Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଫୁଟବଲର ଡିଏଗୋ ମାରାଡୋନାଙ୍କ ପରଲୋକ, ୩ ଦିନ ପୂର୍ବେ ପାଳିଥିଲେ ୬୦ତମ ଜୟନ୍ତୀ
  • ||
  • ଦୈନିକ ଆକ୍ରାନ୍ତ ତୂଳନାରେ ଆଜି କମିଲା ସୁସ୍ଥ ସଂଖ୍ୟା, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ କରୋନାରୁ ଆରୋଗ୍ୟ ହେଲେ ୭୨୮
  • ||
  • ଯୋଡାମୁଣ୍ଡ ଶିଶୁ କାଳିଆର ମୃତ୍ୟୁ, ଏସସିବିରେ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଥିଲେ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ, ସୁସ୍ଥ ଅଛି ଜଗା
  • ||
  • ପରିବାର ପାଇଁ ଏତିକି ସମ୍ପତ୍ତି ଛାଡି ଯାଇଛନ୍ତି କଂଗ୍ରେସର ଚାଣକ୍ୟ ଅହମଦ ପଟେଲ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୬ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୧୬୮୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୭୩୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୩୧୬୦୦୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଦ୍ୱିତୀୟ AIIMS ପ୍ରତିଷ୍ଠା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତାବ, କେନ୍ଦ୍ର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସଚିବଙ୍କୁ ଚିଠି ଲେଖିଲେ ମୁଖ୍ୟ ଶାସନ ସଚିବ
  • ||
  • ପୁରୀ : ବାହାର ଭକ୍ତଙ୍କୁ ପୁରୀ ମନା, ନାଗାର୍ଜୁନ ବେଶ ପାଇଁ ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନର କଟକଣା
  • ||
  • ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଓଡିଶା ବନୀକରଣ ଅତିରିକ୍ତ ପିସିସିଏଫ୍, ଭୁବନେଶ୍ବରର ୫ଟି ଓ ମୁମ୍ବାଇ ଏବଂ ପୁନେର ୭ଟି ସ୍ଥାନରେ ଚଢାଉ
  • ||
  • କଂଗ୍ରେସର ବରିଷ୍ଠ ନେତା ଅହମଦ ପଟେଲଙ୍କ ପରଲୋକ : କରୋନାରେ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇ ଚାଲିଥିଲା ଚିକିତ୍ସା
  • ||

ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦିଙ୍କ ଝିଆରୀଙ୍କ ପର୍ସ ଛଡ଼ାଇ ନେଇଥିବା ଲୁଟେରା ଗିରଫ : ପର୍ସ ଜବତ କରି ଦମୟନ୍ତୀଙ୍କୁ ହସ୍ତାନ୍ତର କଲା ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସ

13/10/2019 at 1:45 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ୧୩|୧୦: ଗତକାଲି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦିଙ୍କ ଝିଆରୀ ବୋଲି ପରିଚୟ ଦେଇଥିବା ଦମୟନ୍ତୀଙ୍କ ପର୍ସକୁ ଆଜି ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସ ଜବତ କରିଛି। ଏହି ଲୁଟ୍‌ ଘଟଣାରେ ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସ ଜଣେ ଲୁଟେରାକୁ ଗିରଫ କରିଛି। ଅକ୍ଟୋବର ୧୨ ତାରିଖରେ ଦିଲ୍ଲୀର ଗୁଜୁରାଟ ସମାଜ ଭବନ ସାମ୍ନାରେ ଦମୟନ୍ତୀ ଛିଡ଼ା ହୋଇଥିବା ସମୟରେ ୨ ଜଣ ଲୁଟେରା ସ୍କୁଟରରେ ଆସି ତାଙ୍କଠାରୁ ପର୍ସ ଛଡ଼ାଇ ନେଇଥିଲେ । ଏନେଇ ଦମୟନ୍ତୀ ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସ ପାଖରେ ଫେରାଦ ହୋଇଥିଲେ। ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସ ତାଙ୍କ କଥାକୁ ହାଲୁକା ଭାବେ ନେଇଥିଲେ। ସେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଝିଆରୀ ବୋଲି ପରିଚୟ ଦେବା ପରେ ପୋଲିସ ଛାନିଆ ହୋଇ ଛାନଭିନ୍ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା।

 ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ ଆଜି ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସ ପର୍ସ ଜବତ କରି ମୋଦିଙ୍କ ଝିଆରୀ ଦମୟନ୍ତୀଙ୍କୁ ହସ୍ତାନ୍ତର କରିଛି। ପର୍ସ ଛଡ଼ାଇ ନେଇଥିବା ୨ ଜଣ ଲୁଟେରାଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସ ନୋନୁ ନାମକ ଲୁଟେରାକୁ ଗିରଫ କରିଛି। ଦମୟନ୍ତୀ ଥାନାରେ ମୋଦିଙ୍କ ଝିଆରୀ ବୋଲି ପରିଚୟ ଦେବା ପରେ ପୋଲିସ ଲୁଟେରାଙ୍କ ପିଛା କରି ଜଣେ ଲୁଟେରାକୁ ଗିରଫ କରିଛି। ଏହାପରେ ଗିରଫ ଲୁଟେରା କଥା ଆଧାରରେ ପୋଲିସ ସେମାନଙ୍କ ଆଡ୍ଡା ଉପରେ ଚଢ଼ଉ କରିଥିଲା।

ପୋଲିସ କହିବା ଅନୁସାରେ ସିସିଟିଭି ଆଧାରରେ ଲୁଟେରାଙ୍କୁ ଚିହ୍ନଟ କରାଯାଇଥିଲା। ଏହାପରେ ପୋଲିସ ଲୁଟେରାଙ୍କ ସନ୍ଧାନ କରିଥିଲା। ଏବେ ପୋଲିସ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଲୁଟେରାକୁ ଖୋଜୁଛି। ମୋଦିଙ୍କ ଝିଆରୀ ଦମୟନ୍ତୀଙ୍କ ଜିନିଷକୁ ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସ ତାଙ୍କୁ ହସ୍ତାନ୍ତର କରିଛି। ଏହି ଘଟଣା ପରେ ସାଧାରଣ ଲୋକମାନେ ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସଙ୍କୁ ପ୍ରଂଶାସା କରିଛନ୍ତି।

   Related Posts