଦେଲେ ତାଙ୍କ ବାପା : ଚଣ୍ଡିଗଡ଼ରେ ସୁଟିଂ ଥିବା ସତ୍ବେ ନିଜ ଘରକୁ ଯାଇନଥିଲେ ଅଭିନେତ୍ରୀ

10/11/2020 at 1:31 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୦/୧୧: ବିଗ୍ ବସ୍ ୧୩ରୁ ଦମଦାର୍ ଲୋକପ୍ରିୟତା ହାସଲ କରିଥିବା ଶେହନାଜ ଗିଲ୍ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଶୁକ୍ଳାଙ୍କ ସହ ମ୍ୟୁଜିକ୍ ଭିଡିଓରେ ନଜର ଆସିବେ। ଏହି ଗୀତର ସୁଟିଂ ନିକଟରେ ଚଣ୍ଡିଗଡ଼ରେ ହୋଇଥିଲା ଯାହା ପରେ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଏବଂ ଶେହନାଜ ମୁମ୍ବାଇ ଫେରି ଆସିଛନ୍ତି। ଘର ପାଖରେ ସୁଟିଂ କରିବା ସତ୍ବେ ଶେହନାଜ ତାଙ୍କ ବାପାଙ୍କୁ ଜଣାଇ ନଥିଲେ କି ପରିବାରକୁ ଦେଖା କରିବାକୁ ଯାଇନଥିଲେ। ଯାହା ଫଳରେ ତାଙ୍କ ବାପା ସନ୍ତୋଷ ସିଂହ ବହୁତ ରାଗି ଯାଇଛନ୍ତି। ରାଗିଯିବା ଯୋଗୁଁ ସନ୍ତୋଷ ଶେହନାଜଙ୍କ ସହ କଥା ନହେବାକୁ ରାଣ ଖାଇଛନ୍ତି।

ଶେହନାଜ ଗିଲଙ୍କ ପରିବାର ପାଖରେ ରହି ମଧ୍ୟ ଘରକୁ ନ ଆସିବାରୁ ତାଙ୍କ ବାପା ରାଗି ଯାଇ ଟେଲି ଚକ୍କରକୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଶେହନାଜ ଚଣ୍ଡିଗଡ଼ରେ ସୁଟିଂ କରୁଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଘରକୁ ଦେଖା କରିବାକୁ ଆସି ପାରିଲେନି। ତାଙ୍କ ଘର ଲୋକେସନଠୁ ମାତ୍ର ୨ଘଣ୍ଟାର ବାଟ ଥିଲା। ଶେହନାଜ ଏଠାକୁ ଆସିବାର ଖବର ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ମିଡିଆ ଜରିଆରେ ଜଣା ପଡ଼ିଥିଲା। ସେ ତାଙ୍କୁ ସୁଟିଂ କିମ୍ବା ଚଣ୍ଡିଗଡ଼ ଆସିବା କଥା କିଛି କହିନଥିଲେ। ତାଙ୍କ ଜେଜେବାପାଙ୍କ କିଛି ଦିନ ତଳେ ଆଣ୍ଠୁର ସର୍ଜରୀ ହୋଇଥିଲା। କିନ୍ତୁ ଶେହନାଜ ତାଙ୍କୁ ବି ଦେଖା କରିବାକୁ ଉଚିତ୍ ମନେ କରିନଥିଲେ।

ଆଗକୁ ସନ୍ତୋଷ କହିଥିଲେ ଯେ ଏବେ ସେମାନଙ୍କୁ ଶେହନାଜଙ୍କୁ ଦେଖା​‌ କରିବାର ସୁଯୋଗ କେବେ ମିଳିବ। ସେ ଏହା ମଧ୍ୟ ଜାଣି ନାହାନ୍ତି ଯେ ଶେହନାଜ ସବୁବେଳେ ଏଠାକୁ ସୁଟିଂ କରିବାକୁ ଆସନ୍ତି କି ନାହିଁ। ତାଙ୍କ ପାଖରେ ଶେହନାଜଙ୍କ ସହ କଥା ହେବା ପାଇଁ ତାଙ୍କ ମ୍ୟାନେଜରର ମଧ୍ୟ ନମ୍ବର ନାହିଁ। ସେ ରାଣ ଖାଇଛନ୍ତି ଯେ ସେ କେବେ ଶେହନାଜଙ୍କ ସହ କଥା ହେବେ ନାହିଁ।

   Related Posts