Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଞ୍ଜେଲା ମାର୍କେଲଙ୍କ ଯୁଗ ଶେଷ ! ଜର୍ମାନ ନିର୍ବାଚନରେ ଖୁବ୍ କମ ଭୋଟରେ ହାରିଲା ମାର୍କେଲଙ୍କ ପାର୍ଟି, କ୍ଷମତା ଡୋର ସୋସିଆଲ ଡେମୋକ୍ରାଟ୍ସଙ୍କ ହାତକୁ ଯିବ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ‘ଗୁଲାବ’ ପ୍ରଭାବରେ ରାଜ୍ୟର ହୋଇନି ବେଶୀ ପବନ, କୋରାପୁଟ ଓ ମାଲକାନଗିରି ଜିଲ୍ଲାର ଗୋଟିଏ ଗୋଟିଏ ବ୍ଲକ୍‌ରେ ଅଧିକ ବର୍ଷା : SRC
  • ||
  • କାଲିମେଳା : ରାସ୍ତାରେ ଚାଲୁଛି ୨ରୁ ୩ଫୁଟ ବର୍ଷାଜଳ, ଉଭୟ ପାର୍ଶ୍ବରେ ଅଟକିଛି ଯାନବାହାନ
  • ||
  • ମୋହନା : ଗଜପତିରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇଲା ‘ଗୁଲାବ’, ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ଗଛ ପଡି ରାସ୍ତା ଅବରୋଧ
  • ||
  • ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୧ : ୪୦ ତମ ଲିଗ୍‌ ମୁକାବିଲାରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ଓ ରାଜସ୍ଥାନ
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର : ବଣୁଆ ହାତୀ ଆକ୍ରମଣରେ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ, ମଞ୍ଚାରୁ ଓହ୍ଲାଇ ଘରକୁ ଯିବାବେଳେ ଆକ୍ରମଣର ଶିକାର
  • ||
  • ଜୟପୁର : ଲଗାଣ ବର୍ଷା ଯୋଗୁଁ ଧସିଲା ମାଟି ଅତଡା, ଜାତୀୟ ରାଜପଥ ଅବରୋଧ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବାତ୍ୟାରୁ ଗଭୀର ଅବପାତର ରୂପ ନେଲା ‘ଗୁଲାବ’, ଦକ୍ଷିଣ ଓଡ଼ିଶାର କିଛି ସ୍ଥାନରେ ଲାଗି ରହିଛି ବର୍ଷା
  • ||
  • କୋରାପୁଟ : କୋରାପୁଟ ଜିଲ୍ଲାରେ ‘ଗୁଲାବ’ ପ୍ରଭାବ : ଭାଙ୍ଗିଲା ଘର, ଗଛ ପଡି ରାସ୍ତା ଅବରୋଧ
  • ||
  • ବୈତରଣୀ ପଠାରେ ଚରୁଥିଲେ ମଇଁଷି, ପାଣି ଭିତରକୁ ଟାଣିନେଲା କୁମ୍ଭୀର : ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ
  • ||

ଟିକ୍‌-ଟକ୍‌ ନେଲା ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କ ଜୀବନ

15/04/2019 at 2:27 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ୧୫|୪: ମୋବାଇଲ୍‌ ଫୋନ୍‌ ମଣିଷଙ୍କ ଜୀବନ ବଞ୍ଚାଇପାରେ ଓ ଜୀବନ ନେଇ ବି ପାରେ। ପ୍ରତ୍ୟେକ୍‌ ଇଲେକ୍‌ଟ୍ରୋନିକ୍‌ସ ଜିନିଷ ଯେତିକି ଲାଭଦାୟକ ହୋଇଥାଏ ସେତିକି କ୍ଷତିକାରକ ମଧ୍ୟ ହୋଇଥାଏ। ଏହି ଭଳି ଏକ ଘଟଣା ଘଟିଛି ଦିଲ୍ଲୀର ବାରାଖମ୍ୱା ରୋଡରେ । ମୋବାଇଲ୍‌ ଆପ୍‌ ଟିକ୍‌ଟକ୍‌ରେ ଭିଡିଓ ବନେଇବା ସମୟରେ ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କ ପ୍ରାଣ ଯାଇଛି।
ରିପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ ସଲମାନ ନାମକ ଜଣେ ଯୁବକ ନିଜ ସାଙ୍ଗ ସୋହେଲ ଓ ଆମିର ସହ ଇଂଡିଆ ଗେଟ୍‌ ଯାଇଥିଲେ। ସେଠାରୁ ଫେରିଲା ବେଳେ ସୋହେଲ୍‌ ବନ୍ଧୁକ କାଢି ସଲମାନଙ୍କ ଉପରେ ରଖି ଟିକ୍‌-ଟକ୍‌ ଭିଡିଓ କରୁଥିଲେ। ଭିଡିଓ କରିବା ସମୟରେ ହଠାତ୍‌ ବନ୍ଧୁକରୁ ଗୁଳି ଫୁଟିଯାଇଥିଲା। ସଲମାନ ଗୁରୁତର ଭାବେ ଆହତ ହୋଇଥିଲେ । ପୋଲିସ କହିବା ଅନୁସାରେ ଘଟଣା ଘଟିଲା ପରେ ୨ ଯୁବକ ଦରିଆଗଂଜରେ ତାଙ୍କ ସଂପର୍କୀୟ ଘରକୁ ଯାଇଥିଲେ। ସେଠାରେ ବସ୍ତ୍ର ବଦଳିବା ପରେ ସଂପର୍କୀୟ ସହ ସଲମାନଙ୍କୁ ଡାକ୍ତରଖାନା ନେଇ ଯାଇଥିଲେ। ଡାକ୍ତରଖାନା ପକ୍ଷରୁ ପୋଲିସକୁ ଏହି ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦିଆଯାଇଥିଲା ।
ସଲମାନ ନିଜ ବୟାନରେ ଆମୀର ଓ ସୋହେଲଙ୍କ ନାଁ ନେଇଥିଲେ। ଏହା ପରେ ଆମୀର ଓ ସୋହେଲ ଡାକ୍ତରଖାନାରୁ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ‌ କିଛି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ସଲମାନଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା। ଫେରାର ଦୁଇ ସାଙ୍ଗଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଏବେ ଖୋଜୁଥିବାବେଳେ  ଉଭୟଙ୍କ ନାଁରେ ହତ୍ୟାମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରିଛି ।
ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଏହି ହତ୍ୟା ଜାଣିଶୁଣି କରାଯାଇଛି ନା ଭୁଲ୍‌ରେ ବନ୍ଧୁକରୁ ଗୁଳି ଫୁଟିଛି ତାର ଅନୁସଂଧାନ କରୁାଯାଉଛି। ସଲମାନଙ୍କ ଭାଇ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ, ଅଭିଯୁକ୍ତ ସୋହେଲ୍‌ ମଲିକ୍‌ ଓ ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗଠୁ ଦୂରରେ ରହିବା ପାଇଁ ସଲମାନକୁ କୁହାଯାଇଥିଲା।

 

   Related Posts