Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସିଦ୍ଧୁଙ୍କ ଇସ୍ତଫା ପତ୍ର ସ୍ଵୀକାର କଲେନି କଂଗ୍ରେସ ହାଇକମାଣ୍ଡ, ନିଜ ସ୍ତରରେ ସମାଧାନ କରିବାକୁ ରାଜ୍ୟ ନେତାଙ୍କୁ ଦେଲେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • IPL 2021: ଦିଲ୍ଲୀ କ୍ୟାପିଟାଲ୍ସର ବିଜୟରେ ଲାଗିଲା ବ୍ରେକ୍, ପନ୍ତଙ୍କ ଟିମ୍‌କୁ ୩ ଓ୍ଵିକେଟ୍‌ରେ ହରାଇଲା କୋଲକାତା ନାଇଟ୍ ରାଇଡର୍ସ
  • ||
  • କଂଗ୍ରେସରେ ମିଶିଲେ କହ୍ନେୟା କୁମାର ଓ ଜିଗ୍ନେଶ ମେଓ୍ଵାଣୀ, ରାହୁଲଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ ଗ୍ରହଣ କଲେ ସଦସ୍ୟତା
  • ||
  • ହରିୟାଣା ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀ ଅନିଲ ବିଜଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟବସ୍ଥା ଗୁରୁତର, ଦିଲ୍ଲୀ ଏମ୍ସରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ଖୋର୍ଦ୍ଧା : ଅଂଳେଇ ମନ୍ଦିରରୁ ଦାନବାକ୍ସ ଉଠାଇନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • କୋରାପୁଟ : କୋରାପୁଟ ଜିଲ୍ଲା ସୁନାବେଡ଼ା ଟିଟିଏସରେ ଛାତ୍ର ଅଶାନ୍ତି, ଷ୍ଟାଇପେଣ୍ଡ ଟଙ୍କା ନମିଳିବାରୁ ବିକ୍ଷୋଭ
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ବର : ଅବକାରୀ ବିଭାଗ ଦ୍ଵାରା ୪ ଚୋରା ଦେଶୀ ମଦ ବେପାରୀ ଗିରଫ, ୨ଶହ ଲିଟରରୁ ଅଧିକ ଦେଶୀ ମଦ ଜବତ
  • ||
  • ଆନନ୍ଦପୁର : କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲ୍ଲା ଘଷିପୁରା ଥାନା ଦୀପପାଳ ଗାଁରେ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା, ଘର ଭିତରୁ ମିଳିଲା ନବ ବିବାହିତାଙ୍କ ମୃତଦେହ, ବାପଘର ପକ୍ଷରୁ ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ସାନଖେମୁଣ୍ଡି : ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲା ଧରାକୋଟ ଥାନା ସୁଂଦୁରିଆପଲି ଗାଁ ନିକଟ ଋଷିକୁଲ୍ୟା ନଦୀରେ ବୁଡି ବୃଦ୍ଧା ମୃତ, ଶୌଚ ହେବାକୁ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ବୁଡିଗଲେ
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୧୭୯ ମୃତ
  • ||

ଗାଙ୍ଗୁଲିଙ୍କ ଝିଅର ଅଭିମାନ, କାହିଁକି ଓ କାହା ପାଇଁ.. ପଢିଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ ନିଶ୍ଚୟ

3/05/2020 at 5:05 PM

କୋଲକାତା, ୦୩|୦୫ : ଭାରତୀୟ ଦଳର ପୂର୍ବତନ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ତଥା ବିସିସିଆଇ ମୁଖ୍ୟ ସୌରଭ ଗାଙ୍ଗୁଲି ଏବେ କୋଲକାତାରେ ନିଜ ପରିବାର ସହ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରୁଛନ୍ତି । ସେ ନିଜ ଝିଅ ସନା ଗାଙ୍ଗୁଲିଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଇଥାନ୍ତି ଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଫଟୋ ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରିଥାନ୍ତି । ଏବେ ସନା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ନିଜ ପରିବାରର ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ତେବେ ପରିବାରରେ ତାଙ୍କ ସ୍ଥାନ ଆଉ କିଏ ନେଇଯାଇଛି ବୋଲି ସେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ।

ସନା ଯେଉଁ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ସେଥିରେ ଗାଙ୍ଗୁଲି, ଡୋନା ଓ ତାଙ୍କ ପରିବାରର ପୋଷା କୁକୁରର ଫଟୋ ରହିଛି । ଏହି ଫଟୋରେ ସନା କ୍ୟାପସନ୍ ଦେଇ ପରିବାରର କେହି ତାଙ୍କ ସ୍ଥାନ ନେଇଥିବା ଲେଖିଛନ୍ତି । ସେ ବିଦେଶରେ ପାଠ ପଢନ୍ତି । ଏପରିକି ଅନେକ ସମୟ ବିଦେଶରେ ଅତିବାହିତ କରିଥାନ୍ତି । ଏବେ ଲକଡାଉନ୍ ପାଇଁ ସେ ପରିବାର ସହ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରୁଛନ୍ତି ।

ଗାଙ୍ଗୁଲି ନିକଟରେ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ କହିଥିଲେ ଯେ, ଏବେ ସେ ସନାଙ୍କ ସହ ସମୟ ବିତାଉଛନ୍ତି । ଯାହା ତାଙ୍କୁ ଆନନ୍ଦ ଦେଉଛି । ସନା ରୋଷେଇ କଲା ବେଳେ ସେ ନିଜେ ସେଠାରେ ରହି ଦେଖିଥାନ୍ତି । ଏପରିକି ଉଭୟ ସିନେମା ମଧ୍ୟ ଦେଖିଥାନ୍ତି । ଏବେ ସନା ୧୮ ବର୍ଷର ଅଟନ୍ତି । ଏହି ସମୟରେ ତାଙ୍କୁ ବୁଝିବା ଓ ବୁଝାଇବା ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ମିଳୁଛି ବୋଲି ଗାଙ୍ଗୁଲି କହିଛନ୍ତି ।

ବର୍ତ୍ତମାନର ସ୍ଥିତିକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତା ବ୍ୟକ୍ତକଲେ ଗାଙ୍ଗୁଲି

ଗାଙ୍ଗୁଲି ଖେଳୁଥିବା ବେଳେ ଅନେକ ଦ୍ରୁତ ବୋଲର ଓ ସ୍ପିନରଙ୍କ ମୁକାବିଲା କରିଛନ୍ତି । ଖେଳୁଥିବା ବେଳେ କଠିନ ପରିସ୍ଥିତି ସହ କରୋନା ସ୍ଥିତି ସମାନ ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି । ଏହି ପରିସ୍ଥିତି ଅଧିକ ଜଟିଳ ଅଟେ । ସମସ୍ତେ କରୋନା ମୁକାବିଲାରେ ସଫଳ ହେବେ ବୋଲି ସେ ଆଶା କରିଛନ୍ତି ।

   Related Posts