Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ଆଉ ୫୭୩ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୨୮୦ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ଡ୍ରଗ୍ସ ଲିଙ୍କ୍ ମାମଲାରେ NCBରେ ହାଜର ହେଲେ ଅନନ୍ୟା ପାଣ୍ଡେ, ଆର୍ଯ୍ୟନ ସହ ହ୍ବାଟସଆପ୍‌ ଚାଟ୍‌କୁ ନେଇ ମାରାଥନ୍‌ ଜେରା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : STF ପଞ୍ଝାରେ ବ୍ରାଉନସୁଗାର ବେପାରୀ, ୧କୋଟିରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ଧଳାଜହର ଜବତ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ମହାଲିଙ୍ଗ୍ ସନସାଇନ୍ ପବ୍ଲିକ୍ ସ୍କୁଲରେ ପ୍ରଶାସନର ତଦନ୍ତ, କାଗଜପତ୍ର ଯାଞ୍ଚ ସହ ଆୟବ୍ୟୟ ଅଟକଳର ଚାଲିଛି ଖୋଳତାଡ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୨ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୨୪ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପ : ସୁପର-୧୨ରେ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା, ୭୦ରନରେ ଆୟରଲ୍ୟାଣ୍ଡକୁ ଦେଲା ମାତ୍
  • ||
  • +୩ରେ ଲକ୍ଷେ ସିଟ୍ ଖାଲି, ଗୁରୁବାର ସ୍ପଟ୍ ଆଡମିଶନ ପାଇଁ ଆବେଦନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖରାଟିଆ ପାଗ, ୨୩ ସୁଦ୍ଧା ଫେରିଯିବ ମୌସୁମୀ
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରେ ରହିବନି ମୁକୁଳା ଡ୍ରେନ୍ : ଦୁଇ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ଲାଗିବ ତାରଜାଲି, ସମ୍ପ୍ରସାରଣ ହେବ ସଙ୍କୁଚିତ ନାଳ
  • ||

ପ୍ରଥମ ମହିଳା ଅଟୋ ଚାଳକଙ୍କୁ ଠାରୁ ୩୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ଲୁଟିନେଲା ଆଉ ଜଣେ ଅଟୋ ଚାଳକ

6/06/2019 at 1:36 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୬/୬ : ଦିଲ୍ଲୀର ପ୍ରଥମ ମହିଳା ଅଟୋ ଚାଳକ ସୁନିତା ଚୌଧୁରୀଙ୍କ ଠାରୁ କିଛି ଦୁର୍ବୁତ୍ତ ୩୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ଲୁଟିନେଇଛନ୍ତି । ଗାଜିଆବାଦରେ ଦୁର୍ବୁତ୍ତମାନେ ସୁନିତାଙ୍କ ଠାରୁ ଟଙ୍କା ଲୁଟିନେଇଥିଲେ । ସୁନିତା ନିଜ ଘର ମେରଠରୁ ଦିଲ୍ଲୀ ଫେରୁଥିବାବେଳେ ଲୁଟ ହୋଇଥିଲା । ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଅଟୋ ଚାଳକ ତାଙ୍କୁ ଲୁଟିଥିବା ସୁନିତା କହିଛନ୍ତି ।  

ସୁନିତାଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ଅନୁଯାୟୀ, ମଙ୍ଗଳବାର ସକାଳ ୧୦ଟାରେ ସେ ମେରଠରୁ ବସ୍ ଧରି ମୋହନ ନଗର ଛକ ଯାଏଁ ଆସିଥିଲେ । ସେଠାରେ ସେ ଏକ ଅଟାରେ ବସିଥିଲେ । ଅଟୋ ଚାଳକ ସହ ଆଉ ଜଣେ ଯୁବକ ଆଗରେ ବସିଥିଲା । ପଛରେ ୨ ଜଣ ଯୁବକ ବସିଥିଲେ । ଅଟୋ ଚାଳକ ସୁନିତାଙ୍କ ୨ଟି ବ୍ୟାଗ୍ ଅଟା ପଛପଟେ ରଖିଦେଇଥିଲା । ମୋହନ ନଗର ଫ୍ଲାଇ ଓଭର ପାର ହେବାପରେ ଆଗରେ ବସିଥିବା ଯୁବକକୁ ଅଟୋ ଚାଳକ ପଛକୁ ପଠାଇ ଦେଇଥିଲା । ସୁନିତା ପ୍ରଶ୍ନ କରିବାରୁ ଅଟୋ ଚାଳକ କହିଥିଲା ଯେ, ଆଗରେ ଯାତ୍ରୀ ବସାଇଲେ ପୋଲିସ ଧରିଥାଏ ।

ବସୁନ୍ଧରା ନାଲିବତୀ ପାଖରେ ଅଟୋ ବନ୍ଦ ହୋଇଯାଇଥିଲା । ଅଟୋ ଚାଳକ କହିଥିଲା ଯେ ଅଟୋ ଖରାପ ହୋଇଯାଇଛି । ଅଟୋ ଚାଳକ ସୁନିତାଙ୍କ ୨ଟି ବ୍ୟାଗ ଓହ୍ଲାଇଦେଇ ଅନ୍ୟ ଅଟୋରେ ଯିବା ପାଇଁ କହିଥିଲା । ସୁନିତା ଓହ୍ଲାଇ ଅନ୍ୟ ଅଟୋ ପାଇଁ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲେ । ଏତିକିବେଳେ ୩ ଜଣ ଅଟୋ ଷ୍ଟାର୍ଟ କରି ସେଠାରୁ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲେ ।

ଏହା ଦେଖି ସୁନିତା ହଠାତ ନିଜ ବ୍ୟାଗ ଖୋଲି ଦେଖିଲାବେଳକୁ ସେଥିରୁ ୩୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ଚୋରି ହୋଇଯାଇଥିଲା । ଏହାପରେ ସେ ସାହିବାବାଦ ଥାନାରେ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରିଥିଲେ । ପୋଲିସ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରି ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ କରୁଛି ।

   Related Posts