Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ଗସ୍ତ ପାଇଁ ୧୮ ଜଣିଆ ଭାରତୀୟ ଦଳ ଘୋଷିତ, ଜାଣନ୍ତୁ କେଉଁ କେଉଁ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ମିଳିଲା ସ୍ଥାନ
  • ||
  • ରୋହିତ ଶର୍ମା ହେଲେ ଟିମ ଇଣ୍ଡିଆର ନୂତନ ଦିନିକିଆ ଅଧିନାୟକ, ବିରାଟଙ୍କୁ କେବଳ ଟେଷ୍ଟ ଦାୟିତ୍ଵ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗତ ଦୁଇ ବର୍ଷରେ ମାପ ଓ ଓଜନ ନିୟମ ଉଲଂଘନକାରୀଙ୍କଠୁ ଆଦାୟ ହୋଇଛି ୨ କୋଟି ୮୩ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା : ମନ୍ତ୍ରୀ ରଣେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରତାପ ସ୍ବାଇଁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଡିସେମ୍ବର ୯ରେ ବିଧାନସଭା ଘେରାଉ କରିବ ବିଜେପି ଯୁବମୋର୍ଚ୍ଚା : ଇରାଶିଷ୍ ଆଚାର୍ଯ୍ୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଡ୍ରଗ୍ସ ମାଫିଆ ଶେଖ୍ ଆଜବାହାର ବାଲେଶ୍ଵର କୋର୍ଟରେ ହାଜର, ରାଜ୍ୟ ବାହାରେ ସମ୍ପତ୍ତି ଥିବା ନେଇ ମିଳିଛି ପ୍ରମାଣ
  • ||
  • ଅନୁଗୋଳ : ଆଖୁ ଖାଇବାକୁ ଆସି କୂଅରେ ଖସିପଡିଲା ଭାଲୁ, ବନ ବିଭାଗ କଲା ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ଏସଟିଏଫ୍‌ ଟାର୍ଗେଟ୍‌ରେ ବନ୍ୟପ୍ରାଣୀ ମାଫିଆ, ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଲା ମୋଷ୍ଟ ୱାଣ୍ଟେଡ ତାଲିକା
  • ||
  • ଚେନ୍ନାଇ : ତାମିଲନାଡୁ କୁନ୍ନୁରରେ ସିଡିଏସ୍ ବିପିନ ରାଓ୍ବତଙ୍କ ହେଲିକପ୍ଟର କ୍ରାସ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କୃଷି ଋଣ ଛାଡ ସହ ଫସଲ କ୍ଷୟକ୍ଷତି ଲାଗି ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ପ୍ୟାକେଜ ଦାବି କଲା କଂଗ୍ରେସ
  • ||
  • ଭାରତୀୟ ବାୟୁସେନାର ବଢିବ ଶକ୍ତି, ଚାନ୍ଦୀପୁର ଘାଟିରୁ ‘ବ୍ରହ୍ମୋସ’ର ସଫଳ ପରୀକ୍ଷଣ
  • ||

ପୁତୁରାକୁ ଧରି କୂଅକୁ ଡେଇଁ ହତ୍ୟା କଲା କକା, ଉଦ୍ଧାର କରିବା ପାଇଁ ଯିଏ ଆସିବା ତାକୁ ବି ହତ୍ୟା ଧମକ ଦେଲା କକା

21/01/2020 at 7:56 PM

କଣ୍ଟାବାଞ୍ଝି ୨୧।୦୧: ବଲାଙ୍ଗୀର ଜିଲ୍ଲା ବଙ୍ଗୋମୁଣ୍ଡା ତାନା ଚୁଲିଫୁଙ୍କା ଗାଁରେ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ନିଜ ସମ୍ପର୍କୀୟ ପୁତୁରାକୁ କୂଅରେ ପକାଇ ହତ୍ୟା କରିଛି କକା । ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପୋଲିସ ଶବକୁ ଜବତ କରିବା ଛାନଭିନ୍‌ ଜାରି ରଖିଛି । ତେବେ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଥାନାରେ ଅଟକ ରଖି ପଚାରଉଚରା ଜାରି ରଖିଛି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ବୃଦ୍ଧ ପୁତୁରା ଜଗଦାନନ୍ଦ ବେହେରା ତାଙ୍କ ଘର ପାଖରେ ଥିବା କୂଅ ନିକଟରେ ଛିଡ଼ା ହୋଇଥିଲେ । ସେହି ସମୟରେ ବାଙ୍କ ବେହେରା ଯିଏ କି ସମ୍ପର୍କରେ ରେ କକା ହେବ । ସେ ଜଗଦାନନ୍ଦଙ୍କୁ କୂଅ ରୁ ପାଣି ବାହାର କରିବାକୁ କହିଥିଲେ । ବୃଦ୍ଧ କୁଅ ରୁ ପାଣି ବାହାର କରିବା ସମୟ ରେ ପଛରୁ ଠେଲି କୂଅରେ ପକାଇ ଦେବା ସହ ନିଜେ ମଧ୍ୟ କୂଅକୁ ଡେଇଁପଡିଥିଲେ । ବୃଦ୍ଧ ଚିତ୍କାର କରିବା ପରେ ଆଖ ପାଖ ରେ ଥିବା ତାଙ୍କ ସଂପର୍କୀୟ ଜମା ହୋଇ କୂଅରୁ ବାହାର କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିବା ବେଳେ ବାଙ୍କ ବୃଦ୍ଧଙ୍କୁ ପାଣି ରେ ଚାପି ଦେଇ ହତ୍ୟା କରିଥିବାର ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି ।

ଯିଏ କୂଅ ଭିତରକୁ ଆସିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବା ତାକୁ ମଧ୍ୟ ହତ୍ୟା କରିବି ବୋଲି ବାଙ୍କ ଧମକ ଦେଲା ପରେ ଆଉ କିଏ କୁଅ ପାଖକୁ ଯିବାକୁ ସାହସ କରିନଥିଲେ । ପରେ ବଙ୍ଗୋମୁଣ୍ଡା ପୋଲିସ ଘଟଣା ର ଖବର ପାଇ ବଙ୍ଗୋମୁଣ୍ଡା ଦମକଳ ଵାହିନୀର ସାହାଯ୍ୟ ରେ ବୃଦ୍ଧଙ୍କ ମୃତ ଶରୀର କୁ ବାହାର କରିବା ସହ ବାଙ୍କଙ୍କୁ  ମଧ୍ୟ କୁଅରୁ ବାହାର କରି ଥାନାକୁ ନେଇ ଅଟକ ରଖିଛି । ବାଙ୍କଙ୍କ ମାନସିକ ସ୍ଥିତି ଠିକ୍‌ ନଥିବା ବେଳେ ୨୦୧୪ ରେ ଝଳିପଦର ଗାଁରେ ଜଣେ ନାବାଳକକୁ ଏକ ପୋଖରୀ ପାଣିରେ ଚାପି ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ । ସେ ସମୟରେ ଏହା ନରବଳୀ ଦିଆଯାଇଥିବା ଚର୍ଚ୍ଚା ହୋଇଥିଲା । ଏହି ଅଭିଯୋଗରେ ବାଙ୍କ ଜେଲ ମଧ୍ୟ ଯାଇଥିଲା ।

   Related Posts