Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ନେଲା ଆଉ ୨ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ୧୯୨୮ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ୩୦ଜିଲ୍ଲାରୁ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ସଂକ୍ରମିତ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୧୭୪୧ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ନୟାଗଡ଼ : ରେଳ ଷ୍ଟେସନରେ ଲଙ୍କାକାଣ୍ଡ : ବ୍ୟାପକ ପୋଡାଜଳା ଓ ଭଙ୍ଗାରୁଜା, ବିରୋଧ କରିବାରୁ ମ୍ୟାନେଜର ଓ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ
  • ||
  • ଆଜି ୧୧ ଜିଲ୍ଲାରେ କାଳବୈଶାଖି ବର୍ଷା ! ୧୫ ଯାଏଁ ତାତିରୁ ମିଳିବ ତ୍ରାହି
  • ||

ଡ୍ରଗ୍ସ ମାମଲାରେ ଦୀପିକାଙ୍କ ମ୍ୟାନେଜର କରିଶ୍ମା ପ୍ରକାଶଙ୍କୁ ସମନ ପଠାଇଲା ଏନସିବି

22/09/2020 at 4:16 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୨/୦୯: ବଲିଉଡ୍ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନଙ୍କ ଅଡୁଆ ବଢ଼ିଛି। ତାଙ୍କ ମ୍ୟାନେଜର କରିଶ୍ମା ପ୍ରକାଶଙ୍କ ନାଁ ଡ୍ରଗ୍ସ କେସ୍‌ରେ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ଡ୍ରଗ୍ସକୁ ନେଇ ତାଙ୍କ ହ୍ବାଟସଆପ ଚାଟ୍ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି। ଏନେଇ ଏନସିବି ଏବେ କରିଶ୍ମାଙ୍କୁ ସମନ ପଠାଇଛି। ଏହା ବାଦ୍ କ୍ବାନ ଟ୍ୟାଲେଣ୍ଟ ମ୍ୟାନେଜମେଣ୍ଟ ଏଜେନ୍ସିର ସିଇଓ ଧ୍ରୁବ ଚିତଗୋପେକରଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଏନସିବି ଏ ମାମଲାରେ ସମନ ଜାରି କରିଛି। ଦୁହିଁଙ୍କ ହ୍ବାଟସଆପ ଚାଟ୍ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବା ପରେ ଏହି ପଦକ୍ଷେପ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇଛି। ଚାଟରୁ ସଂକେତ ମିଳୁଛି ଯେ ଦୁହେଁ ଡ୍ରଗ୍ସ ନେଣଦେଶରେ ସାମିଲ ହୋଇଥାଇ ପାରନ୍ତି।

ଗୋଟିଏ ନ୍ୟୁଜ ଚାନେଲ ସହ ହ୍ବାଟସଆପ ଚାଟ ଲାଗିଛି। ଏହି ଚାଟରେ ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବେ ‘ଡି’ ଓ ‘କେ’ ଅକ୍ଷର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ଡି, କେରୁ ଡ୍ରଗ୍ସ ମଗାଯାଉଥିବା କୁହାଯାଉଛି। ଏହା ସହ ଡି ଦୀପିକା ଓ କେ କରିଶ୍ମା ଯିଏ କି କ୍ବାନ ଟ୍ୟାଲେଣ୍ଟ ଏଜେନ୍ସିର କର୍ମଚାରୀ। ଏହା ସହ ଖୁବଶୀଘ୍ର ଏନସିବି ମଧ୍ୟ ଦୀପିକାଙ୍କୁ ଜେରା ପାଇଁ ସମନ ପଠାଇବ।

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତଙ୍କ ଟ୍ୟାଲେଣ୍ଟ ମ୍ୟାନେଜର ଜୟା ଶାହାଙ୍କ ହ୍ବାଟ୍ସଆପ ଚାଟରେ ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁରଙ୍କ ନାଁ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା। ଏଥିରେ ସେ ସିବିଡି ଅଏଲ ମାଗିଥିବା ଦାବି ହୋଇଥିଲା। ଏନସିବି ତଦନ୍ତରେ ଜୟାଙ୍କ ମୋବାଇଲ ଡାଟାକୁ ରିଟ୍ରିଭ କରାଯାଇଥିଲା। ସେହିପରି ରିୟା ତାଙ୍କ ବୟାନରେ ବି କହିଥିଲେ ସାରାଙ୍କ ସହ କେଦାରନାଥ ସୁଟିଂ ସମୟରେ ସୁଶାନ୍ତ ଅଧିକ ଡ୍ରଗ୍ସ ନେବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ।

   Related Posts