Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୬ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୯୦୪କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଚିତ୍ରକୋଣ୍ଡାରେ BSF ଜବାନଙ୍କ କମ୍ବିଂ ଅପରେସନ, ଟିଫିନ୍ ବୋମା ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ଶ୍ରୀଜଗନ୍ନାଥ ଷ୍ଟାଡିୟମ ନିକଟରେ ଉଚ୍ଛେଦ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ, ୨ ଫ୍ଲାଟୁନ ଫୋର୍ସ ମୃତୟନ
  • ||
  • ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଜନସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଭାଗ-୨ ସହକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ ଯନ୍ତ୍ରୀ, ଏକକାଳୀନ ୬ଟି ସ୍ଥାନରେ ରେଡ୍
  • ||
  • ନୟାଗଡ଼ : ପୋଲିସ କବ୍‌ଜାରେ ୪ ଆନ୍ତଃ ଜିଲ୍ଲା ଡକାୟତ
  • ||

ଭାଇରାଲ୍ ହେଲା ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନଙ୍କ ଟ୍ବିଟ୍ : ସ୍ବାମୀ ରଣବୀରଙ୍କୁ ନୁହେଁ ପ୍ରକାଶଙ୍କୁ କଲେ ପ୍ରଶଂସା

24/03/2020 at 3:19 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୪/୩: ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ କରୋନା ଭାଇରସ୍ ଯୋଗୁଁ ଏବେ ନିଜ ଘରେ ରହୁଛନ୍ତି ଏବଂ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅଧିକ ଆକ୍ଟିଭ ରହୁଛନ୍ତି। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେ ଆଜିକାଲି ପ୍ରତିଦିନ ନିଜ ଫ୍ୟାନଙ୍କ ପାଇଁ ନିଜ ଫଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରୁଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଏସବୁ ମଧ୍ୟରେ ଦୀପିକା ନିଜ ବାପା ଏବଂ ଭାରତର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ବ୍ୟାଡମିଣ୍ଟନ୍ ଖେଳାଳୀ ପ୍ରକାଶ ପାଦୁକୋନଙ୍କ ପାଇଁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ସ୍ପେଶାଲ ନୋଟ୍ ଲେଖିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କର ଏକ ଖାସ୍ ବିଜୟ ଏବଂ ଭାରତୀୟ  ଖେଳରେ ତାଙ୍କ ଯୋଗଦାନ ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଅର୍ପଣ କରିଥିଲେ।

ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନଙ୍କ ବାପା ପ୍ରକାଶ ପାଦୁକୋନ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଖେଳାଳୀ ରହିଆସିଛନ୍ତି। ସେ ତାଙ୍କ ବାପାଙ୍କୁ ସେହି ବିଜୟ କଥା ମନେ ପକାଇଥିଲେ ଯାହା ସେ ବେମ୍ବଲେ ଏରିନାରେ ଜିତିଥିଲେ। ପ୍ରକାଶ ପାଦୁକୋନ ଲଣ୍ଡନରେ ବେମ୍ବଲେ ଏରିନାରେ ଅଲ୍ ଇଂଲଣ୍ଡ ଚାମ୍ବିଅନଶିପ୍ ଜିତିଥିଲେ। ଏହି ବିଜୟକୁ ମନେ ପକାଇ ଦୀପିକା ଟ୍ବିଟରରେ ଲେଖିଥିଲେ,‘ ପାପା,ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟାଡମିଣ୍ଟନ୍ ଏବଂ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ସ୍ପୋର୍ଟରେ ଅସୀମିତ ଯୋଗଦାନ ରହିଛି। କଠିନ ପରିଶ୍ରମ,ଅନୁଶାସନ,ଦୃଢ଼ ପ୍ରତିଜ୍ଞବଦ୍ଧତା ପାଇଁ ମୁଁ ଆପଣଙ୍କ ଆଭାରୀ। ଆମେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଗର୍ବିତ। ହୃଦୟରୁ ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ବହୁତ ଧନ୍ୟବାଦ’।

ଦୀପିକା ପ୍ରଥମ ଥର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ନିଜ ବାପାଙ୍କ ସ୍ପୋର୍ଟମ୍ୟାନଶିପ୍ ବିଷୟରେ ଏପରି କହିନାହାନ୍ତି ବରଂ ଏହା ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ସେ ଅନେକ ଥର ନିଜ ବାପାଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ କହି ସାରିଛନ୍ତି।

   Related Posts