Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୯ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୩୯୧ ମୃତ
  • ||
  • ଓ୍ୱାଙ୍ଖଡେ ଟେଷ୍ଟରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ ଭାରତ ଓ ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ : ଫେରିଲେ ବିରାଟ, ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ରୋମାଞ୍ଚକର ଫାଇଟ୍
  • ||
  • ପାଟଣା ରେଞ୍ଜରେ ହାତୀ ଆତଙ୍କ, ନଷ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି ପାଚିଲା ଧାନ
  • ||
  • ଓଡିଶାରେ ବିରଳ ଘଟଣା : ଯୁବକଙ୍କ ପେଟରୁ ବାହାରିଲା ଭ୍ରୂଣ, ୫ ଘଣ୍ଟାର ଅପରେସନ ପରେ ବାହାର କଲେ ଡାକ୍ତର
  • ||
  • ଚିନ୍ତା ବଢାଇଲା ଓମିକ୍ରନ, ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକାରେ ଲକଡାଉନ୍: ଭାରତରେ ମଧ୍ୟ ସ୍ଥିତି ସାଂଘାତିକ
  • ||
  • ଓଡିଶାରେ ଘସି ହୋଇଯିବ ଜଓ୍ୱାଦ ! ଉପକୂଳରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା, ୯୦ କିମି ବେଗରେ ବହିବ ପବନ
  • ||
  • ଚୋରା କାରବାରରେ ନାବାଳକ : ନବମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରଙ୍କ ବ୍ୟାଗରୁ ମିଳିଲା ୨ କେଜି ଅଫିମ
  • ||

ବଲିଉଡ୍ ଡ୍ରଗ୍ସ ମାମଲା: ଜେରା ପାଇଁ ଏନସିବି ଗେଷ୍ଟ ହାଉସରେ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ, ଚାଲିଛି ଜେରା

26/09/2020 at 10:58 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୬/୦୯: ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲାରେ ଜଡ଼ିତ ଡ୍ରଗ୍ସ କାରାବାରର ତଦନ୍ତ କରୁଛି ନାରକୋଟିକ୍ସ କଂଟ୍ରୋଲ ବ୍ୟୁରୋ (ଏନସିବି)। ଏହି କ୍ରମରେ ଏନସିବି ହାତରେ ବଲିଉଡ ଡ୍ରଗ୍ସ ଲିଙ୍କ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ଏଥିରେ ଆଗଧାଡିର କିଛି ସେଲିବ୍ରିଟିଙ୍କ ନାଁ ଆସିବା ପରେ ଏନସିବି ସେମାନଙ୍କ ଜେରା ଆରମ୍ଭ କରିଛି। ଆଜି ଏନସିବି ଜେରାକୁ ସାମ୍ନା କରିବେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ। ଏ​ ନେଇ ଦୀପିକା ଏନସିବି ଗେଷ୍ଟ ହାଉସରେ ପହଞ୍ଚିସାରିଛନ୍ତି।

 ସେ ଆଜି (ଶନିବାର) ସକାଳ ୯.୪୮ରେ ଗେଷ୍ଟ ହାଉସରେ ପହଞ୍ଚିଛନ୍ତି। ଏହା ସହ ତାଙ୍କ ଜେରା ମଧ୍ୟ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି। ଏନିସିବିର ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରଶ୍ନ ବାଣକୁ ସାମ୍ନାକୁ କରୁଛନ୍ତି ଦୀପିକା। ମ୍ୟାନେଜର କରିଶ୍ମା ପ୍ରକାଶଙ୍କୁ ଡ୍ରଗ୍ସ ମାଗିବା ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଏନସିବି ତାଙ୍କୁ ପ୍ରଶ୍ନ କରିବ। ଏବେ ଦେଖିବାର ବାକି ଅଛି ଦୀପିକାଙ୍କ ଉତ୍ତରରୁ ମାମଲା କେଉଁ ମୋଡକୁ ଯିବ।

ତେବେ ଏହା ସହ ଆଜି ଡ୍ରଗ୍ସ ମାମଲାରେ ଏନସିବି ଦୀପିକାଙ୍କ ସମେତ ସାରା ଅଲ୍ଲୀ ଖାନ, ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର ତଥା ଅନ୍ୟ ଅଭିନେତା ଓ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଜେରା ଜାରି ରହିବ। ଡ୍ରଗ୍ସ ମାମଲାରେ ନାଁ ଆସିବା ପରେ ନିଜ ଜୀନବ ଉପରେ ବିପଦ ଥିବା କହିଥିଲେ। ଯାହା ପରେ ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ୍ ତାଙ୍କ ଘରେ ତାଙ୍କୁ ସୁରକ୍ଷା ଦେବା ପାଇଁ ପହଞ୍ଚିଥିଲା। ପୂର୍ବରୁ ଡ୍ରଗ୍ସ ମାମଲାରେ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତୀ ଓ ତାଙ୍କ ଭାଇ ସୌଭିକ ଚକ୍ରବର୍ତୀଙ୍କୁ ଏନସିବି ଗିରଫ କରିସାରିଛି।

   Related Posts