Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁଶୁଡିଯିବ ଘାଘରା ପୋଲ ! ବିପଦରେ ଶହଶହ ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୬ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୨୦କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୮୫୨୦ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୦୪୬୬୦ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରେ କରୋନା ବେଲଗାମ୍ : ଆଉ ୧୩ ଅଞ୍ଚଳ ମାଇକ୍ରୋ କଣ୍ଟେନମେଣ୍ଟ୍ ଜୋନ୍
  • ||
  • ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ବଡପୋଖରୀଆ ପଞ୍ଚାୟତ : ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା ହେଲାନି, ନିର୍ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ଚୟନ ହେଲେ ସରପଞ୍ଚ ଏବଂ ଓ୍ୱାର୍ଡ ମେମ୍ବର
  • ||
  • ରବିବାରଠୁ ବଢିବ ବର୍ଷା, ଏହି ସବୁ ଜିଲ୍ଲାକୁ ୟେଲୋ ଓ୍ୱାର୍ଣ୍ଣିଂ
  • ||
  • ପରିବା ମାର୍କେଟରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ଜଳିଗଲା ସବୁ ଦୋକାନ
  • ||

ବିଧାନସଭା ବାଚସ୍ପତିଙ୍କ ସଚିବ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ : ୨୬ ଜଣଙ୍କ କରୋନା ପରୀକ୍ଷା, ଆଜି ଆସିବ ରିପୋର୍ଟ

5/06/2020 at 1:44 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୫/୦୬ : ଦିଲ୍ଲୀ ବିଧାନସଭା ବାଚସ୍ପତିଙ୍କ ସଚିବ କରୋନାରେ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି | ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ସଚିବ ଗତ ୧୧ ଦିନ ହେଲା ବିଧାନସଭାକୁ ଆସିନାହାନ୍ତି | ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ତାଙ୍କୁ ଜ୍ୱର ହୋଇଥିଲା | ସେବେଠାରୁ ସେ ଘରେ କ୍ଵାରେଣ୍ଟାଇନରେ ଥିଲେ | ରବିବାର ଦିନ ତାଙ୍କର କରୋନା ଟେଷ୍ଟ ରିପୋର୍ଟ ଆସିଥିଲା | ତାଙ୍କ ରିପୋର୍ଟ ପଜିଟିଭ ଆସିଥିଲା | ରିପୋର୍ଟ ଆସିବାପରେ ଜୁନ ୧ ତାରିଖରେ ବିଧାନସଭାର ବାଚସ୍ପତି ଶାଖାକୁ ସିଲ କରିଦିଆଯାଇଥିଲା | ବାଚସ୍ପତି ଶାଖାର ସମସ୍ତ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ନମୁନା ସଂଗ୍ରହ କରାଯାଇଛି | ପାଖାପାଖି ୨୬ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ କରୋନା ପରୀକ୍ଷା କରାଯାଇଛି | ସମସ୍ତଙ୍କ ରିପୋର୍ଟ ଆଜି ଆସିବ | ରିପୋର୍ଟ ଆସିବ ଯାଏଁ ବାଚସ୍ପତିଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ସିଲ ରହିବ |

ରାଜଧାନୀ ଦିଲ୍ଲୀରେ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ସଂଖ୍ୟା ପ୍ରତିଦିନ ହୁ ହୁ ହୋଇ ବଢି ଚାଲିଛି | ଗୁରୁବାର ଦିନ ୧୩୬୯ ନୂଆ ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା | ଏହାସହ ଦିଲ୍ଲୀରେ ସଂକ୍ରମଣ ସଂଖ୍ୟା ୨୫ ହଜାର ୪ରେ ପହଞ୍ଚିଛି | ଦିଲ୍ଲୀରେ ଏବେ ସୁଦ୍ଧା ୬୫୦ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି | ସହରରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ୧୪ ହଜାର ୪୫୬ ଆକ୍ଟିଭ ମାମଲା ରହିଛି | ଦିଲ୍ଲୀରେ ସଂକ୍ରମଣ ମାମଲା ବଢିବା ସହ କଣ୍ଟେନମେଣ୍ଟ ଜୋନ ସଂଖ୍ୟା ମଧ୍ୟ ବଢିଛି | ଦିଲ୍ଲୀରେ ୧୬୩ ଅଞ୍ଚଳକୁ କଣ୍ଟେନମେଣ୍ଟ ଜୋନ ଘୋଷଣା କରାଯାଇଛି |

   Related Posts