Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ଗାଁ ନିକଟ ନାଳପଠାରୁ ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ବିଷାକ୍ତ ମଦ ପିଇ ମୃତ୍ୟୁ ସନ୍ଦେହ

15/01/2020 at 11:04 AM

ଢେଙ୍କାନାଳ ୧୫।୦୧: ନାଳପଠାରୁ ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଛି । ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲ୍ଲା ବଡ଼ ବାହାଳ ଗାଁ ନିକଟରେ ଥିବା ଏକ ନଦୀ ପଠାରୁ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର ହୋଇଛି । ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପୋଲିସ ପହଞ୍ଚି ଛାନ୍‌ଭିନ୍ ଆରମ୍ବ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ବୁଧବାର ଦିନ ସକାଳ ସମୟରେ ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲ୍ଲା ରାସୋଳ ଥାନା ବଡ ବାହାଳ ଗାଁ ଦେଇ ଯାଇଥିବା ବଡଜୋର ନାଳ ପଠାରୁ ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର ହୋଇଛି । ନାଳ ପଠାରେ ମୃତଦେହ ପଡିଥିବାର ଦେଖି ଗ୍ରାମବାସୀମାନେ ପୋଲିସକୁ ଖବର ଦେଇଥିଲେ । ପୋଲିସ ଖବର ପାଇ ତୁରନ୍ତ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ମୃତଦେହକୁ ଜବତ କରି ଶବ ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ପାଇଁ ନିକଟସ୍ଥ ମେଡିକାଲକୁ ପଠାଇଛି ।

ତେବେ ପୋଲିସର ପ୍ରାଥମିକ ତଦନ୍ତରୁ ମୃତ ଯୁବକଙ୍କ ନାମ ଟୁକୁନା ନାୟକ ବୋଲି ଜଣାପିଡିଛି । ସେ ଦିନ ମଜୁରିଆ ଭାବେ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତି । ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ରାତି ସମୟରୁ ସେ ନିକଟସ୍ଥ ଗାଁ କାରନ୍ଦା ଗାଁକୁ ଯାଇ ଆଉ ଘରକୁ ଫେରିଥିଲେ । ତେବେ ବୁଧବାର ଦିନ ତାଙ୍କ ମୃତଦେହ ଠାବ ହୋଇଛି । ମୃତ୍ୟୁର କାରଣ ଅସ୍ପଷ୍ଟ ରହିଛି । କିନ୍ତୁ ପାଟିରୁ ତାଙ୍କର ରକ୍ତ ବାହାରୁଥିବାର ଦେଖି ସ୍ଥାନୀୟଲୋକ ଏହାକୁ ବିଷାକ୍ତ ମଦପାନ ଯୋଗୁଁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ସନ୍ଦେହ କରୁଛନ୍ତି । ସେପଟେ ଶବ ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ରିପୋର୍ଟ ଆସିବା ପରେ ମୃତ୍ୟୁ କାରଣ ଜଣାପଡିବା ବୋଲି ପୋଲିସ ପକ୍ଷରୁ ସୂଚନା ଦିଆଯାଇଛି ।

   Related Posts