Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିଏସଏଫର ବଡ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ, ବାଂଲାଦେଶ ସୀମାରେ ୮୨ ନକଲି ଡ୍ରାଇଭିଂ ଲାଇସେନ୍ସ ଜବତ
  • ||
  • ୟୁପି ସମର: ଅଖିଳେଶଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରଚାର କରିବେ ମମତା, ଫେବୃଆରୀ ୮ରେ ଲକ୍ଷ୍ନୌରେ ଭର୍ଚୁଆଲ ରାଲି
  • ||
  • ଆସନ୍ତାକାଲି ପ୍ରଥମ ଦିନିକିଆ: କିଏ କରିବ ଓପନିଂ ? ଖୁଲାସା କଲେ ରାହୁଲ, ୫ ବର୍ଷ ପରେ ଦିନିକିଆକୁ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ କରିବେ ଏହି ଖେଳାଳି
  • ||
  • କାରିଗରଙ୍କଠୁ ଲାଞ୍ଚ ନେବା ମହଙ୍ଗା ପଡିଲା, ଭିଜିଲାନ୍ସ ଦ୍ଵାରା ବନ୍ଧା ହେଲେ ହସ୍ତଶିଳ୍ପ ନିଗମର ସହ-ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଓ କ୍ରାପ୍ଟମ୍ୟାନ୍
  • ||
  • କଲେଜ୍ରେ ନିର୍ବାଚନୀ ସଭା ନେଇ କଠୋର ହେଲେ ଏସଇସି: ଏସଡିପିଓ ଏବଂ ପ୍ରିନ୍ସିପାଲଙ୍କୁ ନିଲମ୍ବନ କରିବାକୁ ଦେଲେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • IPL 2022: କେଏଲ ରାହୁଲଙ୍କ ସହ ଏହି ଦୁଇ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ନିଜ ଦଳରେ ସାମିଲ୍ କଲା ଲକ୍ଷ୍ନୌ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜି
  • ||
  • ମଙ୍ଗଳବାର ପୃଥିବୀର ନିକଟତର ହେବ ବିରାଟ ଗ୍ରହାଣୁ : ମାଡ ହେଲେ ଘଟାଇବ ବିନାଶ !
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨ ଲକ୍ଷ ୩୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୩୧୦ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୮୮କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୧ ହଜାର ଉପରେ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୧୦୮୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୫୫୪୮୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||

ଅଧା ବୟସର ଝିଅ ସହ ପ୍ରେମ : ଜମୁଛି ଅଜୟ ଏବଂ ରକୁଲଙ୍କ କେମେଷ୍ଟ୍ରି , ‘ଦେ ଦେ ପ୍ୟାର ଦେ’ ଟ୍ରେଲର ହେଲା ରିଲିଜ

2/04/2019 at 4:50 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୨/୪: ଅଜୟ ଦେବଗନଙ୍କ ୫୦ତମ ଜନ୍ମଦିନରେ ତାଙ୍କର ‘ଦେ ଦେ ପ୍ୟାର ଦେ’ ଫିଲ୍ମର ଟ୍ରେଲର ରିଲିଜ କରାଯାଇଛି। ଏହି ଫ୍ୟାମିଲି କମେଡ଼ି ଡ୍ରାମାରେ ଅଜୟ ଦେବଗନ ଏକ ଏପରି ସ୍ବାମୀଙ୍କ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରୁଛନ୍ତି ଯିଏ ନିଜ ପିଲାଙ୍କ ବୟସର ଝିଅକୁ ପ୍ରେମ କରୁଛନ୍ତି।

‘ଦେ ଦେ ପ୍ୟାର ଦେ’ ଫିଲ୍ମରେ ଅଜୟ ଦେବଗନଙ୍କ ପ୍ରଥମ ପତ୍ନୀଙ୍କ ଭୂମିକାରେ ତବ୍ବୁ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି। ୩ମିନିଟ ୧୭ସେକେଣ୍ଡର ଟ୍ରେଲରରେ ନଜର ଆସିଛି ଯେ କମ୍ ବୟସର ପ୍ରେମିକାଙ୍କୁ ନେଇ ଅଜୟ କିପରି ନିଜ ପିଲା,ମାଆ,ବାପା,ସ୍ତ୍ରୀ ଏବଂ ସାଙ୍ଗଙ୍କ ସାମନା କରିଛନ୍ତି। ଅଜୟଙ୍କ କମ୍ ବୟସର ପ୍ରେମିକା ଭୂମିକାରେ ରକୁଲପ୍ରୀତ ସିଂ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି।

ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ମି ଟୁ ଅଭିଯାନରେ ଯୈାନ ଶୋଷଣର ଅଭିଯୋଗରେ ଦୋଷୀ ହୋଇଥିବା ଆଲୋକ ନାଥ ଅଜୟଙ୍କ ବାପା ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି। ଜାଭେଦ ଜାଫରୀ ଅଜୟଙ୍କ ସାଙ୍ଗ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି। ଜିମି ଶେରଗିଲ ଏକ ମହତ୍ତ୍ବପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ‘ଟୋଟାଲ ଧମାଲ’ ପରେ ଏହା ଅଜୟଙ୍କ ଏବର୍ଷର ଦ୍ବିତୀୟ କମେଡ଼ି ଡ୍ରାମା ଫିଲ୍ବ।

ଏହି ଫିଲ୍ମକୁ ଟି ସିରିଜ ଏବଂ ଲବ୍ ଫିଲ୍ମସ୍ ମିଶି ପ୍ରଯୋଜନା କରିଛନ୍ତି। ଅକିଭ ଅଲ୍ଲୀ ଏହାର ନିର୍ଦେଶନା ଦେଇଛନ୍ତି। ‘ଦେ ଦେ ପ୍ୟାର ଦେ’ ମଇ ୧୭ ତାରିଖରେ ରିଲିଜ ହେବ।

   Related Posts