Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୮୭ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୩୩୭୧୯୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଓଡିଶା ହାତରୁ ଖସୁଛି ବନ୍ଧୁଗାଁ ବ୍ଲକ, ଲୋଭ ଦେଖାଇ ଗାଁ ଲୋକଙ୍କୁ ନିଜ ଆଡକୁ ଟାଣୁଛି ଆନ୍ଧ୍ର
  • ||
  • ଅଟୋକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ଯାତ୍ରୀବାହୀ ବସ୍ : ଜଣେ ମୃତ, ୩ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ବାଇକକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ହାଇଓ୍ୱା, ଆରୋହୀ ମୃତ
  • ||
  • ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଘରୁ ଉଠାଇ ନେଇ ୧୫ ଦିନ ଧରି ଦୁଷ୍କର୍ମ ! ଅଭିଯୁକ୍ତ ଦେଉଥିଲା ହତ୍ୟା ଧମକ, ଫଟୋ ଭାଇରାଲ ନେଇ କରୁଥିଲା ବ୍ଲାକମେଲିଂ…
  • ||
  • ତାତିରୁ ଏବେ ନିସ୍ତାର ନାହିଁ, ଆହୁରି ଛଟପଟ କରିବ ଖରା
  • ||
  • ବାରିପଦା : କୋଭିଡ ନିୟମକୁ ବେଖାତିର, ୫ଟି ଦୋକାନ ସିଲ୍‌
  • ||

ଦିଲ୍ଲୀର ଏହି ଯୁବତୀ ଗେଲଙ୍କୁ କରିଥିଲେ ପ୍ରପୋଜ, ହେଲେ ସର୍ତ୍ତ ଦେଖି ଆଚମ୍ବିତ ହୋଇଥିଲେ ଗେଲ

15/07/2019 at 2:25 PM

ମିଷ୍ଟର ୟୁନିଭର୍ସ ଭାବେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଥିବା ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜର ପ୍ରତିଷ୍ଠିତ ବ୍ୟାଟ୍‌ସମ୍ୟାନ କ୍ରିସ ଗେଲ୍‌ କ୍ରିକେଟ୍‌ ବ୍ୟତୀତ ନିଜ ଚାଲିଚଳନ, ଫ୍ୟାସନ ଆଦି ବହୁ ଜିନିଷ ପାଇଁ ବେଶ ଚର୍ଚ୍ଚିତ । ବିଶେଷକରି ଅଧିକାଂଶ ସମୟ ସେ ତାଙ୍କ ଲାଇଫଷ୍ଟାଇଲ ନେଇ  ବେଶ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରୁହନ୍ତି।  ଆଇପିଏଲର ନବମ ସିଜନ୍‌ରେ କ୍ରିସ୍‌ ଗେଲ୍‌ ଆରସିବି ଟିମ୍‌ରୁ ଖେଳିଥିଲେ। ସେହି ସମୟରେ ଦିଲ୍ଲୀର ଆରୋହି ନାମକ ଜଣେ ଝିଅ ଟୁଇଟର୍‌ ମାଧ୍ୟମରେ ଗେଲ୍‌ଙ୍କୁ ଡିନର ଡେଟ୍‌ ପାଇଁ ନିମନ୍ତ୍ରଣ କରିଥିଲେ।
ଆରୋହି ଲେଖିଥିଲେ ଯେ, ତାଙ୍କ ମନରେ କେବଳ ଗେଲ୍‌ ଅଛନ୍ତି। ଏହା ସହ ତାଙ୍କୁ ଡିନର୍‌ ଡେଟ ପାଇଁ ନିମନ୍ତ୍ରଣ କରିଥିଲେ ଆରୋହି। ଡେଟ୍‌ର ପ୍ରସ୍ତାବକୁ ଗେଲ୍‌ ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ। କ୍ରିସ ଗେଲ୍‌ କହିଥିଲେ ଯେ, ସେ ଡିନର୍‌ ଡେଟ୍‌ରେ ଯିବା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଅଛନ୍ତି ଗୋଟିଏ ସର୍ତ୍ତରେ । ସର୍ତ୍ତଟି ହେଲା ଡିନର ବିଲ୍‌ ଗେଲ ଦେବେ ନାହିଁ । ଆରୋହୀ ଏହି ସର୍ତ୍ତରେ ରାଜି ହୋଇଥିଲେ ।  ସେ ମଧ୍ୟ ଏକ ସର୍ତ୍ତ ରଖିଥିଲେ ।ତାଙ୍କ ସର୍ତ୍ତଟି ହେଲା ସେ ଡିନର ବିଲ ଦେବା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ । କିନ୍ତୁ ଏଥିପାଇଁ ଆଗାମୀ ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ କ୍ରିସଙ୍କୁ ଆରସିବି ପାଇଁ ଶତକ ହାସଲ କରିବାକୁ ହେବ। ଏଭଳି ସର୍ତ୍ତରେ ଗେଲଙ୍କ ହୋଶ ଉଡିଯାଇଥିଲା । ସେତେବେଳେ ଏହି ଟୁଇଟ୍‌ ପ୍ରପୋଜ ବେଶ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଥିଲା।

   Related Posts