Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ନବୀନଙ୍କୁ ଚିଠି ଲେଖିଲେ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ, ପିଏମ୍ କିଷାନ ସମ୍ମାନ ନିଧି ଯୋଜନାରେ ଲୋଡିଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ହସ୍ତକ୍ଷେପ
  • ||
  • କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ରୋକିବାକୁ ସମ୍ବଲପୁର ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟ ପକ୍ଷରୁ ଜାରି ହେଲା ନୋଟିସ, ସନ୍ଧ୍ୟା ୭ଟା ୩୦ ସୁଦ୍ଧା ହଷ୍ଟେଲ ଫେରିବାକୁ ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • ଚିକିତ୍ସା ଅବହେଳାରୁ ୨ ନବଜାତ ଶିଶୁ ପୁତ୍ର ମୃତ ! ନର୍ସ ଓ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ବିରୋଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଦାବି କଲେ ବାପା
  • ||
  • ଓଲଟି ପଡିଲା ପ୍ରିନ୍ସ, ମୃତ୍ୟୁ ମୁଖରୁ ବର୍ତ୍ତିଲେ ୪୬ ଯାତ୍ରୀ
  • ||
  • ଷ୍ଟିୟରିଂ ଉପରୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ହରାଇଲେ ଡ୍ରାଇଭର, ଓଲଟି ପଡିଲା ଟ୍ରକ, ୬ ଶ୍ରମିକ ମୃତ
  • ||

୩୦ଘଣ୍ଟାରୁ ଅଧିକ ସମୟ ଧରି ପଡିଛି ମୃତଦେହ: କ୍ଷତିପୂରଣ ଦାବିରେ ମୃତକଙ୍କ ପରିବାର

13/08/2018 at 11:21 AM

କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା୧୩/୮:୩୦ଘଣ୍ଟାରୁ ଅଧିକ ସମୟ ଧରି ପଡିଛି ମୃତଦେହ । ମୃତକଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକ କ୍ଷତିପୂରଣ ମାଗିଛନ୍ତି। ଗତ ଶନିବାର ରାତିରେ କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଗଗୁଆ ପଞ୍ଚାୟତର ସାନ ରାହାମାପାଟଣା ଗାଁର ସତ୍ୟରଞ୍ଜନ ନାୟକଙ୍କ ସାପକାମୁଡାରେ ମୃତ୍ୟୁ ଦୋଇଥିଲା । ସତ୍ୟରଞ୍ଜନ ନାୟକ ଏବଂ ଜୟନ୍ତ ସ୍ୱାଇଁ ଚିଙ୍ଗୁଡି ଘେରିରେ ଶୋଇଥିବା ବେଳେ ଏହି ଅଘଟଣ ଘଟିଥିଲା । କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ମେଡିକାଲକୁ ନେବା ବାଟରେ ସତ୍ୟରଞ୍ଜନଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା ବେଳେ ଏବେ ଜୟନ୍ତ ସ୍ବାଇଁ କଟକ ଏସସିବି ମେଡିକାଲରେ ଚିକିତ୍ସିତ ହେଉଛନ୍ତି । ତେବେ ସତ୍ୟରଞ୍ଜନଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପାଇଁ ଚିଙ୍ଗୁଡି ଘେରି ମାଲିକ ସନ୍ତୋଷ ସ୍ୱାଇଁଙ୍କୁ ଦାୟୀ କରିଛନ୍ତି ପରିବାର ଲୋକ । ଉଚିତ କ୍ଷତିପୂରଣ ନମିଳିବା ଯାଏ ଶବ ସଂସ୍କାର କରିବେ ନାହିଁ ବୋଲି ପରିବାର ଲୋକ ଜିଦ ଧରି ବସିଛନ୍ତି ।

   Related Posts