Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଅଗସ୍ତି ନୂଆଗାଁ ଓ ଚମାଖଣ୍ଡି ପଞ୍ଚାୟତର ସରପଞ୍ଚ ଏବଂ ସମିତି ସଭ୍ୟ ପ୍ରାର୍ଥୀ ନିର୍ଦ୍ବନ୍ଦରେ ନିର୍ବାଚିତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ବୁଧବାର ସୁସ୍ଥହେଲେ ଆଉ ୧୦ହଜାର ୭୮ଜଣ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୨୮୭୩ ଜଣ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ପାଟ୍ରୋଲିଂ ଗାଡିକୁ ଚକ୍‌ମା ଦେଇ ଖସିଯିବା ବେଳେ ଗୋଡାଇ ଗୋଡାଇ କାବୁ କଲା ପୋଲିସ: ଅଟୋରୁ ବିପୁଳ ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ, ୫ ଗିରଫ
  • ||
  • ମାତ୍ର ୬୦ ସେକେଣ୍ଡରେ ଜଣାପଡିବ ଶରୀରର ରକ୍ତ ସର୍କରା, ଛୁଞ୍ଚିର ଭୟ ରହିବନି… ଆସିଗଲା ନୂଆ ମେସିନ୍
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ : ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲାର ଚୂଡାନ୍ତ ପ୍ରାର୍ଥୀ ତାଲିକା ପ୍ରକାଶ, ମୈଦାନରେ ୧୩ ହଜାର ୬୭୫ ପ୍ରାର୍ଥୀ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଭୀମସାର ଡାକ୍ତରୀ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ, ଗୋଡ ଭାଙ୍ଗିବା ସହ ଶରୀରରେ ଲାଗିଛି ଆଘାତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଜାଲ୍‌ ପ୍ରମାଣପତ୍ର ଦେଇ ୩କୋଟି ୬୮ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ, ପିଏନବି ପୂର୍ବତନ ମୁଖ୍ୟ ପରିଚାଳକ ସମେତ ୩ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କୋଭିଡ୍‌ର କେବେ ବି ଅନ୍ତ ହେବନାହିଁ : ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ କମିବା ନେଇ ମିଳିଲାଣି ସଂକେତ : SRC
  • ||
  • ପୁରୀ : ମହିଳାଙ୍କ ଅଶ୍ଳୀଳ ଫଟୋ ଓ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍ ପଡିଲା ମହଙ୍ଗା, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ
  • ||

ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସ ASI କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ : AIIMSରେ ଭର୍ତ୍ତି, କ୍ବାରେଣ୍ଟାଇନ୍‌ରେ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ

8/04/2020 at 4:07 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୮।୪: ଦିଲ୍ଲୀରେ ଜଣ ପୋଲିସ ଏଏସଆଇ କରୋନା ଭାଇରସ୍ ରେ ପଜିଟିଭ ଥିବା ଜଣାପଡିଛି । ଏହାପରେ କଲକାଜୀ ସ୍ଥିତ ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସ ରେସିଡେନ୍ସିଆଲ କଲୋନୀରେ ଆତଙ୍କ ଖେଳିଯାଇଥିଲା । ଏହି କଲୋନୀରେ ସଂପୃକ୍ତ ପୋଲିସ ଏଏସଆଇ ଜଣଙ୍କ ରହୁଥିବା ଜଣାପଡିଛ ।ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ ହେବା ପରେ ସେହି ଅଞ୍ଚଳକୁ ସିଲ୍ କରିଦିଆଯାଇଛି ।

ଦକ୍ଷିଣ-ପୂର୍ବ ଦିଲ୍ଲୀର ଜଣେ ବରିଷ୍ଠ ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ ଏକ ଗଣମାଧ୍ୟମକୁ ଦେଇଥିବା ସୂଚନା ଅନୁସାରେ କରୋନା ଭାଇରସ୍ ପଜିଟିଭ ଚିହ୍ନଟ ଏଏସଆଇଙ୍କ ବୟସ ୪୯-୫୦ ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ହେବ । ତାଙ୍କୁ ଅଲ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଇନଷ୍ଟିଚ୍ୟୁଟ୍ ଅଫ୍ ମେଡିକାଲ ସାଇନ୍ସ (AIIMS) ରେ କ୍ବାରେଣ୍ଟାଇନ୍ କରାଯାଇଛି । ତାଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ହୋମ୍ ଆଇସୋଲେସନରେ ରଖାଯାଇଛି ।

କାଲକାଜୀ ଅଞ୍ଚଳର ଜଣେ ବାସିନ୍ଦା କହିଛନ୍ତି, “ଏଏସଆଇ ଅନେକ ଦିନ ହେଲା ଛୁଟିରେ ଥିଲା । ତାଙ୍କଟାରେ କାଶ ଏବଂ ଜ୍ବରର ଲକ୍ଷଣ ଦେଖାଉଥିଲେ । ପରୀକ୍ଷା କରାଯିବା ପରେ ସେ କରୋନା ଭାଇରସ୍ ପଜିଟିଭ୍ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି ।

ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସ ମୁଖ୍ୟାଳୟର ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ସୂଚନା ଦିଆଯାଇଛି । ଏକ ସତର୍କତାମୂଳକ ପଦକ୍ଷେପ ଭାବରେ ସମଗ୍ର ପୋଲିସ ରେସିଡେନ୍ସିଆଲ କଲୋନୀକୁ ସିଲ୍ କରାଯାଇଛି । କାହାକୁ ଭିତରକୁ ଯିବାକୁ ଅନୁମତି ନାହିଁ । ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସ ଟ୍ରାଫିକ ବିଭାଗରେ ସଂପୃକ୍ତ ଏଏସଆଇ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିଲେ ।

ଜଣେ ବରିଷ୍ଠ ପୋଲିସ୍ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ତାଙ୍କୁ ଅପ୍ରେଲ ୭ତାରିଖ AIIMSରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା । ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀ କରୋନା ଭାଇରସ୍ ରେ ସଂକ୍ରମିତ ହେବାରେ ଏହା ହେଉଛି ପ୍ରଥମ ମାମଲା ।

   Related Posts