Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବରିଷ୍ଠ ସାମ୍ୱାଦିକ ବିନୋଦ ଦୁଆଙ୍କ ପରଲୋକ, କରୋନାରେ ହୋଇଥିଲେ ଆକ୍ରାନ୍ତ
  • ||
  • ଚାଲିପାରିଲାନି ବିଧାନସଭା, ସୋମାବାର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୁଲତବୀ ଘୋଷଣା କଲେ ବାଚସ୍ପତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଚଉଷଠୀ ଯୋଗିନୀ ମା’ ନାରାୟଣୀଙ୍କ ମନ୍ଦିରରୁ ଚୋରି, ମା’ଙ୍କ ମୂର୍ତ୍ତିରୁ ସୁନା ଅଳଙ୍କାର ତାଡି ନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି ୬୯୭୦ଜଣ ଭିକାରୀ, ୪୧୨୮ ପୁରୁଷ ଓ ୨୮୪୨ ମହିଳା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ରାଜ୍ୟରେ ଓମିକ୍ରନ୍ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇନାହିଁ : DMET
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗୃହରେ ବିରୋଧୀଙ୍କ ପ୍ରତିବାଦ ପ୍ରସଙ୍ଗ, ବିଧାୟିକା ସ୍ନେହାଙ୍ଗୀନି ଛୁରିଆ କହିଲେ- ‘ଏହା ଗଣତନ୍ତ୍ର ପ୍ରତି ସୁସ୍ଥ ବାତାବରଣ ନୁହଁ’
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଦୁର୍ବଳ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ବାତ୍ୟା : ରାଜସ୍ବ ମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମମିତା ଝଡ ଧୀରେ ଧୀରେ ମହାବାତ୍ୟା ଆଡକୁ ମୁହାଁଇବ : ବିଷ୍ଣୁ ସେଠୀ
  • ||
  • ପୁରୀ : ପୁରୀ ବେଳାଭୂମିରେ ଲାଗିଲା ରେଡ୍ ଫ୍ଲାଗ୍, ଜନସାଧାରଣଙ୍କୁ ଯିବା ଲାଗି ବାରଣ
  • ||
  • ପଦାର୍ଥ ବିଜ୍ଞାନୀ ପଦ୍ମଭୂଷଣ ତ୍ରିଲୋଚନ ପ୍ରଧାନଙ୍କ ପରଲୋକ
  • ||

ବଲିଉଡ ସୁନ୍ଦରୀଙ୍କ ଡ୍ରଗ୍ସ ପ୍ରେମ: ଯେଉଁ ହ୍ଵାଟ୍ସଆପ୍ ଗ୍ରୁପରେ ହେଉଥିଲା ଡ୍ରଗ୍ସ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା, ତାର ଗ୍ରୁପ୍ ଆଡମିନ୍ ଥିଲେ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ

25/09/2020 at 5:57 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୫।୦୯: ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲାରେ ଡ୍ରଗ୍ସ କନେକ୍ସନ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବା ପରେ  ବଲିଉଡର ଅନେକ ବଡ ବଡ ତାରକା ନାର୍କୋଟିକ୍ସ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ ବ୍ୟୁରୋ(ଏନସିବି)ର ରାଡାରରେ। ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ଗିରଫଦାରୀ ପରେ ଏନସିବି ଟିମ୍ ଅବୈଧ ନିଶା ସେବନ ମାମଲାରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରକୁଲ ପ୍ରୀତ ସିଂହଙ୍କୁ ପଚରା ଉଚୁରା କରୁଛି। ଅନ୍ୟପଟେ ଏହି କେସ୍‌ରେ ଏହି କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ଏଜେନ୍ସିକୁ ବଡ ସୂଚନା ମିଳିଛି। ଏନସିବି ସୂତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ଯେଉଁ ହ୍ଵାଟ୍ସଆପ୍‌ ଗ୍ରୁପରେ ଡ୍ରଗ୍ସକୁ ନେଇ ଆଲୋଚନା କରାଯାଉଥିଲା ସେହି ଗ୍ରୁପର ଆଡମିନ୍ ହେଉଛନ୍ତି ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ।

ଏନସିବି ଅନୁଯାୟୀ ଏହି ଗ୍ରୁପ ୨୦୧୭ରେ କରାଯାଇଥିଲା। ଏହି ଗ୍ରୁପରେ ଦୀପିକା, ଜୟ ଶାହା ଓ କରିସ୍ମା ପ୍ରକାଶ ସାମିଲ ଥିଲେ। ଏହି ଗ୍ରୁପରେ ଦୀପିକା ଓ କରିସ୍ମା ମଧ୍ୟରେ ଡ୍ରଗ୍ସକୁ ନେଇ କଥା ହୁଅନ୍ତି। ଅପରପକ୍ଷେ ରକୁଲ ପ୍ରୀତ ସିଂହ ଏନସିବି ସାମ୍ନାରେ ସେ ୨୦୧୮ରେ ରିୟାଙ୍କ ସହିତ ଡ୍ରଗ୍ସ ଚାଟ୍‌ କରୁଥିବା ସ୍ଵୀକାର କରିଛନ୍ତି। ସେ କହିଛନ୍ତି ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ସହିତ ତାଙ୍କ ଡ୍ରଗ୍ସ ବିଷୟରେ ହ୍ଵାଟ୍ସଆପ୍‌ରେ ଚାଟ୍ କରିଥିଲେ। ରକୁଲ କହିଛନ୍ତି ରିୟାଙ୍କ ଡ୍ରଗ୍ସ ମୋ ଘରେ ଥିଲା। ହେଲେ ରକୁଲ ପ୍ରୀତ ଡ୍ରଗ୍ସ ସେବନ କଥାକୁ ଖଣ୍ଡନ କରିଛନ୍ତି।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ଗିରଫଦାରୀ ପରେ ଏନସିବିର ଟିମ୍‌ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ, ସାରା ଅଲୀ ଖାନ ଓ ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁରଙ୍କୁ ଜେରା ପାଇଁ ସମନ ପଠାଇଛି। ଅନ୍ୟପଟେ ଟିଭି ଅଭିନେତା ସନମ ଜୋହର ଓ ଏବିଗଲେ ପାଣ୍ଡେଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଏନଡିପିଏସର ଧାରା ୨୦ ଆଧାରରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରାଯାଇଛି।

   Related Posts