Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଦ୍ୱିତୀୟ AIIMS ପ୍ରତିଷ୍ଠା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତାବ, କେନ୍ଦ୍ର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସଚିବଙ୍କୁ ଚିଠି ଲେଖିଲେ ମୁଖ୍ୟ ଶାସନ ସଚିବ
  • ||
  • ପୁରୀ : ବାହାର ଭକ୍ତଙ୍କୁ ପୁରୀ ମନା, ନାଗାର୍ଜୁନ ବେଶ ପାଇଁ ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନର କଟକଣା
  • ||
  • ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଓଡିଶା ବନୀକରଣ ଅତିରିକ୍ତ ପିସିସିଏଫ୍, ଭୁବନେଶ୍ବରର ୫ଟି ଓ ମୁମ୍ବାଇ ଏବଂ ପୁନେର ୭ଟି ସ୍ଥାନରେ ଚଢାଉ
  • ||
  • କଂଗ୍ରେସର ବରିଷ୍ଠ ନେତା ଅହମଦ ପଟେଲଙ୍କ ପରଲୋକ : କରୋନାରେ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇ ଚାଲିଥିଲା ଚିକିତ୍ସା
  • ||
  • Snack Video ସମେତ ପୁଣି ୪୩ଟି ମୋବାଇଲ୍‌ ଆପ୍‌ ବ୍ୟାନ୍‌ କଲେ ଭାରତ ସରକାର
  • ||

ଫସିଲେ ସାରା ଅଲ୍ଲୀ ଖାନ: ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସ ପଠାଇଲା ଲିଗାଲ ନୋଟିସ୍

12/04/2019 at 4:41 PM

ମୁମ୍ୱାଇ୧୨|୪: ବଲିଉଡର କ୍ୟୁଟ୍‌ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସାରା ଅଲ୍ଲୀ ଖାନ ଏବେ ବେଶ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି। ଖୁବ୍‌ କମ ସମୟରେ ଅଧିକ ଲୋକପ୍ରିୟତା ହାସଲ କରିଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ ସାରା ଏବେ ଅଭିନେତା କାର୍ତ୍ତିକ ଆର୍ୟ୍ୟନଙ୍କ ସହ ଲଭ ଆଜ କଲ ୨ ଫିଲ୍ମର ଶୁଟିଂ ପାଇଁ ବ୍ୟସ୍ଥ ଅଛନ୍ତି। ଅଧିକାଂଶ ସମୟରେ ଉଭୟଙ୍କ ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥାଏ। ତେବେ କିଛି ଦିନ ତଳେ ଶୁଟିଂ ପାଇଁ ସାରା ଓ କାର୍ତ୍ତିକଙ୍କୁ ବୁଲା ବୁଲି କରିବାରେ ସ୍ପଟ କରାଯାଇଛି।

ଉଭୟ ବାଇକ୍‌ରେ ବୁଲା ବୁଲି କରିବା ସମୟରେ ସାରା ହେଲମେଟ୍‌ ପିନ୍ଧିବା ଭୁଲିଯାଇଥିଲେ। କାର୍ତ୍ତିକ ହେଲମେଟ ପିନ୍ଧିଥିବାକୁ ସେ ସୁରକ୍ଷିତ ଅଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ସାରାଙ୍କୁ ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସ ଲିଗାଲ ନୋଟିସ୍‌ ପଠାଇଛନ୍ତି। ହେଲମେଟ ନପିନ୍ଧିବାର ସାରାଙ୍କୁ ସ୍ପଟ କରାଯାଇଥିଳା । ତେଣୁ ଟ୍ରାଫିକ୍‌ ନିୟମ ଭଙ୍ଗ କରିଥିବାରୁ ତାଙ୍କୁ ନୋଟିସ୍‌ ଦିଆଯାଇଛି।

   Related Posts