Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଓମିକ୍ରନ୍ ନେଇ AIIMS ମୁଖ୍ୟ ଗୁଲେରିଆ ଦେଲେ ଚେତାବନୀ, କହିଲେ ନୂଆ ଭାରିଆଣ୍ଟ ଭାକସିନକୁ ଦେଇପାରେ ଚକମା
  • ||
  • ଡ୍ୟାମରେ ଭାସୁଛି ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ, ଗାଧୋଇଲା ବେଳେ ବୁଡି ଯାଇଥିଲେ
  • ||
  • ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକାରୁ ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ଫେରିଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି କୋଭିଡ ପଜିଟିଭ୍: ଆଇସୋଲେସନରେ ସଂକ୍ରମିତ, ଓମିକ୍ରନ୍ ନେଇ ଆଲର୍ଟ
  • ||
  • ଦାନା ବାନ୍ଧୁଛି ବାତ୍ୟା : ୫ରେ ଓଡିଶା-ଆନ୍ଧ୍ର ଉପକୂଳରେ ଲ୍ୟାଣ୍ଡଫଲ୍ !
  • ||
  • ସୋମବାରଠୁ ଶୀତ ଅଧିବେଶନ, ପ୍ରଥମ ଦିନରେ କୃଷି ବିଲ୍ ରବ୍ଦ ନେଇ ଆସିବ ପ୍ରସ୍ତାବ
  • ||

ଗୋଆ ଫେରିବେ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ୍, ଖୁବଶୀଘ୍ର ଆରମ୍ଭ କରିବେ ଫିଲ୍ମ ସୁଟିଂ

8/10/2020 at 5:48 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୦୮/୧୦: ଡ୍ରଗ୍ସ ମାମଲାରେ ଫସିଥିବା ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ୍ ପୁଣି ଥରେ ଫିଲ୍ମ ସୁଟିଂ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇଛନ୍ତି। ସୂତ୍ର ଅନୁସାରେ ସେ କିଛି ଦିନରୁ ମୁମ୍ବାଇରେ ହିଁ ଅଛନ୍ତି। ଏବେ ପୁଣି ଥରେ ଗୋଆ ଅଭିମୁଖେ ବାହାରିବେ। କାରଣ ସେ ତାଙ୍କର ଏକ ଫିଲ୍ମ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟକୁ ଅଧା ଛାଡ଼ି ଏନସିବି ଜେରା ପାଇଁ ମୁମ୍ବାଇ ଆସିଥିଲେ। ଏବେ ପୁଣି ସେହି ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ କାମରେ ଗୋଆ ଫେରିବେ।

ତେବେ ଏନିସିବି ବଲିଉଡ୍ ଡ୍ରଗ୍ସ ଲିଙ୍କରେ ଦୀପିକାଙ୍କୁ ସମନ୍ ପଠାଇ ଥିଲା। ସମନ୍ ପାଇବା ପରେ ସେ ଗୋଆରୁ ମୁମ୍ବାଇ ଅଭିମୁଖେ ଆସିଥିଲେ। ଏହା ପରେ ତାଙ୍କୁ ଏନସିବି ଅଫିସରେ ସାଢ଼େ ପାଞ୍ଚ ଘଣ୍ଟା ଜେରା କରାଯାଇ ଥିଲା। ସେବେଠୁ ସେ ମୁମ୍ବାଇରେ ଅଛନ୍ତି। ତେବେ ସେ ଏବେ ଶକୁନ ବାତ୍ରାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ସୁଟିଂ ପାଇଁ ପୁଣି ଗୋଆ ଫେରିବେ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ସେ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୫ରେ ଡ୍ରଗ୍ସ ମାମଲାରେ ମୁମ୍ବାଇ ଆସିଥିଲେ। ତାଙ୍କ ମ୍ୟାନେଜର କରିଶ୍ମାଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ଡ୍ରଗ୍ସ ଚାଟ୍ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା। ଯାହାକୁ ଆଧାର କରି ଏନସିବି ଜେରା ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ଡାକିଥିଲା। ତେବେ ଏନସିବି ଦୀପିକାଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ରକୁଲ ପ୍ରୀତ ସିଂହ, ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର ଓ ସାରା ଅଲ୍ଲୀ ଖାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଜେରା କରିଛି।

   Related Posts