Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କରୋନାରେ ଅଧିକ ପ୍ରଭାବିତ ୧୦୦ ଜିଲ୍ଲାର କଲେକ୍ଟରଙ୍କ ସହ କଥା ହେବେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ବନ୍ଦ, ସେବାୟତ ପରିବାରଙ୍କୁ ୧୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ଲେଖାଏଁ ସହାୟତା ପ୍ରଦାନ କଲା ଶ୍ରୀ ମନ୍ଦିର ପ୍ରଶାସନ
  • ||
  • କୋଭିସିଲ୍ଡର ଦୁଇ ଡୋଜ୍ ମଧ୍ୟରେ ବ୍ୟବଧାନ ରହିବ ୧୨ ରୁ ୧୬ ସପ୍ତାହ, ପ୍ରସ୍ତାବକୁ ସ୍ଵୀକାର କଲେ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର
  • ||
  • କରୋନା ଲଢେଇରେ ମିଳିଲା ତୃତୀୟ ଅସ୍ତ୍ର ! ଆଗାମୀ ସପ୍ତାହରେ ବଜାରରେ ମିଳିବ ସ୍ପୁଟନିକ୍-ଭି, ଜୁଲାଇରେ ଦେଶରେ ଆରମ୍ଭ ହେବ ଉତ୍ପାଦନ
  • ||
  • ପାଟନା : ମେ’ ୨୫ ଯାଏଁ ରାଜ୍ୟରେ ବଢିଲା ଲକ୍‌ଡାଉନ୍, ବିହାର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ କଲେ ଘୋଷଣା
  • ||
  • ମୁମ୍ବାଇ : ଟିଭି ଅଭିନେତା ରାଜୀବ ପାଲ୍ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ବାଜା, ବାଣ, ବରଯାତ୍ରୀ ବିନା ବାହାଘର, ବାଇକ୍‌ରେ କନ୍ୟାକୁ ସାଙ୍ଗରେ ନେଇ ଘରକୁ ଫେରିଲେ ବର
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ : ଷଣ୍ଢ ବୋଝେଇ ପିକଅପ୍ ଭ୍ୟାନ୍ ଅଟକ ରଖିଲେ ଗ୍ରାମବାସୀ, ଗୋଟିଏ ଷଣ୍ଢ ମୃତ, ୨ଟି ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ୧୦ ହଜାର ଉପରେ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ, ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୦୬୪୯ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ମାଡି ଆସୁଛି ବାତ୍ୟା ‘ତଉକ୍ତେ’, ଓଡିଶା ଉପରେ କଣ ରହିବ ପ୍ରଭାବ
  • ||

କ୍ବାଲିଫାୟର ମ୍ୟାଚ ହାରିବା ପରେ ମୁହଁ ଖୋଲିଲେ ଓ୍ବାର୍ଣ୍ଣର ; କ୍ୟାଚ ଛାଡିବା ଏବଂ ଖରାପ ଫିଲଡିଂ ଯୋଗୁଁ ମ୍ୟାଚ ହାରିଲୁ-ଡେଭିଡ ଓ୍ବାର୍ଣ୍ଣର

9/11/2020 at 11:20 AM

ଆବୁ ଧାବି ୦୯/୧୧ : ଚଳିତ ଆଇପିଏଲରେ ଦିଲ୍ଲୀ କ୍ୟାପିଟାଲ୍ସ ଦ୍ବିତୀୟ କ୍ବ୍ୟାଲିଫାୟର ମ୍ୟାଚରେ ସନରାଇଜର୍ସ ହାଇଦରାବାଦକୁ ୧୭ ରନରେ ହରାଇ ଫାଇନାଲରେ ପ୍ରବେଶ କରିଛି । ମ୍ୟାଚ ହାରିବା ପରେ ମୁହଁ ଖୋଲିଛନ୍ତି  ସନରାଇଜର୍ସ ଅଧିନାୟକ ଡେଭିଡ ଓ୍ବାର୍ଣ୍ଣର । ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଫିଲଡିଂ ମିସ ଏବଂ କ୍ୟାଚ ମିସ୍ ମ୍ୟାଚ ହାରିବାର ପ୍ରମୁଖ କାରଣ । କେବଳ ଗତକାଲିର କ୍ବ୍ୟାଲିଫାୟର ମ୍ୟାଚ ନୁହେଁ ଚଳିତ ଆଇପିଏଲର ଅନେକ ଗୁଡିଏ ମ୍ୟାଚରେ ଖରାପ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଛି ଟିମ, ଏହାହିଁ ମ୍ୟାଚ ହାରିବାର ମୂଳ କାରଣ ବୋଲି ଓ୍ବାର୍ଣ୍ଣର କହିଛନ୍ତି ।

