Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କେନ୍ଦ୍ରକୁ ଓଡ଼ିଶା ମାଗିଲା ଅଗଷ୍ଟ ବର୍ଷା-ବନ୍ୟାର ସହାୟତା, ଦାବି କଲା ୧୫୬୯.୫୦ କୋଟି ଟଙ୍କା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୬ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୬୩୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଟ୍ରକକୁ ପଛ ପଟୁ ପିଟିଲା ଟ୍ରଲର, ୨ ମୃତ
  • ||
  • ଡ଼କାୟତି ଯୋଜନା ପଣ୍ଡ, ବାଇପାସ କଡ଼ରୁ ୬ ଡକାୟତ ଗିରଫ
  • ||

ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର୍ କିଙ୍ଗ୍ସ ପରେ ଦିଲ୍ଲୀ କ୍ୟାପିଟାଲ୍ସ ସଦସ୍ୟ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍

7/09/2020 at 2:41 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୭/୦୯ : ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସ ପରେ ଦିଲ୍ଲୀ କ୍ୟାପିଟାଲ୍ସ ଉପରେ କରୋନା ବିପଦ ପଡିଛି | ଦିଲ୍ଲୀ କ୍ୟାପିଟାଲ ଟିମର ସହାୟକ ଫିଜିଓ ଥେରାପିସ୍ଟ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଥିବା ରବିବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଜଣାପଡିଥିଲା | ତାଙ୍କୁ କ୍ଵାରେଣ୍ଟାଇନ କରାଯାଇଛି | ଦିଲ୍ଲୀ କ୍ୟାପିଟାଲ୍ସ ରବିବାର ଦିନ ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଥିଲା ଯେ ତାଙ୍କର ସପୋର୍ଟ ଷ୍ଟାଫର ଜଣେ ସଦସ୍ୟଙ୍କ କରୋନା ଯାଞ୍ଚ ରିପୋର୍ଟ ପଜିଟିଭ ଆସିଛି | ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ଦୁଇଟି ଯାଞ୍ଚ ନେଗେଟିଭ ଥିଲା କିନ୍ତୁ ତୃତୀୟ ଯାଞ୍ଚ ରିପୋର୍ଟ ପଜିଟିଭ ଆସିଥିଲା | 

ତେବେ ସେ ଏଯାଏଁ ଟିମର ଖେଳାଳିଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ଆସିନଥିଲେ | ବିସିସିଆଇ ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଥିଲା ଯେ ୟୁଏଇ ଯାଇଥିବା ଟିମର ଖେଳାଳି ଓ ସପୋର୍ଟ ଷ୍ଟାଫଙ୍କୁ ମିଶାଇ ୧୯୮୮ ଜଣଙ୍କର କରୋନା ଯାଞ୍ଚ କରାଯାଇଛି | ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗସର ୧୩ ସଦସ୍ୟ କରୋନା ପଜିଟିଭ ଚିହ୍ନଟ ହେବାପରେ ହଇଚଇ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିଲା | ଏମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ୨ ଜଣ ଖେଳାଳି ସାମିଲ ଅଛନ୍ତି |

ବହୁ ଦିନ ଅପେକ୍ଷା ପରେ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୬ ତାରିଖରେ ଆଇପିଏଲ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଜାରି କରାଯାଇଥିଲା | ପରମ୍ପରା ଅନୁସାରେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୧୯ ତାରିଖରେ ଆବୁଧାବିରେ ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗସ ବିପକ୍ଷରେ ଖେଳିବ |

   Related Posts