Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଚିନ୍ତା ଘାରୁଛି କରୋନା ମୃତ୍ୟୁ, ସେପଟେ ଆଜି ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେରିଲେ ଆଉ ୯୧୩ ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • ଚାଷୀଙ୍କୁ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କ ସହାୟତା ନେଇ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଟ୍ୱିଟ୍: ଲେଖିଲେ, ଗତ ୬ ବର୍ଷରେ ଓଡ଼ିଶାର ଚାଷୀଙ୍କୁ ୬୦ ହଜାର ୮୩୬ କୋଟି ଟଙ୍କା ଦେଇଛନ୍ତି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟର ୬ ବିଶ୍ବବିଦ୍ୟାଳୟରେ ନୂଆ କୁଳପତି ନିଯୁକ୍ତି: ଜାଣନ୍ତୁ କିଏ, କେଉଁଠି
  • ||
  • ବରଗଡ଼: ‘ନୋ କ୍ଲାସ୍ ନୋ ଫି’ ଦାବିରେ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଘେରିଲେ କଲେଜ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ
  • ||
  • ନାବାଳିକାକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ପରେ ବିଷ ଦେଇ ହତ୍ୟା କରିଥିଲା ସଂପର୍କୀୟ କକା: ଏମିତି ଅଭିଯୋଗ ନେଇ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଘେରିଲେ ମହିଳା
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି :ପଡିଆ ଗୋଷ୍ଠୀ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ର ମେଡିକାଲ ଅଫିସରଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲା ଭିଜିଲାନ୍ସ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ଜମିବାଡି ବିବାଦରୁ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ! ହତ୍ୟା କରି ଫିଙ୍ଗିଦେଲେ ଘର ଆଗରେ
  • ||
  • ଝାରସୁଗୁଡା : ଟେଣ୍ଟ ହାଉସ୍ ଗୋଦାମରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ୫୦ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ସମ୍ପତ୍ତି ପୋଡି ଭସ୍ମୀଭୂତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଓଟିଭିରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେଲେ ନିହାର ରଞ୍ଜନ ଭୂୟାଁ
  • ||
  • କଟକ : ଘରୋଇ ସ୍କୁଲ ଫି’ କମାଇବା ମାମଲା : ଫି’ କେତେ କମିବ ସତ୍ୟପାଠ ଦେବାକୁ ହାଇକୋର୍ଟଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||

ଦୀପିକା ପାଦୁକୋଣ ନିଜେ ନିର୍ମାଣ କରିବେ ‘ମହାଭାରତ’ : ଅଭିନୟ କରିବେ ଏହି ଦମଦାର ଭୂମିକାରେ

25/10/2019 at 11:35 AM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୫/୧୦: ମେଘନା ଗୁଲଜାରଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ଛପାକରୁ ପ୍ରଡ୍ୟୁସର ହୋଇଥିବା ଦୀପିକା ପାଦୁକୋଣ ନିଜର ଏହି ନୂଆ ଭୂମିକାରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ଢ଼ଳି ଯାଇଛନ୍ତି। ପ୍ରଡ୍ୟୁସର ହେଉ ହେଉ ଦୀପିକା ନିଜ ହାତରେ ଏକ ଏପରି ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ନେଇଛନ୍ତି, ଯାହା କୌଣସି ଫିଲ୍ମନିର୍ମାତାଙ୍କ ପାଇଁ ସହଜ ନୁହେଁ। ଦୀପିକା ପାଦୁକୋଣ ‘ମହାଭାରତ’କୁ ନେଇ ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାଣ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଖାସ୍ କଥା ହେଉଛି ଏହା ଯେ ଦୀପିକା ନିଜେ ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ଦ୍ରୌପଦୀ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିବେ।

ଦୀପିକାଙ୍କ ଏହି ମହାଭାରତ ଦ୍ରୌପଦୀ ଚରିତ୍ର ଜରିଆରେ କାହାଣୀ ଉପସ୍ଥାପନ କରିବ। ଦୀପିକାଙ୍କ ସହ ଏହି ଫିଲ୍ମକୁ ମଧୁ ମାଣ୍ଟେନା ନିର୍ମାଣ କରିବେ। ଫିଲ୍ମର ବାକି ଷ୍ଟାରକାଷ୍ଟ ଏଯାଏଁ ସ୍ଥିର ହୋଇନାହିଁ। ଫିଲ୍ମଟି ୨ଟି କିମ୍ବା ୩ଟି ଭାଗରେ ନିର୍ମାଣ କରାଯିବ ଏବଂ ପ୍ରଥମ ଭାଗ ୨୦୨୧ମସିହାରେ ରିଲିଜ ହେବ। ମହାଭାରତକୁ ନିର୍ମାଣ କରିବା ପାଇଁ ଏକ ବଡ଼ ଫିଲ୍ମମେକରଙ୍କୁ ଖୋଜା ଚାଲିଛି।

ମହାଭାରତ ଫିଲ୍ମକୁ ନେଇ ଅନେକ ଦିନରୁ ଚର୍ଚ୍ଚା ଚାଲିଛି। ଏହାକୁ ନେଇ ଅନେକ ଖବର ଶୁଣାଯାଇଛି। କିଛି ମାସ ପୂର୍ବରୁ ଖବର ଆସିଥିଲା ଯେ ଆମୀର ଖାନ୍ ମହାଭାରତ ନିର୍ମାଣ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଏହା ଉପରେ ଅନେକ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବାର କଥା ମଧ୍ୟ ଶୁଣାଯାଇଥିଲା। ଆମୀର ନିଜେ କୃଷ୍ଣ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଏହା ଆଗକୁ ବଢ଼ି ପାରିନଥିଲା। ଗତ ବର୍ଷ ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ଯେ,ଆମୀର ସମୟ ଅଭାବରୁ ଏହି ଫିଲ୍ମକୁ ଛାଡ଼ି ଦେଇଥିଲେ।

ଦକ୍ଷିଣ ଭାରତର ସୁପରଷ୍ଟାର ମୋହନ ଲାଲ ମଧ୍ୟ କିଛି ମାସ ତଳେ ମହାଭାରତ ନିର୍ମାଣ କରିବାକୁ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ। ମୋହନ ଲାଲ ଏମ ଟି ବାସୁଦେବନ ନାୟରଙ୍କ ଉପନ୍ୟାସ ‘ରନ୍ଦମୁଜ୍ଝମ’ ଉପରେ ଏକ ଫିଲ୍ମ କରିବାକୁ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ। ଏହି ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ମଧ୍ୟ ପ୍ରି ପ୍ରଡକ୍ସନରୁ ଆଗକୁ ବଢ଼ିପାରିନଥିଲା।

   Related Posts