Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଯୁବକଙ୍କୁ ପିଟିପିଟି ମାରିଦେଲେ ! ଥାନାଠୁ ୨୦୦ ମିଟର ଦୂରରେ ପଡିଛି ମୃତଦେହ
  • ||
  • ଆଜିଠୁ ସକାଳୁଆ ସ୍କୁଲ, ଦିନ ୧ଟା ଯାଏଁ ପାଠ ପଢିବେ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ
  • ||
  • ଆଜି ଅର୍ଚ୍ଚିତାଙ୍କ ହାତ ଧରିବେ ଅଭିନେତା ସବ୍ୟସାଚୀ, ରାଜସ୍ଥାନର ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଟେଲରେ ପଡିବ ହାତଗଣ୍ଠି
  • ||
  • କରୋନା ଟିକା ନେଲେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀ, ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେୟାର କଲେ ଫଟୋ
  • ||
  • କଟକ ବଦଳରେ ବାଲେଶ୍ୱର ପଳାଉଥିଲା ୧୦୮ ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସ, ଗାଡିରୁ ଡେଇଁ ପଡିଲେ ରୋଗୀଙ୍କ ମାଆ
  • ||

୪ଦିନ ହେଲା ଓଡିଶା ଫେରିପାରିନି କେରଳରେ ପ୍ରାଣ ହରାଇଥିବା ଶ୍ରମିକଙ୍କ ମରଶରୀର ; ମୃତଦେହ ଫେରାଇଆଣିବାକୁ ପରିବାର ପକ୍ଷରୁ ନିବେଦନ

9/10/2018 at 9:58 AM

କନ୍ଧମାଳ ୯|୧୦:   କେରଳରେ ପ୍ରାଣ ହରାଇଥିବା କନ୍ଧମାଳର ଶ୍ରମିକଙ୍କ ମରଶରୀର ଏଯାଏଁ ଓଡିଶା ଫେରିପାରିନି । ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣାକୁ ୪ ଦିନ ବିତିଲାଣି । ଦାଦନ ଖଟିବାକୁ ଯାଇଥିବା ସନିଆଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ଦୁଃଖରେ  ଭାଙ୍ଗିପଡିଛନ୍ତି ପରିବାରଲୋକ । ଘରେ ଚୁଲି ଜଳୁନି । ମୃତଦେହ ଆସିବାକୁ ସମସ୍ତେ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିବାବେଳେ ପ୍ରଶାସନ ଏ ଦିଗରେ କିଛି ପଦକ୍ଷେପ ନେଇନଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ଅର୍ଥ ଅଭାବରୁ ତାଙ୍କ ମୃତଦେହ ଗାଁକୁ ଆସିପାରୁନି । ସହାୟତା ପାଇଁ  ନ୍ୟୁଜ୍ ସେଭେନ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କୁ ନିବେଦନ କରିଛନ୍ତି ସନିଆଙ୍କ ଭାଇ । ମୃତଦେହ ଫେରାଇ ଆଣିବା ସହ ପରିବାରକୁ ସହାୟତା ଯୋଗାଇଦେବାକୁ କ.ନୂଆଗାଁ ବିଡିଓ ମନୋଜ କୁମାର ତ୍ରିପାଠୀଙ୍କୁ ଦାବି ପତ୍ର ଦେଇଛନ୍ତି । ତୁରନ୍ତ ସନିଆଙ୍କ  ମୃତଦେହ ଆଣିବା ବ୍ୟବସ୍ଥା କରାନଗଲେ ଆନ୍ଦୋଳନ କରିବାକୁ ଚେତାବନୀ ଦେଇଛନ୍ତି ପରିବାର ଓ ଗ୍ରାମବାସୀ । ସାରଂଗଡ ଥାନା  ଡବମାହା ଗାଁ ର ସନିଆ ବେହେରା ଗତ ପନ୍ଦର ଦିନ ତଳେ ଦାଦନ ଶ୍ରମିକ ଭାବରେ କାମ କରିବାକୁ କେରଳ ଯାଇଥିଲେ । ସେଠାରେ ତାଙ୍କର ଦେହ ଖରାପ ହେବାରୁ କଟାୟମ ସରକାରୀ ମେଡିକାଲରେ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା । ସେଠାରେ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା ।

   Related Posts