Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୬ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୯୦୪କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଚିତ୍ରକୋଣ୍ଡାରେ BSF ଜବାନଙ୍କ କମ୍ବିଂ ଅପରେସନ, ଟିଫିନ୍ ବୋମା ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ଶ୍ରୀଜଗନ୍ନାଥ ଷ୍ଟାଡିୟମ ନିକଟରେ ଉଚ୍ଛେଦ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ, ୨ ଫ୍ଲାଟୁନ ଫୋର୍ସ ମୃତୟନ
  • ||
  • ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଜନସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଭାଗ-୨ ସହକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ ଯନ୍ତ୍ରୀ, ଏକକାଳୀନ ୬ଟି ସ୍ଥାନରେ ରେଡ୍
  • ||
  • ନୟାଗଡ଼ : ପୋଲିସ କବ୍‌ଜାରେ ୪ ଆନ୍ତଃ ଜିଲ୍ଲା ଡକାୟତ
  • ||

ଦେଶୀ ଗର୍ଲ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପଡାଙ୍କ ଖୁଲାସା: କହିଲେ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗିଥିଲା ଏହି ଅଭିନେତାଙ୍କୁ କିସ୍‌ କରିବା …

30/07/2019 at 12:10 PM

ମୁମ୍ବାଇ୩୦|୭: ବଲିଉଡର ବୋଲ୍ଡ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ହେଉଛନ୍ତି ପ୍ରିୟଙ୍କା। ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପଡା ଏବେ ବିଦେଶରେ ନିଜ ଜଲୱା ଦେଖାଉଛନ୍ତି। ପ୍ରିୟଙ୍କା ଗୋଟେ ପରେ ଗୋଟେ ହଲିଉଡ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟରେ କାମ କରିଚାଲିଛନ୍ତି। ଏହାସହ ବଲିଉଡରେ ମଧ୍ୟ ସେ ଧମାଲ କରୁଛନ୍ତି। ପ୍ରୟଙ୍କା ଜଣେ ଦବଙ୍ଗ ଅଭିନେତ୍ରୀ। କୌଣସି କଥା କହିବାକୁ ସେ ଡରନ୍ତି ନାହିଁ। ବିବାହ ପରେ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ଅଧିକାଂଶ ସମୟ ଆମେରିକାରେ ବିତାଉଛନ୍ତି।  
ଏବେ କିଛି ଦିନ ତଳେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ନିଜର ଏକ ରାଜ ଖୋଲିଛନ୍ତି। ଏହା ଶୁଣି ଅନେକ ଦର୍ଶକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଛନ୍ତି। ରୟାଲିଟି ସୋ- କଫି ୱିଥ୍‌ କରନରେ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କୁ କରନ ଏକ ସ୍ମାର୍ଟ ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରିଥିଲେ। କରନ ପଚାରିଥିଲେ ଯେ, କେଉଁ ଅଭିନେତାଙ୍କୁ ଅନ୍‌ସ୍କ୍ରିନ୍‌ କିସ୍‌ କରିବାରେ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କୁ ସବୁଠୁ ଅଧିକ ମଜା ଆସିଥିଲା।  
ଅଭିନେତା ଅକ୍ଷୟ କୁମାର, ରଣବୀର କପୁର, ଋତିକ ରୋଶନ ଓ ଶାହୀଦ କପୁରଙ୍କୁ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପଡା ଅନ ସ୍କ୍ରିନ କିସ୍‌ କରିସାରିଛନ୍ତି। ଉତ୍ତରରେ ପ୍ରୟଙ୍କା କହିଥିଲେ ଯେ, ଶାହୀଦ କପୁର ଓ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ସହ ସେ ବେଷ୍ଟ ରୋମାନ୍ସ ସିନ୍‌ କରିଛନ୍ତି। ହେଲେ କିସ୍‌ କରିବାରେ ତାଙ୍କୁ ଶାହିଦ୍‌ଙ୍କ ସହ ଅଧିକ ମଜା ଆସିଥିଲା ବୋଲି ସେ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି।ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ଅନୁସାରେ ଶାହୀଦ କଥା କଥାରେ ରାଗିଯାଆନ୍ତି।କିନ୍ତୁ ଏହି ଅଭିନେତା ବହୁତ ସରଳ ବୋଲି ସେ କହିଥିଲେ।
ପ୍ରିୟଙ୍କା ବହୁତ ଚତୁରତାର ସହ ଏହାର ଉତ୍ତର ଦେଇଥିଲେ। ସେ ଶାହୀଦ କପୁରଙ୍କ ନାଁ ସ୍ପଷ୍ଟ କରି କହିନଥିଲେ କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ କଥା ଅନୁସାରେ ସେ ଶାହୀଦ କପୁରଙ୍କ ଆଡକୁ ହିଁ ଇଂଗିତ କରିଥିଲେ । ଫିଲ୍ମ କମିନେରେ ଶାହୀଦ କପୁରଙ୍କ ସହ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ବହୁ ହଟ୍‌ କିସିଂ ସିନ୍‌ ଥିଲା। ଶାହୀଦଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଅଭିନେତାଙ୍କ ସହ ମଧ୍ୟ ବୋଲ୍ଡ ସିନ୍‌ କରିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ପ୍ରଥମ ଫିଲ୍ମ ଅନ୍ଦାଜରେ ସେ ବହୁତ ହଟ୍‌ ସିନ୍‌ କରିଥିଲେ।

   Related Posts