Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଶ୍ଵସ୍ତି: କମୁଛି କରୋନା ପ୍ରଭାବ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଆରୋଗ୍ୟ ହେଲେ ୮୦୯ ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର-ଜାନୁଆରୀ ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ଗୁରୁତ୍ବପୂର୍ଣ୍ଣ: ଭୁବନେଶ୍ବର ଷ୍ଟେସନ ଓ ଏୟାରପୋର୍ଟରେ କରିପାରିବେ କୋଭିଡ୍‌ ଟେଷ୍ଟ
  • ||
  • ପରୀ ବାପା-ମା’ଙ୍କୁ ଭେଟିଲେ ବିଜେପି ଟିମ୍, ସିବିଆଇ ତଦନ୍ତ ଦାବି
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ଚଳନ୍ତା ଟ୍ରେନ୍‌ର ଟୟଲେଟ୍‌ରେ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଉଦ୍ୟମ, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଯୁବକ ଗିରଫ
  • ||
  • କଟକ : ପୁଣି ଏକ ନକଲି ଘିଅ କମ୍ପାନୀରେ ଚଢାଉ, କୋଟିଏ ଟଙ୍କାର ଅପମିଶ୍ରିତ ସାମଗ୍ରୀ ଜବତ
  • ||
  • ପ୍ରେମ: ସେୟାର ଚାଟ୍‌ରୁ ଆରମ୍ଭ ଫେସବୁକରେ ଶେଷ, ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ଅଶ୍ଲୀଳ ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ କଲେ ପ୍ରେମିକ
  • ||

ବିଦ୍ୟୁତ ଆଘାତରେ ଯୁବକ ମୃତ୍ୟୁ: ହୋଇପାରିଲାନାହିଁ ଶବ ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ

9/11/2019 at 1:56 PM

ସୋର ୯।୧୧: ବାଲେଶ୍ବର ଜିଲ୍ଲା ସୋର ଅନ୍ତର୍ଗତ ମଙ୍ଗଳପୁର ବାଘଆମ୍ପୁଡା ଗାଁରେ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ମେଡିକାଲରେ ଶବ ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦରେ ବିଳମ୍ବ ହେବାରୁ ମେଡିକାଲ ବାରଣ୍ଡାରେ ରାତିତମାମ ବର୍ଷାରେ ଭିଜିଲେ ପରିବାରଲୋକ।  

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ମଙ୍ଗଳପୁର ବାଘଆମ୍ପୁଡି ଗାଁରେ  ବିଦ୍ୟୁତ ଆଘାତରେ ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା । ମୃତକ ସେହି ଗାଁର ବାବୁଲି ବିନ୍ଧାଣୀଙ୍କ ପୁଅ ଜାଗର । ଶୁକ୍ରବାର ଜାଗର ଅଟା ଆଣିବାକୁ ଗାଁ ଦୋକାନକୁ ଯାଇଥିଲା , ସେହି ସମୟରେ ରାସ୍ତାରେ ବିଦ୍ୟୁତ ତାର ଛିଡି ପଡିଥିଲା । ଜାଗର ରାସ୍ତାରେ ପଡିଥିବା ବିଦ୍ୟୁତ ତାରକୁ ଗୋଡରେ ଆଡେଇ ଦେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ  ବିଦ୍ୟୁତ ତାର ସଂସ୍ପର୍ଶରେ ଆସି ମୃତ୍ୟୁବରଣ କରିଥିଲେ ।

ପରିବାର ଲୋକେ ପୁଅର ମୃତଦେହ ସୋର ମେଡିକାଲକୁ ଆଣିଥିଲେ, ସେଠାରେ ଡାକ୍ତର ତାଙ୍କୁ ମୃତ୍ୟୁ ଘୋଷଣା କରି ଶବ ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ପାଇଁ ପୋଲିସର ସହାୟତା ଲୋଡିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ସଂଧ୍ୟା ହେବାରୁ ଶବ ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ହୋଇପାରିନଥିଲା । ପୁଅର ମୃତଦେହ ସେମିତି ପଡିରହିଥିଲା ।  ବାତ୍ୟାର ବୁଲବୁଲର ପ୍ରଭାବରେ ବର୍ଷା ହେଉଥାଏ, କିନ୍ତୁ ବର୍ଷା ମାଡକୁ ଖାତିର ନକରି ସେମିତି ମେଡିକାଲ ବାରଣ୍ଡାରେ ବସିରହିଥିଲେ ପରିବାର ଲୋକ । ନିଜ ସ୍ବାମୀଙ୍କ ମୃତଦେହ ପାଖରେ ବସି ପତ୍ନୀ କାନ୍ଦୁଥିବାର ବିକଳ ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ।

ଗତ କିଛି ବର୍ଷ ତଳେ ସୋର ମେଡିକାଲ ପରିସରରେ ରେଳବାଇ ପୋଲିସ ମୃତଦେହକୁ ଅସମ୍ମାନ କରିବା ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା । ରେଳବାଇ ପୋଲିସ ଶବର ଗୋଡ ଭାଙ୍ଗି ଅଖାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରି ବୋହି ନେଉଥିବାର ଦୃଶ୍ୟ ମନରୁ ଲିଭି ନଥିବା ବେଳେ ପୁଣି ବର୍ଷାକୁ ଖାତିର ନକରି ଶବ ନିକଟରେ ଆତ୍ମୀୟମାନେ ଶୋଇ ରହିବା ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି  ।

   Related Posts