Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମୁଣ୍ଡଳିରୁ ଭାସି ଯାଇଛି ହାତୀ, ଠାବ ହୋଇପାରିନି ଅବସ୍ଥିତି
  • ||
  • ଅରିନ୍ଦମ ଦାସଙ୍କୁ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି, ଗୁରୁତରଙ୍କ ଆସୁ ଆରୋଗ୍ୟ କାମନା କରି ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲା ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କ କ୍ୟାଣ୍ଡେଲ ଶୋଭାଯାତ୍ରା
  • ||
  • ଉଦଳା : ନିଜେ ବିଷ ପିଇ ଦୁଇ ଶିଶୁ କନ୍ୟାଙ୍କୁ ପିଆଇଦେଲା, ଚିକିତ୍ସାଧିନ ଅବସ୍ଥାରେ ଚାଲିଗଲା ମା’ର ଜୀବନ
  • ||
  • କଟକ : ମୁଣ୍ଡଳୀରେ ବୋଟ୍ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ସମ୍ବାଦଦାତା ଅରିନ୍ଦମ୍ ଦାସଙ୍କ ଅକାଳ ବିୟୋଗ, ଗଜ ଉଦ୍ଧାର ଖବର ଆଣିବାକୁ ଓଡ୍ରାଫ୍ ଟିମ୍ ସହ ଯାଇଥିଲେ
  • ||
  • କଟକ : ମୁଣ୍ଡଳୀ ବ୍ୟାରେଜରେ ଫସିଥିବା ହାତୀକୁ ଉଦ୍ଧାର ବେଳେ ଓଲଟିଲା ଓଡ୍ରାଫ୍ ବୋଟ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର କୋର୍ଟ ପରିସର ୩ଦିନ ସିଲ୍, ଜୁଡିସିଆଲ୍ କର୍ମଚାରୀ ଓ ଆଇନଜୀବୀ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ ପରେ ପଦକ୍ଷେପ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୩୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ବିଜେପି ନେତା ଫଡନାଭୀସଙ୍କ ଶରଣରେ କଂଗ୍ରେସ ନେତା, କହିଲେ- ‘ଆମ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କୁ ଜିତିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କର’
  • ||
  • ଉପରମୁଣ୍ଡରେ ବର୍ଷା, ବଢୁଛି ହୀରାକୁଦର ଜଳସ୍ତର
  • ||

ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନଙ୍କ ସହ କରିଥିଲେ କାମ,ଏବେ ୨୦ରୁ ଅଧିକ ମହିଳାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଅଭିଯୋଗରେ ପପ୍ ଷ୍ଟାର୍ କ୍ରିସ୍ ୱୁ ଗିରଫ

2/08/2021 at 10:14 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୨/୦୮ : ଫିଲ୍ମ ‘xXx: Return of Xander Cage’ ରେ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନଙ୍କ ସହ ଅଭିନେତା କ୍ରିସ ୱୁଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର ଅଭିଯୋଗରେ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି। ଏହି ମାମଲାରେ ବେଜିଂରେ ପୋଲିସ୍ ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ପପ୍ ଷ୍ଟାରଙ୍କ ଉପରେ ହୋଇଥିବା ଏହି ମାମଲା ଅନଲାଇନ୍ ଅଭିଯୋଗ ଉପରେ କେନ୍ଦ୍ରିତ । ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ୩୦ ବର୍ଷିୟ ପପ୍ ଷ୍ଟାର୍ କ୍ରିସ୍ ୱୁ ଯୌନ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବା ପାଇଁ ଅନେକ ଥର ଅନେକ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଧୋକା ଦେଇଛନ୍ତି। ଏଥି ସହିତ, ଓକିଲମାନେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯଦି ଏହି ଅଭିଯୋଗ ନିଶ୍ଚିନ୍ତ କରାଯାଏ, ତେବେ କ୍ରିସ୍ ୱୁଙ୍କୁ ଚୀନ୍‌ରେ ଏହି ଦଣ୍ଡ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ। ଯଦି ଅଭିନେତାଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଅଭିଯୋଗ ପ୍ରମାଣିତ ହୁଏ, ତେବେ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରାୟ ୧୦ ବର୍ଷ ଜେଲ ହୋଇପାରେ । ତାଙ୍କ ଦଣ୍ଡ ସମାପ୍ତ ହେବା ପରେ ଯାଇ ତାଙ୍କୁ କାନାଡାକୁ ପଠାଯିବ।

ଗତ ମାସରେ, କ୍ରିସଙ୍କ ଉପରେ ଜଣେ ୧୮ ବର୍ଷୀୟା ଚୀନ୍ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଜବରଦସ୍ତ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଥିଲା। ଛାତ୍ରୀ ଜଣଙ୍କ ଚୀନ୍ ଗଣମାଧ୍ୟମକୁ କହିଥିଲେ ଯେ କ୍ରିସ୍ ତାଙ୍କୁ ମଦ୍ୟପାନ କରିବା ପରେ ଯୌନ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବାକୁ ପ୍ରଲୋଭିତ କରିଥିଲେ। ଛାତ୍ରୀ ଜଣଙ୍କ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଥିଲେ ଯେ କ୍ରିସ୍ ୱୁଙ୍କ ଟିମ୍ ତାଙ୍କୁ ଏକ ମ୍ୟୁଜିକ୍ ଭିଡିଓରେ ନେବାକୁ ପ୍ରଲୋଭିତ କରି ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଡାକିଥିଲେ । ପୀଡିତା ଜଣାଇଥିଲେ ଯେ ଅନ୍ୟ ୭ ଜଣ ମହିଳା ତାଙ୍କୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ କ୍ରିସ୍ ୱୁ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର କରିଛନ୍ତି। କ୍ରିସ୍ ୱୁଙ୍କ ଉପରେ ଅଭିଯୋଗ ହେବା ପରଠାରୁ ଅନ୍ୟ ୨୪ ଜଣ ମହିଳା ମଧ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛନ୍ତି। ସେମାନେ ପପ ଷ୍ଟାରଙ୍କ ଉପରେ ଅନୁପଯୁକ୍ତ ଆଚରଣ ଏବଂ ବଳାତ୍କାର କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି।

ତେବେ କ୍ରିସ୍ ପୂର୍ବରୁ ଏହି ଅଭିଯୋଗକୁ ଅସ୍ୱୀକାର କରିଛନ୍ତି। କ୍ରିସ୍ ୱୁ ୨୦୧୭ ଫିଲ୍ମ ‘XXx: ରିଟର୍ନ ଅଫ୍ ଜେଣ୍ଡର୍ କେଜ୍’ ସହିତ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ । ତାଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ ମଧ୍ୟ ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ।

   Related Posts