Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଦିନକରେ ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ୩୪୮୬ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ , ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୫୪୧ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ମିଶନ କାଶ୍ମୀର ଉପରେ ୧୪ ନେତାଙ୍କ ସହ ପିଏମ ମୋଦୀଙ୍କ ମହାବୈଠକ ଶେଷ
  • ||
  • ବରି​‌ଷ୍ଠ ଆଇପିଏସ୍‌ ସ୍ତରରେ ଅଦଳବଦଳ
  • ||
  • ଦ୍ବାଦଶ ଶ୍ରେଣୀ ପରୀକ୍ଷା: ୩୧ ଜୁଲାଇ ସୁଦ୍ଧା ରେଜଲ୍ଟ ପ୍ରକାଶ କରିବାକୁ ରାଜ୍ୟକୁ ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • ରାଇରଙ୍ଗପୁର : ଅଣ୍ଡା ବଣ୍ଟନରେ ପାତର ଅନ୍ତର, ଅଭିଯୋଗ କଲେ ନାଁ କାଟିଦେବାକୁ ଅଙ୍ଗନବାଡି ଦିଦି ଦେଉଛନ୍ତି ଧମକ
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ନଦୀ ପଠାରେ ପଡିଛି ଅଜଣା ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ, କାରଣ ଅସ୍ପଷ୍ଟ
  • ||
  • ଚିନ୍ତା ବଢାଉଛି ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା : ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ କରୋନା ନେଲା ୪୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଆଜି ୧୦ ଜିଲ୍ଲାରେ ଅତିପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା, ୨୭ ଯାଏଁ ଛେଚିବ
  • ||
  • ହ୍ରାସ ପରେ ପୁଣି ବଢୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୩୬୫୦ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||

ବିବାହ ପରେ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ ପାଳିଲେ ପ୍ରଥମ ଜନ୍ମଦିନ, ଜାଣନ୍ତୁ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ସଫଳତାର ତାଲିକା

7/01/2019 at 5:23 PM

ମୁମ୍ବାଇ୭|୧: ବିବାହ ପରେ, ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ ୨୦୧୯ ମସିହା ଜାନୁଆରୀ ୫ ତାରିଖରେ ନିଜର ପ୍ରଥମ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରିଛନ୍ତି। ବଲିଉଡର ଦୀପିକା ଏମିତି ଜଣେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଯିଏ ସବୁଠୁ ଅଧିକ ସଫଳ ହେବା ସହ ଅଧିକ ଆୟ ମଧ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି । ଦୀପିକା ଲଗାତାର ସୁପରହିଟ ଫିଲ୍ମ ଦେଇଚାଲିଛନ୍ତି । ଏହା ଛଡା ବଲିଉଡରେ ଦିପିକା ଏମିତି ଅନେକ ଫିଲ୍ମ କରିଛନ୍ତି ଯାହା ୧୦୦କୋଟି କ୍ଲବରେ ସାମିଲ ହୋଇପାରିଛି । ୟା ଭିତରେ ଏମିତି ଅନେକ ଫିଲ୍ମ ରହିଛି ଯାହା ବଲିଉଡକୁ ଛପରଫାଡ ଆୟ ଦେଇଛି।

ଓମ୍ ଶାନ୍ତି ଓମ- ଦୀପିକା ନିଜ ଫିଲ୍ମ କ୍ୟାରିଅର ଓମ୍ ଶାନ୍ତି ଓମରୁ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ଶାହରୁଖଙ୍କ ସହ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଥିଲେ ଦିପିକା। ଫିଲ୍ମରେ ଶାହରୁଖ ଥିବା ସତ୍ୱେ ସେ ତାଙ୍କ ନିଜ ପରିଚୟ ବଜାୟ ରଖିଥିଲେ। ଏହି ଫିଲ୍ମରୁ ୧୪୯ କୋଟି ଟଙ୍କା ବ୍ୟବସାୟ ହୋଇଥିଲା।  

ୟେ ଜୱାନୀ ହେ ଦୀୱାନୀ- ରଣବୀର କପୁର ଓ ଦୀପିକାଙ୍କ ବ୍ରେକ ଅପ ପରେ ୟେ ଜୱାନୀ ହେ ଦୀୱାନୀ ଫିଲ୍ମ ଆସିଥିଲା। ଏହି ଫିଲ୍ମରୁ ୩୧୧ କୋଟି ଟଙ୍କା ଆୟ ହୋଇଥିଲା।

