Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୮୭ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୩୩୭୧୯୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଓଡିଶା ହାତରୁ ଖସୁଛି ବନ୍ଧୁଗାଁ ବ୍ଲକ, ଲୋଭ ଦେଖାଇ ଗାଁ ଲୋକଙ୍କୁ ନିଜ ଆଡକୁ ଟାଣୁଛି ଆନ୍ଧ୍ର
  • ||
  • ଅଟୋକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ଯାତ୍ରୀବାହୀ ବସ୍ : ଜଣେ ମୃତ, ୩ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ବାଇକକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ହାଇଓ୍ୱା, ଆରୋହୀ ମୃତ
  • ||
  • ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଘରୁ ଉଠାଇ ନେଇ ୧୫ ଦିନ ଧରି ଦୁଷ୍କର୍ମ ! ଅଭିଯୁକ୍ତ ଦେଉଥିଲା ହତ୍ୟା ଧମକ, ଫଟୋ ଭାଇରାଲ ନେଇ କରୁଥିଲା ବ୍ଲାକମେଲିଂ…
  • ||
  • ତାତିରୁ ଏବେ ନିସ୍ତାର ନାହିଁ, ଆହୁରି ଛଟପଟ କରିବ ଖରା
  • ||
  • ବାରିପଦା : କୋଭିଡ ନିୟମକୁ ବେଖାତିର, ୫ଟି ଦୋକାନ ସିଲ୍‌
  • ||

ଘରୋଇ କଲେଜ ହଷ୍ଟେଲରୁ ଯୁକ୍ତଦୁଇ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ପୋଲିସ କରୁଛି ତଦନ୍ତ

5/08/2019 at 9:13 PM

କଳାହାଣ୍ଡି ୫\୮: କଳାହାଣ୍ହଡିରେ ଥିବା ଏକ ଘରୋଇ କଲେଜ ହଷ୍ଟେଲରୁ ଜଣେ ଯୁକ୍ତ ଦୁଇ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତ ଦେହ ଉଦ୍ଧାର ହୋଇଛି  । ମୃତ ଛାତ୍ରୀ  ବିକାଶ ଯୁକ୍ତ ଦୁଇ କଲେଜର ଶିବାନୀ ଦଳାଇ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି । ଏହା ଏକ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ବୋଲି ପ୍ରାଥମିକଭାବେ ସନ୍ଦେହ କରାଯାଉଛି । ତେବେ ଆତ୍ମହତ୍ୟାର କାରଣ କିଛି ଜଣାପଡି ନାହିଁ । ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପୋଲିସ ପହଞ୍ଚି ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି ।

ବିକାଶ କଲେଜ କତୃପକ୍ଷଙ୍କ ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ମୃତ ଛାତ୍ରୀ ଆଜି କ୍ଲାସ ଯାଇ ନଥିଲେ । ମଧ୍ୟାହ୍ନ ଭୋଜନ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ମେସକୁ ଆସି ନ ଥିଲେ । ଏହି ସମୟରେ ଦଉଡି ଦେଇ ସେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିବା ସନ୍ଦେହ କରାଯାଉଛି । ମୃତା ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ହଷ୍ଟେଲ ରୁମମେଟ ରୁମକୁ ଫେରିବା ପରେ ଘଟଣା ଜଣାପଡିଥିଲା।

ମୃତା ଛାତ୍ରୀ ଗତକାଲି ଘରୁ ହଷ୍ଟେଲକୁ ଆସିଥିଲେ । ଆନ୍ୟପକ୍ଷରେ ମୃତା ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ପରିବାର ଆମ୍ବାଦୋଳାରୁ ଆସି ପହଞ୍ଚିଛନ୍ତି । ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଫିସ୍‌ ଚାରି ମାସ ହେବ ଜମା ହୋଇ ନ ଥିଲା ବୋଲି ପରିବାର ପକ୍ଷରୁ କୁହାଯାଇଛି ।ଫିସ୍‌ ଜମା କରିବାରେ ବିଳମ୍ବ ସମ୍ପର୍କରେ କଲେଜ କତୃପକ୍ଷଙ୍କ ସହ ପରିବାର ପକ୍ଷରୁ ଆଲୋଚନା କରି ସମୟ ନିଆଯାଇଥିଲା ବୋଲି ପରିବାର ପକ୍ଷରୁ କୁହାଯାଇଛି ।

 ହେଲେ ହଠାତ୍ କାହିଁକି ଛାତ୍ରୀ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଭଳି ଚରମ ପଦକ୍ଷେପ ନେଲେ ଜଣା ନାହିଁ । କିନ୍ତୁ ହଷ୍ଟେଲରୁ ଛାତ୍ରୀ କ୍ଲାସ  ନଯିବା ଥିବା କଥା ୱାଡେନ କାହିଁକି ପରିବାର ଜଣାଇନଥିଲେ ବୋଲି ପରିବାର ପକ୍ଷରୁ ପ୍ରଶ୍ନ କରାଯିବା ସହ ସ୍କୁଲ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷଙ୍କ ଅବହେଳା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ।

   Related Posts