Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ପରଲୋକରେ ବରିଷ୍ଠ ଅଭିନେତା ରବି ମିଶ୍ର
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ସାଲେପୁରରେ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ଝାରସୁଗୁଡା : ପ୍ରେମୀଯୁଗଳଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଘଟଣା , ଚିକିତ୍ସାଧିନ ଅବସ୍ଥାରେ ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ପୂର୍ବରୁ ଜୀବନ ହାରିଥିଲେ ପ୍ରେମିକ
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ଗୁଳି ମାଡରେ ବେଗୁନିଆପଡା ବ୍ଲକ୍ ପୂର୍ବତନ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଦେବେନ୍ଦ୍ର ସାହୁଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ୧୦ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ବାଘ ଛାଲ ଜବତ, ୨ ଗିରଫ
  • ||
  • ୨ଦିନରେ ଦୁଇ ଜୀବନ : ଢେଙ୍କାନାଳରେ ହାତୀ ଆକ୍ରମଣରେ ପୁଣି ଜଣେ ମୃତ
  • ||
  • ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ କାର୍‌-ଟାଟା ମ୍ୟାଜିକ ଉପରେ ଓଲଟିଲା ଟ୍ରକ, ଚାଲିଗଲା ୧୩ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||

ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କୁ ଦିଲ୍ଲୀ ବାର କାଉନସିଲର ଲିଗାଲ ନୋଟିସ… ଜାଣନ୍ତୁ କାହିଁକି

2/11/2018 at 5:20 PM

ଦିଲ୍ଲୀ ୨/୧୧ : ବଲିଉଡ ସୁପରଷ୍ଟାର ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ନାଁରେ ଲିଗାଲ ନୋଟିସ ଜାରି ହୋଇଛି | ଦିଲ୍ଲୀ ବାର କାଉନସିଲ ଅମିତାଭଙ୍କୁ ଏଭଳି ନୋଟିସ ପଠାଇଛି | ବିଜ୍ଞାପନ ଫିଲ୍ମରେ ଅମିତାଭ ଓକିଲ ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିଥିବା କାରଣରୁ ଏହାକୁ ଅନୁଚିତ ବୋଲି କହିଛି ବାର କାଉନସିଲ । ନୋଟିସ ଜାରି କରିବା ସହ ଏହି ବିଜ୍ଞାପନର ପ୍ରସାରଣକୁ ବନ୍ଦ କରିବାକୁ ନୋଟିସରେ କୁହାଯାଇଛି |

ବାର କାଉନସିଲର ଅଧ୍ୟକ୍ଷ କେ.ସି.ମିତ୍ତଲ ଇଣ୍ଡିଆ ଟୁଡ଼େକୁ କହିଥିଲେ ଯେ, ଏକ ମସଲାର ବିଜ୍ଞାପନରେ  ଅମିତାଭ ଓକିଲ ଭଳି ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି | ତେବେ ସେ ପୋଷାକ ଏଭଳି ପିନ୍ଧିବା ଅନୁଚିତ | ସେଥିପାଇଁ ଅମିତାଭଙ୍କୁ ନୋଟିସ ଜାରି କରାଯାଇଛି ।

ତେବେ ଅମିତାଭଙ୍କୁ ଜାରି ହୋଇଥିବା ଏହି ନୋଟିସ ଉଭୟ କମ୍ପାନୀକୁ ଏବଂ ଅମିତାଭଙ୍କୁ ସମସ୍ୟାରେ ପକାଇପାରେ | ଏହି ମାମଲାରେ ଅମିତାଭ ଏକ ଟ୍ୱିଟ ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି | ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି ” ଜିସକୀ କାମିୟାବି ରୋକି ନହିଁ ଯା ସକତୀ ଉସକୀ ବଦନାମୀ ସୁରୁ ହୋ ଜାତି ହେ”|

ନିକଟରେ ଅମିତାଭଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ଥଗସ ଅଫ ହିନ୍ଦୁସ୍ତାନ ରିଲିଜ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ପ୍ରଥମଥର ପାଇଁ ଅମିତାଭ ଏବଂ ଆମୀର ଖାନଙ୍କୁ ଗୋଟିଏ ଫିଲ୍ମରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ | ଫିଲ୍ମର ଟ୍ରେଲର ବହୁ ଆଗରୁ ରିଲିଜ ହୋଇସାରିଛି | ତେବେ ୟୁଟ୍ୟୁବରେ ଏହାକୁ ବହୁତ ଭଲ ରେସପନ୍ସ ମିଳିଛି | ତେବେ ଅମିତାଭ ତାଙ୍କର ରିଆଲିଟି ଟିଭି ଶୋ କୌନ ବନେଗା କାରୋଡ଼ପତିରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି | ଏଥର କୌନ ବନେଗା କାରୋଡ଼ପତିର ଦଶମ ସଂସ୍କରଣ ଚାଲିଛି | ଏଥିରେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଜଣେ କୋଟିଏ ଟଙ୍କା ଜିତିସାରିଛି | ତେବେ ୭ କୋଟି ଏଯାଏଁ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗୀ ପହଂଚିପାରିନାହାନ୍ତି |

   Related Posts