Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଗହଣା ଦୋକାନରୁ ଚୋରି, ଛାତ କଣା କରି ଲୁଟିନେଲେ ୨ କିଲୋର ସୁନା ଅଳଙ୍କାର
  • ||
  • ସାରୁଅ ଜମି କେଳେଙ୍କାରୀ : ଓଡିଶା ଇନଫ୍ରାଟେକ୍‌ର ଦୁଇ କର୍ମଚାରୀ ଗିରଫ, ଶ୍ରମିକଙ୍କୁ ଧମକ ଅଭିଯୋଗରେ ବାନ୍ଧିଲା ବାଘମାରୀ ପୋଲିସ
  • ||
  • IPL 2020: ବୁମରା ଓ ବୋଲ୍ଟଙ୍କ ଶାଣିତ ବୋଲିଂ ପରେ ଇଶାନଙ୍କ ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ, ୯ ଓ୍ଵିକେଟ୍‌ରେ ଜିତିଲା ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ, ଦିଲ୍ଲୀର କ୍ରମାଗତ ଚତୁର୍ଥ ପରାଜୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଆସିଲା ଅନଲକ୍ ୬.୦ ଗାଇଡ଼ଲାଇନ୍‌
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୨ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ୧୪୭୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୧୬ତାରିଖରେ ଖୋଲିବ ସ୍କୁଲ, ନବମରୁ ଦ୍ୱାଦଶ ଶ୍ରେଣୀ ଯାଏଁ ପିଲା ପଢିବାକୁ ଆସିବେ
  • ||
  • ଝରକା ତାଡ଼ି ବ୍ୟାଙ୍କରୁ ଲୁଟ୍ ! ପୋଲିସର ତଦନ୍ତ ଜାରି
  • ||
  • ଭୟଙ୍କର ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ତୁର୍କୀ ଓ ଗ୍ରୀସ : ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୧୭କୁ ବୃଦ୍ଧି, ୭ ଶହରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ଟ୍ରକକୁ ଧକ୍କାଦେଲା ଆଉ ଏକ ଟ୍ରକ, ଜଣେ ମୃତ
  • ||

ଘରୋଇ କଳହ ଯୋଗୁଁ ବୋହୂକୁ ଛୁରୀ ଭୁଷି ହତ୍ୟା କଲା ଶାଶୁ : ପୋଲିସ୍ କଲା ଗିରଫ

9/01/2020 at 4:03 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୯/୧:ରାଜଧାନୀ ଦିଲ୍ଲୀରେ ଶାଶୁ-ବୋହୂଙ୍କ ଝଗଡ଼ା ହିଂସାତ୍ମକ ରୂପ ନେଇଛି। ଦିଲ୍ଲୀରେ ଶାଶୁ-ବୋହୂଙ୍କ ଝଗଡ଼ା ଏତେ ମାତ୍ରାରେ ବଢ଼ିଯାଇଛି ଯେ ଜଣେ ଶାଶୁ ତା’ ବୋହୂକୁ ହତ୍ୟା କରିଛି।

ଘଟଣାଟି ଘଟିଛି ଉତ୍ତର-ପୂର୍ବ ଦିଲ୍ଲୀର ଓ୍ବେଲକମ୍ ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ। ଏଠାରେ ୩୨ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ଶବିସ୍ତାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଶାଶୁ ଛୁରୀ ଭୁଷି ହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି। ପୋଲିସ୍ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଶାଶୁ ନସୀମାକୁ ଗିରଫ କରିଛି।

ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ଶବିସ୍ତା ନିଜର ସ୍ବାମୀ ଏବଂ ୫ପିଲାଙ୍କ ସହ ଗାଜିଆବାଦରେ ରହୁଥିଲେ। କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଶବିସ୍ତାଙ୍କ ସହ ଶାଶୁର ପ୍ରାୟ ସମୟ ଝଗଡ଼ା ହେଉଥିଲା। ଯାହା ଫଳରେ ବୋହୂ ,ଶାଶୁ ଉଭୟେ ଅଲଗା ରହୁଥିଲେ।

ମଙ୍ଗଳବାର ନସୀମା ,ଶବିସ୍ତା ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବା ପାଇଁ ଓ୍ବେଲକମ୍ ଥାନା ଅଞ୍ଚଳର କବୀର ନଗରରେ ଥିବା ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ଘରକୁ ଡକାଇଥିଲା। ଏଠାରେ କଥା  ହେବାବେଳେ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଝଗଡ଼ା ହୋଇଥିଲା। ଏହି ସମୟରେ ନସୀମା ତାଙ୍କୁ ଛୁରୀରେ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲା।

ତତକ୍ଷଣାତ୍ ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ଶବିସ୍ତାଙ୍କୁ ଜିଟିବି ହସ୍ପିଟାଲକୁ ନିଆଯାଇଥିଲା। କିନ୍ତୁ ଏଠାରେ ଚିକିତ୍ସା ସମୟରେ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଯାଇଥିଲା। ସୂଚନା ପରେ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପୋଲିସ୍ ପହଞ୍ଚି ଶବକୁ ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ପାଇଁ ପଠାଇ ଦେଇଥିଲା। ଅଭିଯୁକ୍ତ ନସୀମା ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରାଯାଇ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି।

   Related Posts