ori homes
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ‘କାଶ୍ମୀର ପଣ୍ଡିତଙ୍କ ହତ୍ୟାକାରୀକୁ କ୍ଷମା ନାହିଁ’ – ଉପ ରାଜ୍ୟପାଳ
  • ||
  • ଦେଶରେ ବଢୁଛି ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨୨୦୨ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ପଞ୍ଜାବ ବନାମ ଦିଲ୍ଲୀ, ‘କର ବା ମର’ ସ୍ଥିତିରେ ଉଭୟ ଟିମ୍
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି କରୋନା, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୭ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଚଣ୍ଡୀଖୋଲ: ଟ୍ରକକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ଟ୍ରକ୍: ଗାଡି ଆଗକୁ ଛିଟିକି ପଡିଲେ ଡ୍ରାଇଭର, ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ
  • ||
  • କମିବ ଖରା, ବଢିବ ଗୁଳୁଗୁଳି : ଭିଜାଇବ କାଳବୈଶାଖି ବର୍ଷା
  • ||

ବାହାଘର ପରେ ରଣବୀର ଦୀପିକାଙ୍କ ସ୍ବପ୍ନର ଘର ହେବ ବଲିଉଡର କିଙ୍ଗ ଖାନ ଶାହରୁଖଙ୍କ ଘର ମନ୍ନତ ଭଳି !

6/11/2018 at 5:03 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୬/୧୧ :  ଆସନ୍ତା ନଭେମ୍ବର ୧୪ ତାରିଖରେ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧି ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ପଦ୍ମାବତ ଷ୍ଟାରକାଷ୍ଟ ତଥା ବଲିଉଡର ଆଉ ଏକ ଲଭବାର୍ଡ଼ ରଣବୀର ଏବଂ ଦୀପିକା | ଉଭୟଙ୍କ ବିବାହ ଆୟୋଜନ ହୋଇଛି ଇଟାଲୀରେ | ୧୫ ତାରିଖରେ ଇଟାଲୀର ଲେକ କୋମୋରେ ହେବ ବିବାହ ସେଲିବ୍ରେସନ | ସିନ୍ଧି ରୀତିନୀତି ଅନୁସାରେ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ଏହି ବାହାଘର | ତେବେ ବାହାଘର ପୂର୍ବର ରୀତିନୀତି ଆରମ୍ଭ ହୋଇସାରିଛି | ଏହି ସେଲିବ୍ରେସନର ଫଟୋ ମଧ୍ୟ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି | ଗତ ରବିବାର ରଣବୀରଙ୍କ ଘରେ ଉଭୟଙ୍କ ହଲଦୀ ରସମ ଥିଲା | ହଳଦୀର ଫଟୋ ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି | ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଛି ଉଭୟ ଏବେ ତାଙ୍କର ସ୍ବପ୍ନ ଘର ତିଆରି କରିବା ପାଇଁ ପ୍ଲାନ କରୁଛନ୍ତି |

ବଲିଉଡ ସୂଚନା ଅନୁସାରେ, ବାହାଘର ପରେ ରଣବୀର ଦୀପିକାଙ୍କ ସହିତ ତାଙ୍କର ପ୍ରଭାଦେବୀ ଫ୍ଲାଟରେ ରହିବେ | କିନ୍ତୁ ସ୍ବପ୍ନର ଘରକୁ ନେଇ ଏହି ଲଭବାର୍ଡ଼ ଅଲଗା କିଛି ପ୍ଲାନ କରିଛନ୍ତି ବୋଲି ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଛି | ଦୀପିକା ଏବଂ ରଣବୀର ମୁମ୍ବାଇରେ ଏକ ପ୍ରାଇମ ଲୋକେଶନରେ ସମ୍ପତ୍ତି ଖୋଜୁଥିବା ଜାଣିବାକୁ ମିଳିଛି |

ନିଜର ସ୍ବପ୍ନର ଘର ତିଆରି ପାଇଁ ସମ୍ଭବତଃ ସମସ୍ତ ଚେଷ୍ଟା ଚଳାଇଛନ୍ତି ରଣବୀର ଆଉ ଦୀପିକା | ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଛି, ରଣବୀର ଆଉ ଦୀପିକାଙ୍କ ସ୍ବପ୍ନର ମହଲା ଶାହରୁଖ ଖାନଙ୍କ ଘର ମନ୍ନତ ଭଳି ହେବ ଯାହାର ମୂଲ୍ୟ ପାଖାପାଖି ୭୦ କୋଟି |

ଦୀପିକା ଏବେ ତାଙ୍କ ବାଙ୍ଗାଲୋର ସ୍ଥିତ ଘରେ ଅଛନ୍ତି | ରଣବୀର ଏବେ ରୋହିତ ସେଟ୍ଟୀ ନିର୍ଦେଶିତ ସିମ୍ବା ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି |

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ରଣବୀର ଏବଂ ଦୀପିକା ବାହାଘର ପରେ ଦୁଇଟି ରିସେପ୍ସନ ପାର୍ଟିର ଆୟୋଜନ ହେବ | ଗୋଟିଏ ରିସେପ୍ସନ ମୁମ୍ବାଇରେ ହେବାକୁ ଥିବାବେଳେ ଆଉ ଗୋଟିଏ ବାଙ୍ଗାଲୋରରେ ହେବ |

   Related Posts