Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କଟକଣା କଡାକଡି କଲା ହଙ୍ଗକଙ୍ଗ, ବାହାର ଦେଶର ନାଗରିକଙ୍କ ପ୍ରବେଶ ଉପରେ ରୋକ୍
  • ||
  • ଟଳିଗଲା ମୃତ୍ୟୁ, ଅଳ୍ପକେ ମରଣ ମୁହଁରୁ ବର୍ତ୍ତିଲେ କଲେଜ ଛାତ୍ରୀ ଓ ସ୍କୁଟି ଚାଳକ : ସିସିଟିଭିରେ ଛାତିଥରା ଦୃଶ୍ୟ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୨ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୮୪୧୧କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୨୨୮ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୧୦୪୯୧୦୮ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୬ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୧୯୦ ମୃତ
  • ||
  • ହଠାତ ହେଲା ବରଫ ଝଡ, ପବ୍‌ରେ ଫସିଗଲେ ୬୧ ଗ୍ରାହକ : ୩ ଦିନ ପରେ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ମା’ ସୁରେଶ୍ୱରୀ ମନ୍ଦିରରୁ ଚୋରି, ନେଇଗଲେ ଦେବୀଙ୍କ ରୁପା ମୁକୁଟ
  • ||
  • ବୁଧବାରଠୁ କମ୍ପିବ ବିଧାନସଭା, ଅଧିବେଶନ ପୂର୍ବରୁ ରଣନୀତି ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବେ ଶାସକ ଓ ବିରୋଧି
  • ||
  • ଆସୁଛି ବାତ୍ୟା ‘ଜଓ୍ୱାଦ’, ୪ ତାରିଖରେ କରିବ ଲ୍ୟାଣ୍ଡଫଲ
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁରରେ ‘ସାଗର କବଚ ଓଡି-୨୧’, ସମରାଭ୍ୟାସରେ ସାମିଲ ଭାରତୀୟ ତଟରକ୍ଷୀ ବାହିନୀ ଓ ମେରାଇନ୍ ପୋଲିସ
  • ||

ଯୁବକ ଟ୍ବିଟ୍ କଲେ- ‘ପ୍ରେମିକାକୁ ଭେଟିବାର ଅଛି, ମେଟ୍ରୋ ଚାଲୁଛି କି ? ଦିଲ୍ଲୀ ମେଟ୍ରୋ ପକ୍ଷରୁ ମିଳିଲା ଏମିତି ଉତ୍ତର… ଯାହାକୁ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି ଲୋକେ

12/06/2021 at 11:13 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୨।୬: ଜଣେ ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ପ୍ରଶ୍ନ ଉପରେ ଦିଲ୍ଲୀ ମେଟ୍ରୋର ଉତ୍ତର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି । ପ୍ରକୃତରେ ଯାତ୍ରୀ ଜଣଙ୍କ ତାଙ୍କ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡଙ୍କୁ ଭେଟିବା ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ପଚାରିଥିଲେ, ମେଟ୍ରୋ ଚାଲୁଛୁ କି ? ଏହାର ଉତ୍ତର ଦିଲ୍ଲୀ ମେଟ୍ରୋ ଶାହରୁଖ ଖାନଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ଦିଲୱାଲେ ଦୁଲହନିଆ ଲେ ଜୟେଙ୍ଗେ ଷ୍ଟାଇଲରେ ଦେଇଛି । ଯାହା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବେଶ ପସନ୍ଦ କରାଯାଉଛି । ଉଲ୍ଲେଖଯୋଗ୍ୟ ଯେ, କରୋନା ମହାମାରୀ ଯୋଗୁଁ ମେଟ୍ରୋ ଚଳାଚଳ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ବନ୍ଦ ଥିଲା, କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ମେଟ୍ରୋ ପୁଣି ଚଳାଚଳ ଆରମ୍ଭ କରିଛି ।

ଜଣେ ଯାତ୍ରୀ ମେଟ୍ରୋ ରେଳ ନିଗମ (ଡିଏମଆରସି)କୁ ଟ୍ବିଟରରେ ଟ୍ୟାଗ କରି ମେଟ୍ରୋ ବିଷୟରେ ସୂଚନା ମାଗିଥିଲେ । ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ସପ୍ତାହ ଶେଷରେ ମେଟ୍ରୋ ଚାଲିବ କି ବନ୍ଦ ରହିବ ? ଦୟାକରି ନିଶ୍ଚିତ କୁହନ୍ତୁ, ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡକୁ ଭେଟିବାକୁ ଯିବାର ଅଛି । ଯଦି ଦେଖା ହୋଇପାରିବନାହିଁ ତେବେ ବ୍ରେକ୍ ଅପ୍ ନିଶ୍ଚିତ ହୋଇଯିବ  । ଏହି ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତର DMRC ମଜାଳିଆ ଢଙ୍ଗରେ ଦେଇଛି । ଡିଏମଆରସିର ଟ୍ବିଟର ହ୍ୟାଣ୍ଡେଲର ଉତ୍ତରରେ କୁହାଯାଇଛି, ‘ମେଟ୍ରୋ ଚାଲୁ ହୈ ମେରେ ଦୋସ୍ତ, ଜା ଜୀ ଲେ ଆପନୀ ଜିନ୍ଦେଗୀ ।’ ଦିଲୱାଲେ ଦୁଲହନିଆ ଲେ ଜାୟେଙ୍ଗେ ଫିଲ୍ମର ଡାଇଲଗ୍ ‘ସିମରନ୍ ଜା ଜୀ ଆପନୀ ଜିନ୍ଦେଗୀ’ ବହୁତ ଫେମସ୍ ଥିଲା ।

ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତରରେ ଦିଲ୍ଲୀ ମେଟ୍ରୋ ଫିଲ୍ମ ‘ଦିଲୱାଲେ ଦୁଲହନିଆ ଲେ ଜାୟେଙ୍ଗେ’ର ଏକ ଭିଡିଓ କ୍ଲିପ୍ ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ଅମ୍ରିଶ ପୁରୀ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ଏହା ହେଉଛି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ଶେଷ ଦୃଶ୍ୟ, ଯେତେବେଳେ ରେଳ ଷ୍ଟେସନରେ ପହଞ୍ଚିଥିବା ଅମ୍ରିଶ ପୁରୀ କାଜୋଲଙ୍କ ହାତ ଛାଡି ତାଙ୍କୁ କହିଥିଲେ, ‘ସିମରନ୍ ଜା ଜୀ ଲେ ଆପନr ଜିନ୍ଦେଗୀ’, DMRC ର ଏହି ଷ୍ଟାଇଲକୁ ଲୋକମାନେ ବେଶ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି । ପ୍ରକୃତରେ କରୋନା ମହାମାରୀରେ ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ଲୋକଙ୍କ ମୁହଁରେ ହସ ଆଣିବାକୁ ଦିଲ୍ଲୀ ମେଟ୍ରୋ ଏଭଳି ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲା, ଯେଉଁଥିରେ ସେ ସଫଳ ହୋଇଛି ।

   Related Posts