Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୮୯୯ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆରମ୍ଭ ହେଲା କୋଭିଡ୍ ଟିକାକରଣ, ୧୬୧ କେନ୍ଦ୍ରରେ ଚାଲିଛି ଟିକାଦାନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୭୮ କୋଭିଡ୍ ସଂକ୍ରମିତ, ୩୩୩୧୨୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଦେଶରେ ଖସୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୧୫୧୫୮ କୋଭିଡ଼ ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଘାଟିରେ ଦୁର୍ଘଟଣା : ଟ୍ରକକୁ ସାମ୍ନା ପଟୁ ପିଟିଲା ବାଇକ୍‌, ଚାଲିଗଲା ଶଳା-ଭିଣୋଇଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ବୈଠକ ପରେ ବୈଠକ କିନ୍ତୁ ଫଳ ଶୂନ ! ୧୯’ରେ ପୁଣି ଚାଷୀ-ସରକାର ଆଲୋଚନା
  • ||
  • ବରଗଡ଼: ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଘରୁ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ସୁନା-ଗହଣା ଲୁଟ, ୩ ଲୁଟେରା ଗିରଫ
  • ||

ଆକାଶରୁ ଖସିଲା ମୃତ୍ୟୁ- ଅଟୋଷ୍ଟାଣ୍ଡରେ ଛିଡା ହୋଇଥିବା ମହିଳାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ

24/11/2019 at 10:28 PM

ହାଇଦ୍ରାବାଦ ୨୪।୧୧  –  କେବେ ଭାବିଛନ୍ତି ? ଆପଣ ଘରଭଡ଼ା ଖୋଜିବାକୁ ଯିବା ପାଇଁ ଅଟୋ ଷ୍ଟାଣ୍ଡରେ ଛିଡ଼ା ହୋଇଥିବେ । ହଠାତ୍ ଆକାଶରୁ ଏକ କାର୍ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ଖସିବ । ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହେବ । ଏପିରିକି କାର ଧକ୍କାରେ ପାଖରେ ଥିବା ଗଛ ମଧ୍ୟ ଭାଙ୍ଗିଯିବ ।

 ଆକାଶରୁ ଖସିଲା ମୃତ୍ୟୁ । ଫ୍ଲାଏ ଓଭର ଉପରେ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ମାଡ଼ି ଯାଉଥିଲା ଏହି ନାଲି କାର୍ । ଆଉ ଟର୍ଣ୍ଣିଂରେ ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଓଲଟି ପଡିଥିଲା । ଖସି ପଡୁଥିବା କାର ଦେଖି ଲୋକେ ମଧ୍ୟ ଏଣେ ତେଣେ ଧାଇଁବାରେ ଲାଗିଥିଲେ ।କାରରେ ମାଡ଼ ହୋଇ ଗଛ ପାଖରେ ଥିବା ଗଛ ଭାଙ୍ଗି ଯାଇଥିଲା ଓ ପାଖରେ ଛିଡ଼ା ହୋଇଥିବା ଜଣେ ଦୁଇ ଜଣ କାର୍ ତଳେ ଚାପି ହୋଇଯାଇଥିଲେ ।

ଏହି ଘଟଣା ହେଉଛି ହାଇଦ୍ରାବାଦର ଗାଚ୍ଛିୱାଲି ଅଞ୍ଚଳର । ଗାଚ୍ଛିୱାଲିର ବାୟୋଡାଇଭରସିଟି ଜଙ୍କସନ୍ରେ ବସ୍ ଏବଂ ଅଟୋ ପାଇଁ ଲୋକେ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିବା ବେଳେ ଏଭଳି ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟିଛି । ବାୟୋଡାଇଭରସିଟି ଫ୍ଲାଏଓଭରରୁ ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଓଲଟି ପଡ଼ିଛି ଏହି ଲାଲ୍ ରଙ୍ଗର କାର୍ । ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଭେଙ୍କଟା ସତ୍ୟବେନି ନାମକ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି । ସେ ତାଙ୍କ ଝିଅ ସହ ଘରଭଡ଼ା ଖୋଜି ବାହାରିଥିଲେ ।

ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ତାଙ୍କ ଝିଅ ମଧ୍ୟ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଛନ୍ତି । ସେହିପରି ପାଖରେ ଥିବା ଜଣେ ଅଟୋ ଡ୍ରାଇଭର ଦୁର୍ଘଟଣାରୁ ବର୍ତ୍ତିବା ପାଇଁ ଦୌଡ଼ୁଥିବା ବେଳେ କାର୍  ଟାୟାର ମାଡ଼ ହେବାରୁ ତାଙ୍କ ଗୋଡ଼ ଭାଙ୍ଗିଯାଇଛି । ତେବେ ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟାଇଥିବା କେ. କ୍ରିଷ୍ଣାମିଲନ ନାମକ ଡ୍ରାଇଭର ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟାବସ୍ଥା ଭଲ ଅଛି । ମୋଟାମୋଟି ପୂରା ଘଟଣାକୁ ଦେଖିଲେ ଏତିକି କହିହେବ ଭୁଲ କାହାର, ଭୋଗିଲା କିଏ ?

   Related Posts