Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆସୁଛି ବାତ୍ୟା ‘ନିଭାର୍’: ୨୫ରୁ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା, ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଆଲର୍ଟ ରହିବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • ଚିନ୍ତା ବଢାଇଲାଣି କରୋନାର ୨ୟ ଲହର : ଆଜି PM-CM ଆଲୋଚନା, କୋଭିଡ -19 ର ସ୍ଥିତି ଏବଂ ଟିକା ବିତରଣ ନେଇ ସମୀକ୍ଷା
  • ||
  • ଚିନ୍ତା ଘାରୁଛି କରୋନା ମୃତ୍ୟୁ, ସେପଟେ ଆଜି ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେରିଲେ ଆଉ ୯୧୩ ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • ଚାଷୀଙ୍କୁ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କ ସହାୟତା ନେଇ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଟ୍ୱିଟ୍: ଲେଖିଲେ, ଗତ ୬ ବର୍ଷରେ ଓଡ଼ିଶାର ଚାଷୀଙ୍କୁ ୬୦ ହଜାର ୮୩୬ କୋଟି ଟଙ୍କା ଦେଇଛନ୍ତି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟର ୬ ବିଶ୍ବବିଦ୍ୟାଳୟରେ ନୂଆ କୁଳପତି ନିଯୁକ୍ତି: ଜାଣନ୍ତୁ କିଏ, କେଉଁଠି
  • ||
  • ନାବାଳିକାକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ପରେ ବିଷ ଦେଇ ହତ୍ୟା କରିଥିଲା ସଂପର୍କୀୟ କକା: ଏମିତି ଅଭିଯୋଗ ନେଇ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଘେରିଲେ ମହିଳା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଓଟିଭିରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେଲେ ନିହାର ରଞ୍ଜନ ଭୂୟାଁ
  • ||

ମିଳୁନାହିଁ ମାସ୍କ: କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଝିଅ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ନିଜେ ତିଆରି କରୁଛନ୍ତି ମାସ୍କ

10/04/2020 at 5:16 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୦/୦୪ : କରୋନା ଯୋଗୁଁ ସାରା ଦେଶକୁ ଏପ୍ରିଲ ୧୪ ତାରିଖ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଲକଡାଉନ କରାଯାଇଛି | ଏହି ସମୟରେ ଘରୁ ନ ବାହାରିବାକୁ ସରକାର ବାରମ୍ବାର ଲୋକଙ୍କୁ ନିବେଦନ କରୁଛନ୍ତି | ନେତା, ଅଭିନେତା, ସାଧାରଣ ଜନତା ନିଜ ନିଜ ସ୍ଥରରେ ଲୋକଙ୍କୁ ସଚେତନ କରୁଛନ୍ତି | ଏହି ମହାମାରୀକୁ ପରାସ୍ତ କରିବା ପାଇଁ ସମସ୍ତେ ପାରୁ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି |

ଏହି ଧାଡିରେ ଅଛନ୍ତି କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ରମେଶ ପୋଖରୀୟାଲଙ୍କ ଝିଅ ଆଋଷି ନିଶଙ୍କ | ଆଋଷି ଘରେ ବସି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଖାଦି କପଡାରେ ମାସ୍କ ତିଆରି କରୁଛନ୍ତି | ମାସ୍କ ତିଆରି କରି ସେ ଲୋକଙ୍କୁ ଦେଉଛନ୍ତି | ମାସ୍କ ତିଆରି କରୁଥିବାର କିଛି ଫଟୋ ଆଋଷି ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି | କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ମାନବ ସଂସାଧନ ବିକାଶ ମନ୍ତ୍ରୀ ରମେଶ ପୋଖରୀୟାଲ ନିଶଙ୍କ ମଧ୍ୟ ଝିଅର ଫଟୋ ସେୟାର କରି ଟ୍ୱିଟ କରିଛନ୍ତି | ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ, ମୋତେ ବହୁତ ଖୁସି ଲାଗୁଚି ଯେ ମୋ ଝିଅ ନିଜେ ଖାଦିରେ ମାସ୍କ ତିଆରି କରି ନିଜ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ବିତରଣ କରୁଛି ଏବଂ କରୋନା ଭାଇରସରୁ ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ଲୋକଙ୍କୁ ସଜାଗ କରୁଛି |

ଆଋଷିଙ୍କ ଏହି ପଦକ୍ଷେପ ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ଭୁରି ଭୁରି ପ୍ରଶଂସା କରାଯାଉଛି | ଆଋଷି ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଏବଂ ସେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ବହୁତ ସକ୍ରିୟ | ଆଋଷି ଜଣେ ଟ୍ରେଣ୍ଡ କ୍ଲାସିକାଲ ଡ୍ୟାନ୍ସର |

   Related Posts