Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କେନ୍ଦ୍ରକୁ ଓଡ଼ିଶା ମାଗିଲା ଅଗଷ୍ଟ ବର୍ଷା-ବନ୍ୟାର ସହାୟତା, ଦାବି କଲା ୧୫୬୯.୫୦ କୋଟି ଟଙ୍କା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୬ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୬୩୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଟ୍ରକକୁ ପଛ ପଟୁ ପିଟିଲା ଟ୍ରଲର, ୨ ମୃତ
  • ||
  • ଡ଼କାୟତି ଯୋଜନା ପଣ୍ଡ, ବାଇପାସ କଡ଼ରୁ ୬ ଡକାୟତ ଗିରଫ
  • ||

ଭୁବନେଶ୍ବର- ଉତ୍ତରରେ ବିଜେପିର ଅପରାଜିତା ମହାନ୍ତିଙ୍କ ପ୍ରାର୍ଥୀତ୍ବକୁ ବିରୋଧ, ଯୁଗ୍ମାଂଶୁ ପଣ୍ଡାଙ୍କ ସମର୍ଥକ ଦେଲେ ସମୂହ ଇସ୍ତଫା

2/04/2019 at 4:06 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର ୨|୪: ଭୁବନେଶ୍ବର ମଧ୍ୟ ଓ ଏକାମ୍ର ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳୀ ଲାଗି ବିଜେପି ବିଧାୟକ ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ନାମାଙ୍କନ ପତ୍ର ଦଖଳ କରୁଥିବାବେଳେ ଭୁବନେଶ୍ବର ଉତ୍ତରରେ କିନ୍ତୁ ଦଳୀୟ କନ୍ଦଳ ପଦାକୁ ଆସିଛି । ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅପରାଜିତା ମହାନ୍ତିଙ୍କୁ ବିଜେପି ବିଧାୟକ ଲଢିବାକୁ ଟିକେଟ ଦେଇଥିବାରୁ ଏହାକୁ କିଛି କର୍ମୀ ବିରୋଧ କରିଛନ୍ତି ।

ଟିକେଟ ଆଶାୟୀ ଥିବା ଯୁଗ୍ମାଂଶୁ ପଣ୍ଡାଙ୍କ ସମର୍ଥକ ରାଜ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଆଗରେ ନାରା ବାଜି କରିବା ସହ ସମୂହ ଇଫା ଦେଇଛନ୍ତି । ରାଜ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ କୈଣସି ନେତାଙ୍କୁ ନୁହେଁ ଅଫିସ ସାମ୍ମନାରେ ଦଳୀୟ ପତାକା ରଖିବା ସହ ଇସ୍ତଫା ପତ୍ର ରଖିବା ପରି ଏକ ଭିନ୍ନ ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ସେପଟେ ବିଜେପି କହିଛି ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ କର୍ମୀଙ୍କୁ ଦଳ ବୁଝାଇବ ।

ବିଜେପିରେ ପୁଣି ଟିକେଟ ଅସନ୍ତୋଷ । ଅପରାଜିତା ମହାନ୍ତିଙ୍କ ପ୍ରାର୍ଥୀତ୍ବକୁ  ବିରୋଧ । ଉତ୍ତର ଭୁବନେଶ୍ବର ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ କର୍ମୀ ବିଜେପି ଅଫିସ ଆଗରେ ନାରା ବାଜି କରିବା ସହ ଦଳରୁ ସମୂହ ଇସ୍ତଫା ଦେଇଛନ୍ତି । ବିଜେପି କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଗେଟ ଆଗରେ ଦଳୀୟ ଉତ୍ତରୀୟ ଓ ପତାକାକୁ ଟାଙ୍ଗି ଦେଇଥିଲେ କର୍ମୀ । କୈଣସି ନେତାଙ୍କୁ ନୁହେଁ ଅଫିସ ଆଗରେ ନିଜ ନିଜର ଇସ୍ତଫା ପତ୍ରକୁ ରଖି ମୁଣ୍ଡିଆ ମାରିଥିଲେ ।  ଦଳ ଯୁଗ୍ମାଂଶୁଙ୍କୁ ଟିକେଟ ନଦେଇ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅପରାଜିତା ମହାନ୍ତିଙ୍କୁ ଟିକେଟ ଦେଇଥିବାରୁ ତାର ବିରୋଧରେ ଏମାନେ ପ୍ରତିବାଦ କରିଛନ୍ତି ।

 ଭୁବନେଶ୍ବର ମଧ୍ୟ ଓ ଏକାମ୍ରରେ ଦଳ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଘୋଷଣା କରିସାରିଛି ।ଦଳୀୟ ପ୍ରାର୍ଥୀ ମାନେ ଆଜି ନାମାଙ୍ଗନ ପତ୍ର ଦାଖଲ କରିଛନ୍ତି । ଏପଟେ କିନ୍ତୁ ଉତ୍ତର ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳୀରେ ଟିକେଟ ପାଇନଥିବା ଆଶାୟୀ ନେତାଙ୍କ ସମର୍ଥକ  ପ୍ରତିବାଦ ଦଳକୁ ଅଡୁଆରେ ପକାଇଛି । ଏହାକୁ ନେଇ ବିଜେପି କହିଛି ଆଶାୟୀଙ୍କୁ ଟିକେଟ ନମିଳିଲେ ଅସନ୍ତୋଷ ହେବା ସ୍ବାଭାବିକ । ଭାବାବେଗରେ ସେମାନେ ଏମିତି କରୁଛନ୍ତି । ଦଳ ସେମାନଙ୍କ ସହ ଆଲୋଚନା କରି ସବୁ ସମସ୍ୟା ସମାଧାନ ହେବ ।

ଅପରାଜିତା ମହାନ୍ତି ୨୦୧୪ରେ କଂଗ୍ରେସରୁ କଟକ ଲୋକସଭା ପାଇଁ  ଲଢିଥିଲେ । ପରେ କଂଗ୍ରେସରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେଇ ବିଜେପିରେ ମିଶି ଦଳ ପାଇଁ କାମ କରୁଛନ୍ତି । ଏବେ ବିଜେପି ଅପରାଜିତା ମହାନ୍ତିଙ୍କୁ ଉତ୍ତରରୁ ପ୍ରାର୍ଥୀ କରିଛି ।

   Related Posts