ଓ୍ବାର୍ଣ୍ଣରଙ୍କ କହିଛନ୍ତି ଯଦି ଗୋଟିଏ ମ୍ୟାଚରେ ଏକାଧିକ କ୍ୟାଚ ଛଡାଯାଏ, ସୁଯୋଗ ହାତଛଡା କରାଯାଏ ତେବେ ଜିତିବା ଅସମ୍ଭବ । ଉଭୟ ବ୍ୟାଟିଂ ଏବଂ ବୋଲିଂରେ ଟିମ ଖରାପ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା କିନ୍ତୁ ପରେ ମଧ୍ୟକ୍ରମ ଖେଳାଳି ଏହାକୁ ସୁଧାରିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଫିଲଡିଂ ଏବଂ କ୍ୟାଚ ମିସ ଯୋଗୁଁ  ମ୍ୟାଚ ହାତଛଡା ହେଲା । ଦିଲ୍ଲୀର ଦୁଇ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ ମାର୍କର ଷ୍ଟୋଇନିସ, ସିମରନ ହେଟମାୟର ଏବଂ ଶିଖର ଧାଓ୍ବନ ଚମତ୍କାର ଇନିଂସ ଖେଳିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଧାଓ୍ବନ ଏବଂ ଷ୍ଟୋଇନିସଙ୍କ କ୍ୟାଚ ହାତଛଡା ମ୍ୟାଚ ହାରିବାର ପ୍ରମୁଖ କାରଣ ବୋଲି ଓ୍ବାର୍ଣ୍ଣର କହିଛନ୍ତି । ସେପଟେ ଖରାପ ଫିଲଡିଂର ଫାଇଦା ଉଠାଇ ମାତ୍ର ୩ ଓ୍ବିକେଟ ହରାଇ ୧୮୯ ରନ ସଂଗ୍ରହ କରିନେଇଥିଲା ଦିଲ୍ଲୀ । ଜବାବରେ ୮ ଓ୍ବିକେଟ ହରାଇ ୧୭୨ ରନ କରିପାରିଥିଲା ସନରାଇଜର୍ସ ହାଇଦରାବାଦ ।

ତୃତୀୟ ଓଭରରେ ମାତ୍ର ୩ ରନ କରିଥିବା ବେଳେ ଷ୍ଟୋଇନିସଙ୍କ କ୍ୟାଚ ହାତଛଡା ଦଳ ପାଇଁ ମହଙ୍ଗା ସାବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇଥିଲା । ଏହି କ୍ୟାଚ ଛାଡିବା ପରେ ୨୭ ବଲ ରୁ ୩୮ ରନ ସଂଗ୍ରହ କରିଥିଲେ ଷ୍ଟୋଇନିସ । ଇନିଂସର ୧୪ ତମ ଓଭରରେ ଶ୍ରେୟସ ଆୟରଙ୍କ କ୍ୟାଚ ହାତଛଡା ହୋଇଥିଲା । ଅବଶ୍ୟ ପରବର୍ତ୍ତୀ ଓଭରରେ ସେ ଆଉଟ ହୋଇଥିଲେ । ଶ୍ରେୟସ ଆୟର ୭୮ ରନ କରି ଆଉଟ ହୋଇଥିଲେ ।

ଆଇପିଏଲରେ ସନରାଇଜର୍ସ ହାଇଦରାବାଦ ତାର ଅଭିଯାନ ଶେଷ କରିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ପଏଣ୍ଟ ଟେବୁଲର ତୃତୀୟ ସ୍ଥାନରେ ରହିବା ଗର୍ବର ବିଷୟ ବୋଲି ଓ୍ବାର୍ଣ୍ଣର କହିଛନ୍ତି ।

   Related Posts