ଚେନ୍ନାଇ ଏକ୍ସପ୍ରେସ- ରୋହିତ ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କ କମେଡି ଓ ଏକ୍ସସନ ଫିଲ୍ମ ଚେନ୍ନାଇ ଏକ୍ସପ୍ରେସରେ ଦୀପିକା, ଶାହରୁଖଙ୍କୁ ଏକାଠି ଦୋଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ସେହି ସମୟରେ ଅନ୍ୟ ଫିଲ୍ମର ରେକର୍ଡ ଭାଙ୍ଗି ଚେନ୍ନାଇ ଏକ୍ସପ୍ରେସ ୩୯୫ କୋଟି ଟଙ୍କା ଲାଭ କରିଥିଲା।    

ରାମଲୀଲା– ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ ରଣବୀର ସିଂହଙ୍କ ସହ ଗଲିୟୋଁ କି ରାସଲୀଲା- ରାମଲୀଲାରେ ଧମାଲ କରିଥିଲେ। ସେକ୍ସପିଅରଙ୍କ ରୋମିୟୋ ଜୁଲିଏଟ ଉପନ୍ୟାସ ଉପରେ ଆଧାରିତ ଏହି ଫିଲ୍ମ । ସଞ୍ଜୟ ଲୀଲା ଭଂସାଲୀଙ୍କ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ୨୦୨ କୋଟି ଟଙ୍କା ବ୍ୟବସାୟ କରିଥିଲେ।

ହାପି ନ୍ୟୁ ଇୟର– ଓମ୍ ଶାନ୍ତି ଓମ, ଚେନ୍ନାଇ ଏକ୍ସପ୍ରେସ ଫିଲ୍ମ କଲା ପରେ ଦୀପିକା ଶାହରୁଖ ଖାନଙ୍କ ସହ ହାପି ନ୍ୟୁ ଇୟରରେ ଦୋଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲେ। ଏବଂ ଆଉ ଥରେ ଏହି ଯୋଡି କମାଲ କରିଥିଲା। ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ହାପି ନ୍ୟୁ ଇୟର ୩୪୦ କୋଟି ଟଙ୍କା ବ୍ୟବସାୟ କରିଥିଲା।

ପିକୁ- ୨୦୧୫ ମସିହାରେ ଦୀପିକା ଓ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ପିକୁ ୧୦୦ କୋଟିରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କା ବ୍ୟବସାୟ କରିଥିଲା। ପିକୁ ଦୀପିକାଙ୍କର ସପ୍ତମ ୧୦୦ କୋଟି ଟଙ୍କାର ଫିଲ୍ମ ଥିଲା କିନ୍ତୁ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ କ୍ୟାରିଅରର ପ୍ରଥମ ଫିଲ୍ମ ଥିଲା ଯାହା ୧୦୦ କୋଟି ଟଙ୍କା ପାର କରିଥିଲା। 

ତମାଶା- ୨୦୧୫ ମସିହାରେ ଦୀପିକାଙ୍କର ଫିଲ୍ମ ତମାଶା ରିଲିଜ ହୋଇଥିଲା। ରଣବୀର କପୁରଙ୍କ ବ୍ରେକ ଅପ ପରେ ଦୀପିକା ତାଙ୍କ ସହ ଆଉ ଏକ ଫିଲ୍ମ କରିବାର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ। ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ନିର୍ଦ୍ଧେଶକ ଇମତିୟାଜ ଅଲ୍ଲୀ ଥିଲେ। ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ୧୩୬ କୋଟି ଟଙ୍କା ଲାଭ କରିଥିଲା।

ପଦ୍ମାବତୀ- ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଦୀପିକାଙ୍କୁ ସବୁଠୁ ଅଧିକ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ମିଳିଥିଲା। ଏହି ଫିଲ୍ମକୁ ନେଇ ଅନେକ ବିବାଦ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିଲା। ଲମ୍ୱା ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଫିଲ୍ମର ରିଲିଜ ଡେଟ ଘୁଞ୍ଚୁଥିଲା। ଫିଲ୍ମର ରିଲିଜ ପରେ ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ହଇଚଇ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିଲା। ଏହି ଫିଲ୍ମର ବଜେଟ ୨୧୫ କୋଟି ଟଙ୍କା ଥିଲା ଏବଂ ୫୨୫ କୋଟି ଟଙ୍କା ଆୟ ହୋଇଥିଲା। 

ବାଜିରାଓ ମସ୍ତାନୀ- ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଏକ ଐତିହାସିକ ପ୍ରେମ କାହାଣି ଉପରେ ଆଧାରିତ । ଫିଲ୍ମରେ ଦୀପିକା ସହ ରଣବୀର ସିଂହଙ୍କ ଯୋଡି ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ ଆସିଥିଲା। ୧୪୫ ବଜେଟରେ ହୋଇଥିବା ଫିଲ୍ମ ୩୫୬ କୋଟି ଟଙ୍କାର ସଫଳତା ହାସଲ କରିଥିଲା।

   Related Posts